100 erilist eestlast
E-R päeval · Kordus E-R, P hommikul

Eesti Vabariigi 100. juubeliaastale pühendatud hoogne koguperesaade võtab luubi alla Maarjamaa talendikate ning erakordsete inimeste tegemised. 

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2020
Saade on järelvaadatav
H4:E7
Saatesari "100 erilist eestlast" haarab sel korral härjal sarvist ja tutvub meestega, kes igapäevaselt tegelevad põneva praktikalise laskmisega. Lisaks läheme külla mehele, kes lööb laias ilmas laineid pulmavideograafina.
Duo 5
H4:E8
Tsiviilisikute õhuvõitlus rahutaevas… on see võimalik? 100 erilist eestlast teeb tutvust ülimalt põneva alaga, mil nimeks Air Combat.
Duo 5
Duo 5
H4:E9
Tänane saade on tõeline silmade avaja. Leho külastab erilist eestlast, kes on avastanud viisi, kuidas vähese vaevaga palju raha teenida. Lisaks saame teada nõksu, mille abiga suitsetamine päeva pealt maha jätta.
Duo 5
Duo 5
H4:E5
100 erilist eestlast pöörab sel hooajal tähelepanu ka noortele talentidele. Üks talentidest on noor ja andekas muusik Jaagup Tuisk. Milline on Jaagupi igapäevaelu, kuidas sai alguse tema põnev teekond jpm, selle kõik uurib välja saatejuht Leho Lehis.
Duo 5
H4:E10
Külastame Tallinnas Kristiine linnaosas elavat hakkajat hobikunstnikku, kes põletab ülimalt elutruusid portreepilte otse puidule. Lisaks väisame Vilde tee vingeimat korter-jõuruumi, kus treenivad vaimu ja liha ühed vägagi erilised eestlased.
Duo 5
Duo 5
Duo 5
H4:E11
Külastame eesti kunstnikku, kelle tööd on populaarsed isegi Lõuna-Ameerika kõige rangema režiimiga vanglates. Lisaks uurime eriliselt eestlaselt, kuidas ka kõige raskemal eluperioodil sisemist tasakaalu säilitada.
Duo 5
Duo 5
H4:E12
Hooaja viimane!
Tänases saates teeme tagasivaate 100 erilise eestlase põnevatele persoonidele ja näitame materjale, mis põhisaadetesse ei mahtunud.
Duo 5
Duo 5