Kaks Kanget Kagu-Aasias
L 09:05, P 08:35 · Kordus L 01:45, P 02:10

Kahe Kange seiklused on jõudnud juba viienda ekspeditsioonini!

Teet Margna ja Kristja Jõekalda on rännanud läbi lõputu Venemaa, seigelnud Lõuna-Ameerikas, otsinud sisemist rahu Indias ning tutvunud kõigi võimaluste maa USA-ga. Nüüd ootab legendaarset teleduot eksootiline Kagu-Aasia. Reisipisik viib armastatud tandemi Taisse, Laosesse, Myanmari ja Kambodžasse. Neile ainuomasel moel on Teet ja Kristjan valmis avastama kõike kohalikku ja erilist, olgu selleks siis toit, liiklus, inimesed, pühad paigad või loodus.

Eriti julgeks muutub Kristjan Jõekalda, kes lubab vastu võtta kõik väljakutsed – süüa prussakaid, käia Tai massažisalongis ning teha koos Teet Margnaga kaasa kõik jõe- ja mägimatkad!

Aga et mehed selles rahvaste ja kultuuride paabelis teelt ei eksiks, kutsuvad nad teejuhiks Tiit Pruuli – maailmaränduri, kellega koos omal ajal ka Venemaad avastati. Reis kullatud Buddha kujude ja iidsete templite juurde võib alata!

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2017
Saade on järelvaadatav
H1:E13
Maailma kõige suurem ja kuulsam budistlik templikompleks Angkor Wat on muljetavaldav. Kaks kanget sõidavad turismimekast Siem Repist edasi Kambodža pealinna Phnom Penhi. Kuigi Kambodža sünge lähiminevik on Kristjanisse reisi algusest saadik umbusku külvanud, on kohalik kaootiline liikluskultuur ainuke asi, mis ettevaatlikuks teeb. Teet ja Kristjan külastavad kuningalossi, käivad ära genotsiidimemoriaalis, söövad konnakoibi ja sukelduvad tuktukiga Phnom Penhi kirjusse ööellu.
Duo 5
Duo 5
H1:E14
Viimane!
Teet ja Kristjan on ringiga tagasi Bangkokis, mis oli esimene ja on ühtlasi viimane sihtkoht kahe kange Kagu-Aasia reisil. Bangkoki ööelu on maailmakuulus ja nii ei jää Teedul ja Kristjanil muud üle, kui suunduda õhtu saabudes otse Khao San Road’ile. Teet ja Kristjan kihutavad Bangkoki kanalites võimsa mootoriga jõelaeval, käivad ära Hiinalinnas, külastavad Wat Po templit ja kuningalossi. Bangkok – Inglite Linn, Idamaade Veneetsia – on väsitavalt lärmakas, aga imeliselt tuhandenäoline. Tiit Pruuli viimane küsimus selgitab välja, kes on kahe kange viktoriini võitja.
Duo 5
Duo 5