Kuldvillak
· Kordus P 10:25

"Kuldvillak" on kaasakiskuv telemäng. Igas saates asuvad võistlustulle kolm inimest. Nad peavad valima endale sobiva teema. Kui saatejuht Eeva Esse on küsimuse esitanud, loeb võrdselt nii mängija reaktsioonikiirus kui ka teadmiste hulk. Kes kõige kiiremini reageerib, saab õiguse vastata.

Õige vastus toob mängija arvele küsimuse väärtuses raha, kui aga vastaja eksib, tuleb suu rahast puhtaks pühkida! Vale vastuse korral ütleb saatejuht õige vastuse ja see aitab kodusel televaatajal ka oma teadmisi proovile panna, kaasa mängida ja seeläbi end harida.

Kui mängijal õnnestub aga võita viis saadet järjest, on ta tunnistatud Kuldvillaku tšempioniks ja ta annab võimaluse järgmistele...
 

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2023
Saade on järelvaadatav 7 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H2023:E19
Kanal 2 30. juubelile pühendatud Kuldvillaku erisaates asuvad erinevatel teleteemadel üksteisega mõõtu võtma ajakirjanik Elo Mõttus-Leppik, kunagine saatejuht ja toimetaja Imre Kaas ning saatejuht Robert Rool. Mälumängu juhib Eeva Esse.
Duo 5
H2023:E20
Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.
Kanal 2
Duo 5
H2023:E21
Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.
Kanal 2