Kaks ja pool meest
E-R õhtul · Kordus E-P

Üheksa Emmyga pärjatud ja kahele Kuldgloobusele kandideerinud komöödiasari räägib meestest, naistest, seksist, kohtingutest, lahutustest, üksikvanematest, ebatavalistest peredest, rahast ja kõige olulisemast – armastusest.


Alan (Jon Cryer) ja Jake on saanud Charlie maja uue omanikuga Walden Schmidtiga (Ashton Kutcher) headeks sõpradeks.

Kümnendal hooajal teeb Walden oma elu suurima otsuse – ta kosib oma tüdruksõber Zoey. Mida ta aga ei oska oodata on see, et naine petab teda teisega ja mingit pulma siit ei tule. Kuigi Alanil ja Lindseyl (Courtney Thorne-Smith) tundub kõik ülesmäge minevat, otsustab Lindsey teha lõpu nende kolmeaastasele suhtele. Alan ja Walden on murest murtud ja depressioonis, see aga tähendab uusi naisi ja seiklusi kummagi ellu. Samal ajal hakkab Jake, kes on küll sõjaväes kuid teeb oma isale ikka aeg ajalt üllatusvisiite, käima endast 17 aastat vanema naisega kellel on kolm last. Kui ta aga ühel päeval oma küpset kallimat tema tütrega petab, saab ka see suhe sule sappa. Ja siin nad jälle on: kolm vaba ja vallalist meest oma parimais aastais.
 

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2003
  • OsadesJon Cryer, Charlie Sheen, Angus T. Jones
H9:E6
Kükita ja tudise
Walden saab lahutuspaberid kätte ja otsustab Bridgeti oma elust välja lõigata ning New Yorki kolida. Alan saadab Waldeni seepeale Charlie kunagise psühhiaatri juurde. Hiljem kohtuvad nad baaris lesbipaariga ja Walden asub neid võrgutama.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H9:E7
Need vinged Jaapani tualetid
Pangast teatatakse, et Charlie'l oli seal hoiulaegas. Selles olnud päevik aitab Alanil oma venda uue nurga alt näha. Jake saab endale keemias järeleaitamisõpetaja Megani, kes on huvitatud Waldenist.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H1:E14
Hüäänid on liig
Charlie avastab, et tal on kõik laenud maksmata, sest raamatupidaja ei saa asjadega hakkama. Samas on tal raske oma luksuslikust elustiilist loobuda ning emalt raha laenamine näib suisa võimatu.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H1:E15
Hull tibi
Charlie ja Alan tutvuvad Frankie, seksika, ent pealtnäha püstihullu naisega. Alan armub temasse silmapilk ja ka Charlie pole päris tundetu.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H9:E8
Aitäh vahekorra eest
Walden hakkab laulma Charlie loodud kõlle ja müüb maha tema klaveri, mis ajab Alani kurvastusest kohalikku baari. Seal ilusa naisega kohtudes hakkab Alan järsku Charlie kombel käituma ja sama tõhusalt naistele külge lööma.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H9:E9
Frodo fotod
Alan vabaneb vaimuhaiglast ja kuuleb kohe Jake'i uudist, et ta saab Meganiga lapse. Lisaks selgub, et Lyndsey on nüüd Waldeniga koos ja maksuamet tahab Alanilt 80 000 dollarit.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H1:E16
See oli sülg, Alan
Frankie selgitab vendadele, miks ta on otsustanud peitu pugeda. Mõlemad vennad on temast huvitatud ja Frankie valik langebki ühele neist.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H1:E17
Sõid hamburgerit, mütsid peas
Charlie solvub, kui Alan valib enda ja Judithi surma puhuks Jake'i hooldajateks hullud sugulased. Kui Jake'iga õnnetus juhtub, teab Charlie, et ta peab end tõestama.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H1:E8
25 pubekat
Alan ja Judith lähevad koolinäidendit korraldades tülli ja Charlie peab terve klassitäie jõnglastega üksi tegelema. Tuleb välja, et tal on nende seas lööki.
Duo 6 EE
H1:E9
Esimene etapp
Charliele meeldib uus tüdruk Wendy, aga ka Jake saab temaga heaks sõbraks. Ta hakkab pelgama, et Wendy loodab nende suhtest midagi enamat.
Duo 6 EE
H1:E10
Head tänupüha
Charlie kuuleb, et tema lemmik endine kallim Lisa abiellub ning üritab talle tõestada, et on nüüd parem pereisa kui Lisa kihlatu. Ta korraldab enda pool suure tänupühaõhtusöögi.
Duo 6 EE
H1:E11
Alan Harper, kiropraktik
Alan saab aru, et on viimane aeg end totaalselt muuta, kui juba Jake ütleb, et ta lahe välja ei näe. Kuid uue imago valimine tekitab suure tüli.
Duo 6 EE
H1:E12
Cameli filtrid ja feromoonid
Charlie koristaja Berta toob majja oma seksika ja mässumeelse 16-aastase tütre, kellesse Jake kohe armub. Ka Charliel ja Alanil on tegemist, et oma huvi vaka all hoida.
Duo 6 EE
H12:E16
Muidugi on ta surnud, II. Sarja viimane osa!
Sarja lõpuosa meenutab Charlie Harperi elu ja ka tema arvatavat surma. Ka Jake Harper astub veel Malibu rannamajast läbi, kuid kas näha on ka Charliet?
Duo 5
H9:E1
Väga meeldiv, Walden Schmidt
Algaval hooajal on sarjas kõik teisiti, sest Charlie on surnud ja Alan on sunnitud rannamajast välja kolima, kuna ei suuda selle laenu maksta. Siis aga ilmub välja kiiksuga miljardär Walden Schmidt, kelle enesetapukatse ebaõnnestub otse maja ees rannas. Kahe murtud südamega mehe vahel tekib sõprussuhe ja Schmidt on valmis maja ära ostma.
Duo 5
H9:E2
Piiluaukude sõbrad
Walden kolib Charlie vanasse majja ja Alan kolib Evelyni juurde. Kuid siis kutsub Walden Alanit rannamajja tagasi, et aidata Waldeni naine Bridget tagasi meelitada.
Duo 5
H9:E3
Suured tüdrukud ei loobi toitu
Alan on sunnitud Waldeni juures elades Jake'iga tuba jagama. Waldeni kohting Bridgetiga ei lähe plaanipäraselt, aga Judith on valmis teda kohe lohutama.
Duo 5
H9:E4
Üheksa võlusõrme
Walden otsustab, et on aeg hakata otsima uut naist oma ellu. Ta kohtub baaris Courtneyga, kuid Alan teab, et tegu on petisega. Ta asub koos Bridgetiga Waldeni silmi avama.
Duo 5
H1:E13
Sarah'le meeldib Alan
Charlie tahab meeletult minna kohtama seksika naisega, kuid selleks on vaja meelitada kaasa Alan kohtuma tema õega. Alan on esialgu vastu, kuid avastab siis, kui kena õega on tegemist.
Duo 6 EE
H9:E5
Hiigelkass, churro käes
Alan avastab, et Lyndsey on mänginud pornofilmis, ja otsustab aususehoos ka kõik enda saladused üles tunnistada. Walden küpsetab koos Bertaga kanepikooke ja korraldab Alani lohutamiseks peo.
Duo 5
H9:E10
Klaassilmi täis akvaarium
Walden kohtub briti päritolu Zoeyga, kuid ta pole kindel, kas on Bridgetist piisavalt üle saanud. Alan püüab krediitkaartidega püramiidiskeemi korraldada, kuid satub üha rohkem võlgadesse.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H9:E11
Armas maandumisrada
Walden püüab Zoeyt veenda, et on Bridgetist üle saanud ja viib Zoey tõestuseks eralennukiga Mehhikosse. Kuid siis ilmub Bridget välja teatega, et tahab Waldenit tagasi.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H1:E18
Vana kallim
Charlie kohtub vana kallimaga, kes kunagi vahelduseks ise Charlie maha jättis. Kuid suure üllatusena on naisest vahepeal saanud mees, kes lööb külge Charlie emale.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H1:E19
Garderoobi mäletan, sind mitte
Judithi seksikas õde tuleb Jake'i sünnipäevale ja Alan palub, et temaga kunagi garderoobis seksinud Charlie viisakalt käituks. Evelyn unustab aga, mida laste sünnipäevapeol serveerida ja pidutseb enda moodi.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H9:E12
Üks vale samm ja kohe Zimbabwe!
Alan veedab esimesed jõulud ilma Charlie'ta. Külla tuleb aga Waldeni ema, kelle vastu Alan kohe tõmmet tunneb. Walden aga läheb jõulude ajal emaga tülli.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H9:E13
Aeglaselt ja ringiratast
Üks Waldeni investeering läheb vett vedama ja juhatus püüab ta presidendikohalt välja puksida. Walden lisab juhatusse Alani, et endale rohkem hääli saada.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H1:E20
Ma võin väljas pimedas pissida
Jake'is saab muusik, kes kitarril süngeid meloodiaid tinistab. Kõik püüavad teda vahelduva eduga rõõmustada, kuid vilja see ei kanna.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H1:E21
Ei mingit nuuskimist
Alan viib Charlie kohtuma oma seksika lahutusadvokaadiga, sest Judith pelgab, et Charlie mõjub Jake'ile halvasti. Charlie ja Laura vahel tekib kohe suhe ja tingimused sobivad Charliele.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H9:E14
Keemiaravil opossum
Walden ja Zoey kutsuvad Alani endaga kaasa õhtust sööma, seda Zoey pahameeleks. Alan kohtub seal uuesti Lyndseyga, kes on aga uue kavaleri leidnud. Walden kuuleb, et Zoey sooviks, et ta oma välimust muudaks.
Duo 5
Duo 5
H9:E15
Hertsoginna Puunukk
Walden pabistab, sest Zoey pole enam nende seksielust vaimustuses. Berta soovitab olukorra lahendamiseks oma imelisi küpsiseid, kuid Zoeyl tekitavad need paranoia ja ta kaob majast. Walden kohtub viimaks Zoey tütre ja tema endise mehega.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H1:E22
Mu arstil on lehmanukk
Alan nõustub Judithiga nõudmisega Jake igal nädalal psühholoogi juurde viia "nagu kõik vanemad seda teevad". Seal selgub aga, et temalgi on probleeme unes kõndimisega.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H1:E23
Nagu pühvel
Kui Jake hakkab Judithi sõbrannade kuuldes pilduma Charlie seksistlikke märkusi, otsustavad naised, et poisil pole seal hea elada. Charlie peab vaeva nägema, et oma vennapoeg tagasi saada.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H9:E16
Sõõmud, sonetid ja sodoomia
Zoey ja Lyndsey on tülis kultuuriliste huvide pärast ning Walden ja Alan jäävad kuivale. Valentinipäeval oli mõlemal paaril kavas romantilisele väljasõidule minna, aga raju ilma tõttu peavad nad koju jääma.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H9:E17
Mitte mulle suhu!
Walden avaldab Zoeyle armastust, aga ei kuule sedasama vastu. Alan on mures Lyndsey alkoholilembuse pärast. Walden jääb Zoeyle vahele Jenniferiga.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H1:E24
Kas sa tunned mu sõrme?
Üks Charlie paljudest naistest kahtlustab, et on rase. Alanil on probleemile lahendus - vasektoomia. Charlie arstil on aga teistsugused ideed...
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H2:E1
Hoia eemale, Mary Poppins
Alan solvub, kui Charlie ta sõprade tulekuks kodust välja saadab. Ka tema enda vanad sõbrad on hõivatud, sest Judith on enda pool peo korraldanud. Ainult Rose üritab Alanit lohutada.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H9:E18
Sõda igemepõletiku vastu
Walden on oma endise partneriga tülis ja kuuleb siis pealegi, et too magab nüüd ta eksnaise Bridgetiga. Lyndsey on Alanist puhkuse võtnud ja Alan otsustab ülejäänud sõprade puuduses Bertale külla minna.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H9:E19
Palmdale, Ehh
Lyndsey ema on külas ning Alan ja Lyndsey tutvustavad talle Los Angelest. Kuna Alan märkab suurt sarnasust enda emaga, viib ta nad kokku Evelyniga ja see lõpeb täiesti ootamatult.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H2:E2
Naudi küüslaugupalle
Alan otsustab minevikust üle olla ja tagastab Judithile keraamilise kaelkirjaku, kuid leiab oma vanast kodust eest Judithi uue kallima.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H2:E3
Segased suhted
Jake arvab, et näeb und, kui näeb oma kurja õpetajat Charlie köögis poolalasti. Charlie üritab temaga suhte katkestada, kuid tagajärjed on halvad mõlemale.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H9:E20
Vanaema pirukas
Walden käivitab uue ettevõtmise oma vana partneri ja eksnaisega ning kutsub Bridgeti ka koos Zoeyga õhtust sööma. Lyndsey ema teatab, et kolib Santa Monicasse Alani ema juurde elama.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H9:E21
Härra Voolik ütleb "jah"
Zoey kolib koos tütrega Waldeni juurde ja paneb mehe kannatuse tõsiselt proovile. Alan kolib aga Lyndsey juurde, mis ei lõppe talle sugugi hästi.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H2:E4
Too ema rinnahoidja
Jake'ile meeldib Judithi uus rikas kallim, kellel on jaht ja bassein ning kes lubab poisi snorgeldama õpetada. Alanil ei jää üle muud, kui õpetada Jake autot juhtima.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H2:E5
Halvad uudised kliinikust?
Charlie uus kallim on Sherri, kes on tõeline egoist ja Charlie naissoost vastand. Alan üritab Jake'i kasvatada kodutöid paremini tegema.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H9:E22
Miks naistest loobusime
Walden ei suuda Zoeyle ja Avale öelda, et tahaks nad välja tõsta. Alan saab kerge südamerabanduse ja viiakse haiglasse. Seal kohtub ta öösel Charlie vaimuga (Kathy Bates).
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H9:E23
Kõrs minu sõõrikuaugus
Kõik peale Zoey on haiglast koju naasnud Alani vastu lausa uskumatult head. Kui kardioloog Alani täiesti terveks tunnistab, peab ta aga valetama, et vajab südame siirdamist, sest muidu ei kestaks erikohtlemine kaua.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H2:E6
Tervete igemete saladus
Alan eitab oma ema kinnitust, et ta varastas lapsena poest mänguasja. Charliel tekib teooria, et äkki on Hea Alani varjus ka Paha Alan, mida hea pool püüab pidevalt alla suruda.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H2:E7
Sünnis tapamaja Fontanas
Charlie ja Alan tahavad Jake'ile head eeskuju näidata ja korraldavad peo oma emale, et tähistada tema saavutusi maaklerina. Berta soovitab pidu korraldama oma õe Daisy, kelle pidu ei lähe aga kellelgi meelest väga valedel põhjustel.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H9:E24
Näe! Al-Qaeda! - Hooaja viimane!
Jake ja Eldridge lõpetavad keskkooli. Alan püüab poistele Waldeni kaudu tööd otsida, poisid ise aga otsustavad sõjaväkke minna.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H10:E1
Ma siiski tahan piima
Walden palkab Michael Boltoni, et Zoeyle tema sünnipäeval abieluettepanek teha, kuid saab ootamatult korvi. Kurvastusest kaalub ta, mida oma eluga peale hakata.
Duo 5
Duo 5
H2:E8
Frankenstein ja kiimas külaelanikud
Alan läheb esimest korda kohtuma Nancyga ja tutvub seksuaalse maailmaga, millest ta enne undki ei osanud näha. Charliel on venna üle hea meel, kuid kahjuks peab tema üksinda Jake'i eest hoolitsema, kuni Alan oma fantaasiaid ellu viib.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H2:E9
Jah, monsenjöör
Charlie kohtub taas Lisaga, kelle abielu teise mehega on vahepeal liiva jooksnud. Kuid nende võimalikku suhet on seekord segamas tita.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H10:E2
Suur koerajurakas
Walden on pärast Zoeyst lahkuminekut kergesti ärrituv ning võtab Alani, Robini ja äripartner Billy kallal. Siis aga haub ta juba Zoeyle kättemaksuplaani suure koera näol.
Duo 5
Duo 5
H10:E3
Neli palli, kaks kurikat ja üks kinnas
Alan ja Lyndsey otsustavad proovida kolmekat - esimene kord Waldeniga ja teine kord Alani valitud naisega. Walden on valmis osalema, kuid Lyndsey pöörab voodis talle liigselt tähelepanu.
Duo 5
Duo 5
H2:E10
Lõhe mu kampsuni all
Charlie kirjutab teemalaulu ühele Jake'i lemmikkoomiksile, aga Jake vihkab seda laulu. Charlie kutsub Jake'i appi laulu ümber tegema. Rose kutsub Alani filmi vaatama ja üllatab teda oma intelligentsusega.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H2:E11
Viimane võimalus tätoveeringuid näha
Charlie peab üllatuma, kui ta flirdib baaris tüdrukuga, kes talle korvi annab. Jake leiab Charlie kohta Internetist põnevat infot - selgub, et tema kohta on avatud uus veebileht.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H10:E4
Sa tead, mille eest pulgakomm on
Walden tunneb ennast vanana, kui arvab, et sõber Missi lööb talle külge - kuid avastab siis, et Missi püüab teda hoopis oma emaga kokku viia. Jake saab sõjaväest nädalavahetuseks koju ja armub kohe Mississe.
Duo 5
H10:E5
Amsterdamis on sellel teine nimi
Alan, Lyndsey ja Walden kohtuvad väljas õhtust süües Zoey ja tema kaaslase Peteriga. Lohutuseks püüab Lyndsey viia Waldeni kokku oma sõbrannadega, kuid kõik katsed äparduvad ja Walden otsustab vallaliseks jääda.
Duo 5
H2:E12
Kopsutäis Alanit
Alanile tuleb külla keskkoolisõber Jamie. Kunagi Charlie narris teda, kuid nüüd on inetust pardipojast sirgunud kena naine, kelle nimel mõlemad vennad konkureerivad.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H2:E13
Jäta mu hing rahule
Judith kolib ajutiselt Charlie poole, kuid Jake ja Charlie ei suuda teda üle paari päeva kannatada. Temast vabanemiseks otsib Charlie Alanile kohtingu noore seksika naisega, kuid kõik ei lähe plaanipäraselt.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE