Piirideta
E-T, N-R õhtul · Kordus E-T, N-R öösel

Prantsuse salateenistuse Hydra superagent Vincent Liberati saab Aafrikas missioonil olles teada, et tal on ajukasvaja. Salateenistus lubab tema ravi eest maksta, juhul kui ta nõustub viima läbi ülikeerulisi missioone Prantsusmaa territooriumil. Vincent soovib veeta viimased elukuud oma eksnaise ja tütrega.

  • PäritolumaaPrantsusmaa
  • Valmimisaasta2013
H2:E5
Prototüüp
Vincent saab ülesandeks varastada Prantsuse armee drooni prototüüp, et Koskast paremini vahele võtta. Koskas tahab, et Vincent tapaks Bertrandi, sest peab teda reeturiks. Vincent peab võtma appi kogu oma kavaluse, et vältida hirmsaid tagajärgi.
Duo 5
Duo 5
H2:E6
Riskantne laulatus
Vincentil on 24 tundi aega, et teha kahjutuks ohtlik relvadega varustatud droon ning jõuda Alexi ja Bertrandi pulma kõnet pidama. Juliette on aina rohkem veendunud, et Vincent on „maskis kohtumõistja” ja Vincentil tuleb tema kahtlused kõrvaldada.
Duo 5
Duo 5
H2:E7
Lõõgastav puhkus?
Vincent soovib perega puhkusel lõõgastuda ja mõnusalt aega veeta, ent töö järgneb talle ka puhkusele ning ta peab kohtuma Koskase ustava leitnandiga. Hydras asjad logisevad ja Juliette hakkab jõudma kogu tõele aina lähemale.
Duo 5
Duo 5
H2:E8
Keemiline paanika
Vincenti otsivad taga nii tema õde kui ametivõimud ning ta peab end hoolikalt varjama. Tal on 4 tundi aega, et hoida ära ulatuslik rünnak, milles võivad hukkuda nii tema eksnaine kui tütar.
Duo 5
Duo 5
H3:E1
Vincent päästab oma isa Claude`i Colombia vanglast, et too annetaks talle siirdamiseks osa oma maksast, ent isa keeldub. Gandel pakub Claude`ile tööd Hydras, et võtta vahele valerahaga kaubitseja Brunetti, kes on Claude`i vana sõber. Juliette kohtub samuti isaga ja teda valdavad vastakad tunded.
Duo 5
Duo 5
H3:E2
Et Brunettit tabada, peab Vincent leidma valeraha trükikoja. Missioon ähvardab paljastada Claude`i, kes veab Brunettit ninapidi. Juliette`i sihtmärk on samuti Brunetti ning seetõttu on kogu missioon suures ohus. Lolal tekib vanaisaga hea klapp.
Duo 5
Duo 5
H3:E3
Claude röövitakse ja viiakse Vene konsulaati, kust pääsemiseks ja ellu jäämiseks üritab ta üle kavaldada oma kunagise tuttava Anatoli Jukovi. Vincent ja Juliette ühendavad isa pärast jõud. Lola soovib kolida omaette elama, Vincent ei pea seda aga ohutuks.
Duo 5
Duo 5
H3:E4
Vincent, Claude ja noor agent Zoé peidavad end missiooni käigus konteinerisse ning avastavad sealt väljudes, et nad on viidud Tšetšeeniasse. Nad püüavad sealt ruttu põgeneda, et Jukovi käsilased neid ei tabaks ja et nad ei põhjustaks diplomaatilist intsidenti.
Duo 5
Duo 5
H3:E5
Bertrand annab Vincentile valeinfot, mistõttu ei suuda Vincent tabada Marseille`sse suunduvat laeva, mis veab tonni kokaiini. Kuna rannikut ähvardab narkootikumide laine, peab Vincent leidma merre visatud kraami enne Juliette`i.
Duo 5
Duo 5
H3:E6
Liberati pere tähistab ühiselt maal Vincenti ja Juliette`i ema sünnipäeva. Vincent soovib pere keskel veidi puhata, ent päev võtab ootamatu pöörde, kui viis kolumbialast saadetakse Marseille`sse uimastite järele, mille varguses kahtlustatakse „võlur” Claude`i.
Duo 5
Duo 5