100 erilist eestlast
L-P 07:40

Eesti Vabariigi 100. juubeliaastale pühendatud hoogne koguperesaade võtab luubi alla Maarjamaa talendikate ning erakordsete inimeste tegemised. 

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2019
Saade on järelvaadatav
H3:E5
Kui Eesti mees midagi tahab, siis peab ta ka selle saama - olgu selleks siis tank või lennuk. Saame tuttavaks erilise meistrimehega, kes ehitabki oma kätega puidust lennukeid ja tanke.
Duo 5
H3:E6
Lisaks erilistele inimestele on meie hulgas ka erilisi lemmikloomi, Tartu trikikass Müstik oskab vähemalt 60 erinevat lustakat trikki. Tutvume Müstiku ja tema peremehega. Samuti saame tuttavaks ka noore neiuga, kes on osav trampoliinvõimlemises.
Duo 5
H3:E7
On vähe naisi, kes hetkekski kõhklemata Tallinna teletornist alla hüppaks. Meie leidsime sellise neiu üles ja toome ta televaatajate ette. Peale hulljulget hüpet saame aga tuttavaks jalgrataste tuunija Edekuga.
Duo 5
H3:E8
Kas olete mõelnud, et milline näeb välja veealune maailm? Ei ole? Pole hullu, toome helis ja pildis koos vabasukeldujatega selle otse vaatajateni.
Duo 5
H3:E9
Hoogne koguperesaade võtab luubi alla Maarjamaa talendikate ja erakordsete inimeste tegemised. Tänases saates tutvume Eesti vanima Hevibändi Herald loojatega. Lisaks uudistame põnevat sääreväristajate maailma.
Duo 5
H3:E10
Saatejuht Leho Lehis paneb oma graatsilisuse ja painduvuse proovile ja katsetab postitantsu ning uurib selle võluva ja seksika tegevusala telgitaguseid. Veel tutvustame teadaolevalt ainsat trikikorvpallurit Eestis.
Duo 5
H3:E11
Tänases saates tutvume tõelise Eesti lainehundiga, kellele pole probleemiks surfilaual ka saltosid visata.
Duo 5
H3:E12
Võtame kolmanda hooaja lõbusalt kokku! Parimad palad koos lisadega!
Duo 5