Kaks ja pool meest
E-R 17:50 · Kordus E-P

Üheksa Emmyga pärjatud ja kahele Kuldgloobusele kandideerinud komöödiasari räägib meestest, naistest, seksist, kohtingutest, lahutustest, üksikvanematest, ebatavalistest peredest, rahast ja kõige olulisemast – armastusest.


Alan (Jon Cryer) ja Jake on saanud Charlie maja uue omanikuga Walden Schmidtiga (Ashton Kutcher) headeks sõpradeks.

Kümnendal hooajal teeb Walden oma elu suurima otsuse – ta kosib oma tüdruksõber Zoey. Mida ta aga ei oska oodata on see, et naine petab teda teisega ja mingit pulma siit ei tule. Kuigi Alanil ja Lindseyl (Courtney Thorne-Smith) tundub kõik ülesmäge minevat, otsustab Lindsey teha lõpu nende kolmeaastasele suhtele. Alan ja Walden on murest murtud ja depressioonis, see aga tähendab uusi naisi ja seiklusi kummagi ellu. Samal ajal hakkab Jake, kes on küll sõjaväes kuid teeb oma isale ikka aeg ajalt üllatusvisiite, käima endast 17 aastat vanema naisega kellel on kolm last. Kui ta aga ühel päeval oma küpset kallimat tema tütrega petab, saab ka see suhe sule sappa. Ja siin nad jälle on: kolm vaba ja vallalist meest oma parimais aastais.
 

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2006
  • OsadesJon Cryer, Charlie Sheen, Angus T. Jones
Saade on järelvaadatav 7 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H3:E23
Kähkuka poolt
Mia on linnas tagasi ja kutsub Charlie oma etendusele. Seal on tal Charlie'le ootamatu soov ja Charlie ei jää vastusooviga võlgu.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H3:E24
Püstoliga hermafrodiit
Charlie ja Mia valmistuvad pulmadeks, kuid nednde vanemate kohtumine muudab elu põrguks. Rose'il on kavas huvitavad vastumeetmed. Kas Alan ja Jake peavad nüüd välja kolima?
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H11:E21
Vali 1-900-MIX-A-LOT
Gretchen kohtub viimaks Waldeni juures kõigiga ja nõuab, et Alan tema vennale oma tõelise mina paljastaks. Lyndsey on aga kaks nädalat enne pulmi väga selle vastu, sest kardab, et Larry jätab ta maha.
Duo 5
Duo 5
H11:E22
Head ajad on ees
Gretchen võtab Alani abieluettepaneku vastu, Larry jätab aga Lyndsey maha, kui kuuleb, et Alan on Jeff Strongmani mänginud. Lyndsey on aga endast täitsa väljas, kui avastab, et mõlemad mehed tema elus jätavad ta maha.
Duo 5
Duo 5
H12:E1
Vana hea Mehhiko spinat
Pärast tervisehädasid halloweeni ajal otsustab Walden, et teeb oma eluga uued plaanid, ja tahab lapse saada. Ta läheb koos Alaniga lapsendamisagentuuri, kuid selgub, et üksikutel meestel on last väga raske adopteerida.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H12:E2
Tibibaar Ibizas
Kui Walden palub Alanil varalahususe lepingu sõlmida, on Alan nii solvunud, et kahtleb, kas tahab ikka abielluda. Waldeni ja Alani emad on teatest vapustatud, kuid Waldenil on pulmadega tõsi taga.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H4:E1
Töö Caligula heaks
Charlie peab tegelema segadusega, mille on tekitanud tema ärajäänud pulmad ja Alani uus naine. Alanit saadab Las Vegases edu, kuid peagi on tal Charlie'le uudiseid.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H4:E2
Segadused Aerosmithiga
Alan tunneb ennast süüdi, kui kuuleb, miks Charlie tegelikult Miaga ei abiellunud. Charlie'l on probleeme oma naabri, Aerosmithi laulja Steven Tyleriga.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H12:E3
Glämpimine jurtas
Alan ja Walden kohtuvad sotsiaaltöötajaga, et lapsendamist arutada ja veenvat paarikest mängida. Lyndsey on tagasi pärast 60 päeva võõrutusel ja tahab jälle Alaniga koos olla. Mõistagi saabub ta külla just sotsiaaltöötaja külaskäigu ajal.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H12:E4
38/62/38
Walden ja Alan kohtuvad sünnitajast ema Kathyga, rasestunud üliõpilasega, kes kaalub oma lapse neile andmist. Kathy nõustub, et on leidnud oma lapsele parimad vanemad, ja suundub haiglasse sünnitama.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H4:E3
Meri on karm käskijanna
Charlie üritab kaunile tüdrukule surfates muljet avaldada, ent tagajärjed on kohutavad. Surmasuus ilmutab end talle tema surnud isa, kelle palvet on aga raske täita.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H4:E4
Kanepit tõmbav ahv
Alanil ja Kandil käib ebatavaline kohtulahing koera pärast. Alan otsustab palgata parima advokaadi, keda tunneb - Judithi oma.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H12:E5
Oontz. Oontz. Oontz
Walden otsustab hakata 6-aastase poisi kasuisaks, aga kahtleb oma otsuses, kui tal ei teki poisiga kohe oodatud lähedust. Appi tuleb Berta, kes on samuti kasulaps olnud.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H12:E6
Alan lasi tüdruku maha
Kui Alan mõistab, et Louis peab teda lahedaks, hakkab ta Waldeni reegleid rikkuma, et see maine talle külge jääks. Pidevalt kasuperede vahel seigelnud Louis oskab aga osavalt nii Alanit kui Waldenit ümber sõrme keerata.
Duo 5
Duo 5
H4:E5
Tõestatud viljakusega elus naine
Alan ei pea enam Judithile alimente maksma, sest too abiellub oma uue kihlatu Herbiga. Kuid abieluplaanid seab ohtu see, et Jake'ile uus kasuisa ei meeldi.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H4:E6
Vabandust kergemeelsuse pärast
Charlie'l tekib ebatavaline tõmme tema ema sarnase kinnisvaramaakleri Lydia vastu. Nende suhe muutub peagi kõrvaltvaatajatele kahtlaseks.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H12:E7
Seks animeeritud Ed Asneriga
Alan ja Walden tutvuvad lastega mängides kolme emaga ja Waldenil tekib ühe vastu tõmme. Alan läheb aga koos emadega tüdrukute õhtut veetma. Walden istub samal ajal haige Louisiga kodus, kuid tema õhtu tuleb seda põnevamgi.
Duo 5
Duo 5
H12:E8
Perekond, Buble, frititud kalkun
Walden ja Alan asuvad Louisi veenma, et jõuluvana on päriselt olemas, ja palkavad selleks jõuluvana, kelle Evelyn aga kohe rajalt maha võtab. Rose ilmub taas välja ja pakub jõulude korraldamisel abi.
Duo 5
Duo 5
H4:E7
Korduvad löögid vastu pead
Berta vannub kättemaksu abielumehele, kes tema tütre Naomi rasedaks tegi. Alan paljastab oma ebatavalise fetishi.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H4:E8
Päästa valla penid
Alan vaevleb unetuse käes ja läheb öösel randa jooksma. Kui see lõpeb katastroofiga, pöördub ta unetuse lahendamiseks psühhiaatri poole. Jake anub Charlie't, et too ei hakkaks käima ta klassikaaslase seksika emaga.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H12:E9
Põrkab-põrkab, Lyndsey
Walden avastab, kui raske on naistega intiimsuhet alustada, kui tema kasupoeg Louis majas on. Herb küsib Alanilt, kas tohib Lyndseyga kohtama minna.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H12:E10
Püksid, ma tulen!
Alan otsustab Waldenit aidata, et Louis temaga jääks, kui sotsiaaltöötaja avastab, et nad pole tegelikult geipaar. Selleks pole vaja teha muud, kui sotsiaaltöötajaga voodisse minna.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H4:E9
Corey suri poole tunni eest
Topeltkohtingu ajal viskab Charlie'l üle, et Alan pidevalt raha laenab ja "järgmine kord" arve lubab maksta. Charlie üritab Alani üle trumbata. Jake proovib, mis tunne on üksi kodus olla.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H4:E10
Suudelda Abe Lincolni
Charlie peab valima oma uue pruudi Lydia ja Berta vahel, sest naised ei saa omavahel üldse läbi. Alan üritab müüa kalli korteri, mille nad Kandiga ostsid, aga Kandi üritab teda eksiteele viia.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H12:E11
Kellele lüüakse kepikella
Walden liitub lapsendajatest isade tugirühmaga ja avastab, et see on Alanile hea vaheldus. Alan magab jälle sotsiaaltöötajaga, mis pahandab Waldenit, sest Louisi lapsendamisotsus on veel tegemata.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H12:E12
Õllepaneeringus pettus
Kui Alan sotsiaaltöötajast lahku läheb ja jälle Lyndsey valib, on Walden mures, kuidas see Louisi lapsendamist mõjutab. Sotsiaaltöötaja korraldab taas üllatuskülaskäigu Waldeni juurde, kuid ka see lõpeb ootamatult.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H4:E11
Walnuts and Demerol
Charlie sooviks jõuluõhtu oma kaaslasega kahekesi veeta, aga kutsumata sõpru ja sugulasi sajab sisse uksest ja aknast. Evelyn üritab Charlie uue suhte kiiremas korras purustada, segadust külvavad ka Charlie kaaslase ema ja Judithi uus kallim.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H4:E12
Lammaste kohitsemine Montanas
Kui Berta avastab, et Alan on salamisi tema tütre Naomiga kohtamas käinud, ootab Alan suuri pahandusi. Aga Berta reaktsioon on üllatavam ja hullem, kui Alan oskas aimatagi.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H12:E13
Taat armastas litse
Walden kardab, et kui ta McMartinist lahku läheb, ohustab see Louisi lapsendamist. Alan kõhkleb, kui Lyndsey kutsub teda enda juurde elama.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H12:E14
Ära anna pärdikule relva
Pärast lahutuspaberite allkirjastamist pakub Walden Alanile mistahes kingitust, aga Alan valib midagi egoistlikku ja ebapraktilist, mis ohustab tema suhet Lyndseyga. Alan on valmis Lyndseyle abieluettepaneku tegema, kui Walden lubab abielusõrmuse osta.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H4:E13
Ära muretse, kihutaja
Jake räägib, et kuuleb pidevalt Judithit ja tema uut kallimat seksimas ning tal on oma teooria, miks Judith voodis pidevalt juhtnööre jagab. Jake'i paljastus meenutab Charlie'le midagi, millest vaid Rose saab aidata tal üle saada.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H4:E14
Sel suvel vorst, mitte salaami
Charlie õpib tundma oma uut naabrit Danielle'i (Brooke Shields) ja avastab, et tollel on Alaniga ühiseid huvisid. Kui Alanil ja Danielle'il hakkab asi kuumaks minema, muutub Charlie aga armukadedaks ja püüab neid jälle lahku viia.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H12:E15
Muidugi on ta surnud, I
Kui Alan asub Charlie eest honorari välja nõudma, selgub, et Charlie Harper on elus - ja seda kinnitab ka tema surma ainus tunnistaja Rose. Kas see on tõesti võimalik?
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H12:E16
Muidugi on ta surnud, II. Sarja viimane osa!
Sarja lõpuosa meenutab Charlie Harperi elu ja ka tema arvatavat surma. Ka Jake Harper astub veel Malibu rannamajast läbi, kuid kas näha on ka Charliet?
Duo 5
Duo 5
H4:E15
Minu neetud jälitaja
Rose teatab, et kolib Londonisse, ja see äratab Charlie's kummalisi tundeid. Alan üritab neti teel naist leida ja tulemused on ettearvamatud. Pärast enda kirjelduse ilustamist kohtub ta samavõrd ilustatud kirjeldusega naisega.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H4:E16
Ka noortel on röga
Charlie seksikas kaaslane meelitab ta uude klubisse ja ka Alan tuleb sinna koos sõbraga. Nii Alanit kui Charlie't tabab peol üllatus, sest neid peetakse seal vanakesteks. Õnneks on kohal ka Donna (Morgan Fairchild), kes aitab Charlie tuju tõsta.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H9:E1
Väga meeldiv, Walden Schmidt
Algaval hooajal on sarjas kõik teisiti, sest Charlie on surnud ja Alan on sunnitud rannamajast välja kolima, kuna ei suuda selle laenu maksta. Siis aga ilmub välja kiiksuga miljardär Walden Schmidt, kelle enesetapukatse ebaõnnestub otse maja ees rannas. Kahe murtud südamega mehe vahel tekib sõprussuhe ja Schmidt on valmis maja ära ostma.
Duo 5
H9:E2
Piiluaukude sõbrad
Walden kolib Charlie vanasse majja ja Alan kolib Evelyni juurde. Kuid siis kutsub Walden Alanit rannamajja tagasi, et aidata Waldeni naine Bridget tagasi meelitada.
Duo 5
H4:E17
Ma ainult magasin kommuga
Pärast järjekordset tüli eirab Evelyn mõlemat poega mitu nädalat. Alan ja Charlie avastavad, et ema suhtleb nüüd uute tuttavatega, muuhulgas kahe mehe ja poisiga, kes tunduvad kahtlaselt tuttavad.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE
H4:E18
Tissilinnas ei saja
Jake hakkab katma seinu seksikate naiste plakatitega ja Alan mõistab, et ta poeg hakkab täiskasvanuks saama. Ta üritab Jake'i lapsepõlve viimaseid hetki veel täie ette kasutada. Kandi alustab karjääri näitlejana.
Duo 6 EE
Duo 6 EE
Duo 6 EE