Eestlane ja venelane

Sellist eestlast ja venelast nagu me sel hooajal pakume, me tõenäoliselt tahtsimegi. Ajad on hullumeelsed, aastas lahkub eestimaalt 5000 inimese ringis, nende poolt tegemata jäänud tööd ning maksmata maksud on siiajäänute kanda jäetud ja on loogiline, et eestlaste-venelaste iseendid vahendav uus tööjõuvahendusfirma saab rohkem vilet kui vatti.

Friidamuti (Anne Paluver) peas on sooned aastaga veel enam ära lupjunud, Mišal (Eduard Toman) on endistviisi kuldsed käed ja vahe mõistus, aga sarnaselt Tõnule (Henrik Normann) ja Sirjele (Pille Lukin) ei suhtle need kaks asja omavahel kõige tihedamini.Olja (Tatjana Jegoruskina) ja Inga (Hilje Murel) pudrud ja kapsad on sel hooajal veelgi tummisemad - ehk kõige suurema muutuse on aastaga läbi elanud eestlaste perepoeg Sannu (Aleksander Ots). Noorus on ilus aeg, aga kui puberteet 30-ndaks eluaastaks ikka üle ei lähe, on täiesti võimalik koos sellega mehistuda.

Kambas on sel aastal uus reha, uue tegelase Einari (Argo Aadli) näol. Igas seerias laseb ta endale meelsasti peale astuda. Ja ainus mida see reha seal issanda henamaal kuhjab, on häda ja viletsus.


 

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2011
Saade on järelvaadatav