Köök
· Kordus L 15:40

Elu „Köögis“ on midagi enamat, kui lihtsalt igav, sest pannid särisevad, noad välguvad ja tunded keevad üle!

Maks (Kristjan Kasearu) ja Vika (Margaret Kodusaar) on õnnelikult abielus, ent kauaks? Selgub, et heaks abieluks ei piisa ainult kuumadest tunnetest ja tundub, et Maks lausa tõmbab erinevaid sekeldusi ligi, millest puhta nahaga välja keerutamine on oskus omaette.

Sheff (Indrek Taalmaa) ei ole rahul faktiga, et temalt on võetud auväärne peakoka tiitel ja püüab seda iga hinnaga varjata, kuid siingi on saatusel varuks nii mõnigi üllatus.

Kuidas saavad kokapoisid hakkama aga uue peakoka Hermaniga (Sten Zupping), seda näeme juba sarjas.

Sari põhineb Vene formaadil „Kuhnja“.
  

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2018
Saade on järelvaadatav 30 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H8:E9
Peremees meelitab Šefi vanasse restorani tagasi. Maks saab hotelli restorani uueks peakokaks. Teised köögilised ei ole sugugi rahul uue peakoka ja tema plaanitavate muutustega. Kati solvub oma ema peale lõplikult ja otsustab samuti vanasse restorani tagasi minna. Hotelli restorani väisab just neil segastel aegadel Michelini kontroll.
Duo 5
H8:E10
Viimane!
Maks ja Šeff kemplevad, kumb sobib peakokaks paremini. Ette võetakse ülimürgise kala roog ja elud on kaalul. Peremees arvab, et Eleonora on raskelt haige ja tark oleks temaga kiiremas korras abielluda, et pärandusest osa saada. Vika otsustab elu muuta ja kolida Tartusse. Maks teeb ootamatu käigu ja armastus Vikaga lööb taas lõkkele. Pikka iga köögirahvale.
Duo 5