SEAL Team
E-R hommikul · Kordus E-R öösel

Mereväe eliitüksuse SEAL liikmed peavad vangerdama oma töö ja isikliku elu vahel, treenides, planeerides ja ellu viies kõige ohtlikumaid ja kõrgeima panusega missioone, mida riik võib neilt nõuda.

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2019
Saade on järelvaadatav 14 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H3:E19
Teadmatuses
Missiooni käigus, mille eesmärgiks on leida võimalik side terroristide uue juhiga, satub Bravo meeskond vaenlase korraldatud varitsusse. Sonny kaalub enda sisseseadmist oma kodulinnas.
Duo 5
Duo 5
H3:E20
Kohustusi ei saa valida
Samal ajal kui Jason saadab Mandyt kaastunde avaldamise visiidil langenud informaatori perekonna juurde, läheb Bravo kiireloomulisele missioonile, sest neil on käes väga ajatundlik juhtlõng terroristide liidri asukoha kohta. Davis paljastab meeskonnale, et terroristide juht, keda nad on otsinud, on seotud ülesandega Jasoni minevikust.
Duo 5
Duo 5
H4:E1
Sõjajumal
Bravo meeskond siseneb vaenlase territooriumile lumisel Spin Ghari mäeahelikul, et tabada Al-Hazred, terroristliku rühmituse juht ja selle terroristide juhi poeg, kelle Jason alistas oma karjääri alguses kui Bravo 1 alustas.
Duo 5
Duo 5
H4:E2
Igavene sõda
Bravo meeskond ühineb taas Jasoni ja Cerberusega ning läheb seejärel maa alla, et otsida terroristide juhti Al-Hazredit.
Duo 5
Duo 5
H4:E3
Uus normaalsus
Bravo meeskonnal on raske kohaneda uue meeskonnadünaamikaga pärast seda, kui mitmed selle liikmed teevad elumuutvaid karjääriotsuseid.
Duo 5
Duo 5
H4:E4
Lööklaine
Kui vanemohvitser Ray Perry jääb Tuneesias toimunud plahvatuse tõttu kadunuks, pingutavad tema endised meeskonnakaaslased, et aidata oma venda ja tema perekonda, sest Bravo Team on kõrvale jäetud.
Duo 5
Duo 5
H4:E5
Piits või präänik
Kuna Ray asukohta pole teada, sunnib Jason Bravo meeskonda äärmustele ja kaalub ohtliku piiri ületamist, et aidata leida nende kadunud venda. Samal ajal püüab Ray vangistuses ellu jääda.
Duo 5
Duo 5
H4:E6
Õudusel on nägu
Kui lipnik Davis avastab, et Ray võib olla Vahemerel asuvas laevakonteineris, üritab Bravo meeskond meeleheitlikult oma venda päästa, enne kui selleks on liiga hilja.
Duo 5
Duo 5
H4:E7
Kõik koos
Ajal, mil Bravo jätkab suurte muudatustega, alustab meeskond missiooni Ecuadoris. Natalie esitab Jasonile elumuutva idee.
Duo 5
Duo 5
H4:E8
Missiooni kindlustamine
Jasoni naasmisega Bravosse pinged kasvavad, sest Ray on temast kõrgemal positsioonil Süürias läbiviidaval missioonil. Sonny saab üllatavaid uudiseid Texasest
Duo 5
Duo 5
H4:E9
Arvestus
Ray jätkab missiooni juhtimist Süürias. Pinged kasvavad, kui Bravo meeskonna liikmed saavad teada tõe oma sihtmärgi kohta.
Duo 5
Duo 5
H4:E10
Auküsimus
Kaalul on Jasoni karjäär ja vabadus, kui juhtkond süüdistab teda missiooni ajal kohutava kuriteo toimepanemises. Kuna Bravol on keelatud temaga kontakteeruda, peab Jason seda lahingut pidama ilma oma vendadeta.
Duo 5
Duo 5
H4:E11
Lojaalsuse piirid
Jason antakse kohtu alla ja see võib tema karjääri lõpetada. Samas ta ei tea, kas tema lähim sõber Ray toetab teda. Stella kolib Clay juurde ja Sonny tuleb Hannahle külla, et aidata tal valmistuda nende lapse sünniks.
Duo 5
Duo 5
H4:E12
Tahavaatepeegel
Jasonit külastab endine meeskonnakaaslane ja see paneb ta oma rolli meeskonnajuhina ümber hindama. Ajal, mil mitmed Bravo liikmed oma isiklike suhete probleemidega maadlevad, saadab juhtkond nad ootamatule missioonile Aafrika rannikule.
Duo 5
Duo 5
H4:E13
Ära kahjusta
Bravo saab ülesandeks tuua USA kaitse alla Boko Harami ülejooksikust leitnant, kuid nende ülesanne nurjub, kui sihtmärki rünnatakse. Sonny reputatsioon Bravo esindajana langeb ja kogu meeskond kannatab seeläbi.
Duo 5
Duo 5
H4:E14
Seest tühi
Bravo ülesandeks on salaja tungida Boko Harami laagrisse, häkkida selle andmevõrku ja päästa ameeriklasest pantvang.
Duo 5
Duo 5
H4:E15
Minu kohutav valik
Bravo ühendab jõud, et kaitsta ülitähtsat Nigeeria gaasijuhet Boko Harami rünnaku eest. Kui üks meeskonnaliige saab haavata, võitlevad Jason ja Clay tema elu päästmise nimel ning Bravo avastab, et neid ründab veelgi ohtlikum vaenlane.
Duo 5
Duo 5
H4:E16
Elamiseks on üksainus elu
Bravo saab hävitava löögi, mis muudab meeskonda igaveseks ja sunnib meeskonna iga liiget tegema suuri otsuseid. Neljanda hooaja finaal.
Duo 5
Duo 5
H5:E1
Usalda, aga kontrolli, 1
Bravo on šokeeritud, kui nad saavad teada, et õppus on tegelikult salajase missiooni kattevarjuks, et välja tuua ühest maailma ohtlikumast riigist relvaekspert.
Duo 5
Duo 5
H5:E2
Usalda, aga kontrolli, 2
Kui Bravo tegevus ohtu satub, peavad nad välja mõtlema, kuidas märkamatult põgeneda ühest maailma ohtlikumast riigist.
Duo 5
Duo 5