Spartacus
E-R · Kordus E-R öösel

Traakia vaba mees Spartacus nõustub ühinema roomlastega, et võidelda oma hõimu vaenlaste vastu. Reetmise tõttu kaotab ta oma elu üle kontrolli.

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2012
H2:E7
Sakrament
Spartacus ja tema mässulised üritavad oma ridu kasvatada võõrsõdades vangistatud võitlejaid vabastades. Lucretia püüab värvata ühte oma abikaasa endistest gladiaatoritest, et roomlased üle kavaldada.
Duo 5
H2:E8
Tasakaal
Spartacusel avaneb võimalus kättemaksuks kui tabatakse prominentne roomlane, kuid kas ta teeb seda? Intriig Glaberi ja teda ümbritsevate naiste vahel hoogustub.
Duo 5
Duo 5
H2:E9
Koletised
Spartacus peab veenma oma rahvast ühinema roomlaste peatse rünnaku vastu. Lucretia püüab vabaneda teda ohustavate meeste käskudest ning Glaberi halastamatusel on tagajärjed.
Duo 5
Duo 5
H2:E10
Jumalate viha
Spartacus koos mõnede pääsenud inimestega on Vesuuvil lõksus. Glaber ja Ashur valvavad sissepääsu.
Duo 5
Duo 5
H3:E1
Rooma vaenlased
Spartacus paneb kokku muljetavaldava armee. Rooma jõud on meeleheitel ning on sunnitud võitluseks mässajate vastu pöörduma Marcus Crassuse poole.
Duo 5
Duo 5
H3:E2
Hundid väravas
Spartacus juhib julget rünnakut, et tagada oma inimestele toitu ja peavarju. Crassus loob hirmuäratava armee ja võtab vastu ootamatu külalise.
Duo 5
Duo 5
H3:E3
Aumehed
Et tagada oma inimestele varustust ja toitu kaalub Spartacus kokkuleppe sõlmimist marodööride rühmaga. Crassuse poeg Tiberius teeb julge ja saatusliku otsuse.
Duo 5
Duo 5
H3:E4
Hävitustöö
Rooma spiooni sisseimbumine põhjustab mässuliste seas pingeid. Crassus taaselustab juba unustatud Rooma karistuse vormi, et anda oma sõduritele jõhker õppetund.
Duo 5
Duo 5
H3:E5
Verevennad
Spartacus käivitab plaani Crassuse jõudude nõrgestamiseks ja ülemvõimu saavutamiseks. Reetmine ähvardab plaani nurjata.
Duo 5
Duo 5
H3:E6
Sõjasaak
Crassus juhib rünnakut mässuliste poolt okupeeritud linna vastu, Gannicus jääb vaenlase selja taha lõksu. Crassus teeb Tiberiusele ülesandeks korraldada pidustused mehe auks, keda ta põlgab.
Duo 5
Duo 5