Spartacus
E-T, N-R · Kordus E-T, N-R öösel

Traakia vaba mees Spartacus nõustub ühinema roomlastega, et võidelda oma hõimu vaenlaste vastu. Reetmise tõttu kaotab ta oma elu üle kontrolli.

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2011
H2:E1
Mineviku üleastumised
Noorem Batiatus leiab, et tema käes on kontroll isa gladiaatorite kooli üle. Ta kasutab oma osavaimat võitlejat, et võita uue areeni ehituse taga seisva noobli aadlimehe poolehoid.
Duo 5
Duo 5
H2:E2
Missioon
Batiatus mõtleb välja kavala plaani ning värbab Lucretia, Gaia ja rahulolematuid gladiaatoreid, et see ellu viia. Oenomaus ihkab tagasi saada gladiaatorite kõrgeimat auastet, kuid tema ette kerkivad uued väljakutsed.
Duo 5
Duo 5
H2:E3
Patriarhaat
Ajal, mil tema varandus kasvab ja ees terendab helge tulevik, jahmatab Batiatust isa tagasitulek. See seab ohtu tema katsed saada kõrgem auaste.
Duo 5
Duo 5
H2:E4
Maski all
Batiatuse majas toimub vana ja noore võimuvõitlus. Lucretia nõustub vastumeelselt oma mehe riskantse plaaniga. Gannicus leiab end ebastabiilses olukorras.
Duo 5
Duo 5
H2:E5
Kalkulatsioon
Quintuse isa kuulutab välja turniiri, et selgitada välja oma gladiaatorite väärtus. Cricus, kes üritab iga hinna eest ennast tõestada, on haaratud majasisesesse võimumängu.
Duo 5
Duo 5
H2:E6
Kibe lõpp
Batiatus ihkab kättemaksu teda tabanud ebaõnne eest ning kasutab selleks ära oma gladiaatoreid ja Soloniust. Käes on uue areeni avamine, mis tõotab vaatemängulisi võitlusi ja verd.
Duo 5
Duo 5