Agent Hamilton
L 22:15, P 22:00

Carl Hamilton just naasnud salajaselt väljaõppelt CIAs, kui Stockholmis toimub terve rida pommitamisi ja küberrünnakuid. Hamilton tapab kahtlusaluse, kuid rünnakud ei lõppe. Lisaks püütakse teda värvata Rootsi sõjaväeluure ülisalajasesse üksusesse. Ta võtab pakkumise kõhklusega vastu ning hakkab CIA topeltagendiks.

  • PäritolumaaRootsi
  • Valmimisaasta2022
Saade on järelvaadatav 30 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H2:E5
Hamilton peab kihlumispeolt varakult lahkuma ja tal tekib järjest suurem tung tavalise elu järele; üks uurija röövitakse ja algab väljapressimine.
Duo 5
H2:E6
Hamilton on sunnitud lõpetama missiooni, mis kisub igal sammul hirmsamaks. Ta rändab Leedu ja Valgevene vahelisele piirile, et terroristidega kohtuda.
Duo 5
H2:E7
Hamilton hakkab pärast viimast dramaatiliste tagajärgedega missiooni käituma ennasthävitavalt. Talle määratakse täide viia uus mission - Hamilton saadetakse Poola, et koju viia tähtsat infot hoidva Rootsi ärimehe.
Duo 5
H2:E8
Hamilton kohtab naist, kes osutub sõjaka keskkonnaaktivistide grupi liikmeks. Hamilton lahkub Rootsi sõjaväeluure agentuurist ja liitub aktivistidega, kui saab teada, et nad tõtt räägivad.
Duo 5