Walker - Texase korravalvur
E-T, N-R 16:15, K 16:10 · Kordus E, R 12:10, T-N 12:15

Walker avastab, et pangaröövlite jõugul on plaanis röövida korraga nelja panka. Kuna keegi ei usu teda, peab ta kurjategijatele üksi vastu astuma.

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta1998
  • OsadesChuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson
Saade on järelvaadatav 14 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H7:E1
Pulmad, 2
Ühest Walkeri elu ilusamast päevast saab tragöödia, kui tema armastatud Alexit tulistab kurjategija. Kuni Alex oma elu eest võitleb, otsib Walker Dallase tänavatel ründajat, et talle kätte maksta.
Duo 5
Duo 5
H7:E2
Jälitamine
Walker peab leidma valesüüdistuse põhjal vangistatud mehe, kui too põgeneb teda tappa püüdnud vangivalvurite eest.
Duo 5
Duo 5
H7:E3
Kuninglik rööv
Walker hakkab uurima pangaröövide seeriat, mille korraldajateks on tema poolt aastate eest trellide taha toimetatud mees. Trivette sokutab ennast röövlite autojuhiks, et nende plaane paljastada.
Duo 5
Duo 5
H7:E4
Aitaja
Pärast ühe lapse salapärast surma ja teise haigestumist otsustab Walker oma sõpru aidata ja uurib tehast, mis reostab karistamatult kohalikke veevarusid ja maad.
Duo 5
Duo 5
H7:E5
Metsiku Lääne seadus
Endist ülemkohtunikku jälitab ohtlik vanglast põgenenud mõrtsukas, kelle eluaegse vanglakaristuse määramisega lõppenud kohtuistungil McSpadden juhtus peakohtunikuks olema.
Duo 5
Duo 5
H7:E6
Pühakuteöö lapsed
Üksteise järel kaovad Dallases süütud lapsed. Ka Alex langeb ususekti ohvriks ja Walker peab kõikide pühakute ööl päästma nii oma pruudi kui kõik lapsed.
Duo 5
Duo 5
H7:E7
Pea vastu!
Plaanitud matk Utah' mägedes lõkkeõhtute ja rännakutega muutub üleöö halvaks unenäoks - vennad Trammelid röövivad Alexi.
Duo 5
Duo 5
H7:E8
Teine võimalus
Kui IRA radikaalne tiib plaanib Belfasti rahukõnelused lõpedada, astub vahele Adam McGuire. Ameerikas aga ootavad meest ees vaenuliku grupeeringu liikmed, kes röövivad tema tütre.
Duo 5
Duo 5
H7:E9
Paradiisirada
C.D. kingib Walkerile sünnipäevaks Hayes Cooperi noorusaastate päevaraamatu ja jutustab loo, kuidas Cooper peatas bandiitide kolmiku, kel oli plaanis rünnata mormoonidest uusasunikke Utah' mägedes 19. sajandil.
Duo 5
Duo 5
H7:E10
Kordniku pilk
Walker kohtab 16aastast tütarlast, kelle unistuseks on saada kuulsaks lauljaks.
Duo 5
Duo 5
H7:E11
Piiril
Walker peab appi tõttama piiriäärse Mournfuli väikelinna elanikele, keda hoiab oma võimu all linnakese šerif Bell.
Duo 5
Duo 5
H7:E12
Kadunud pojad
Tegelik mõrvar lavastab Dallase politseiniku tapmises süüdi Carlose vennapoja.
Duo 5