Mõistatustekütid
E-T, N 16:55, K 17:00 · Kordus L 13:10, P 13:20

Josh Gates saadab Jessica Choboti ja Phil Torrese Mexico Citysse, et nad uuriks, miks on seal teatatud ebanormaalselt palju paranormaalsetest nähtustest.

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2020
Saade on järelvaadatav 7 päeva
Saade on nähtavvaid Eestis
H2:E11
Sügavuste tulnukad
Mereväe avalikustatud video jahmatab Joshi ja Phili ning suunab nad uurima müstilist ülehelikiirust lennumasinat, mis tiirutab Californias Catalina saare kohal.
Duo 5
Duo 5
H2:E12
Kogu tõde tulnukate ookeanist
Jessica Chobot ja Phil Torres jätkavad oma seiklust California Catalina saarel ja uurivad tundmatuid allveeobjekte, mida on nähtud alates 1920. aastatest.
Duo 5
Duo 5
H2:E13
Kummitused kanalis
Josh Gates saadab Jessica Choboti ja Phil Torrese Marylandi ja Virginia piirile uurima mahajäetud Chesapeake’i ja Ohio kanalit, mida teatakse Ameerika ühe kõige kummituslikuma kohana. Nad võtavad uurimise alla kodusõja aegse lahinguvälja ja leiavad sealt nii mõndagi, mis seletab paranormaalseid nähtuseid.
Duo 5
Duo 5
H3:E1
Terror Apalatšides
Josh Gates saadab Jessica Choboti ja Phil Torresi otsima salapäraste, inimesesarnaste, kuid metsikute olendite hõimu, kes arvatavasti elavad Lõuna-Apalatšide Great Smoky Mountainsi sügavates laantes.
Duo 5
Duo 5
H3:E2
Van Meteri koletis
Josh Gates saadab Jessica Choboti ja Phil Torresi Dallase maakonda uurima jutte, et hiljuti olla nähtud 2-meetri pikkust nahkhiiresarnast lendavat hüpoteetilist olendit, kes võib olla seotud sajandivanuse legendiga.
Duo 5
Duo 5
H3:E3
Kodusõja-aegne kummituslik kindlus
Phil ja Jess saavad ootamatultloa minna võimsasse kodusõja-aegsesse kindlusesse Fort Morganisse, et uurida kummituslikke hääli ja ilmutusi. Kell tiksub, sest rannikutormid ähvardavad hävitada 200-aastase kindluse ja selles peituvad saladused.
Duo 5
Duo 5
H3:E4
Kodusõja kummitused lahes
Phil ja Jess laiendavad Fort Morgani uurimist ja sukelduvad lahe põhjas asuvale vrakile. Meeskonnaga liituvad veteranid Amy Bruni ja Adam Berry, et uurida kindluse traagilist ajalugu ja leida kummitus.
Duo 5
Duo 5
H3:E5
Suure järvistu kalmistu
Ülemjärve ohtlikud veed on nõudnud tuhandeid inimelusid. Saades tunnistusi kummituslikest tuledest ja helidest nii rannal kui kaugemal järvel, püüavad Phil ja Jess välja selgitada tõe Laevahuku rannikul toimuvast paranormaalsest tegevusest.
Duo 5
Duo 5
H3:E6
Ozarki ulguja
Phil ja Jess uurivad helisalvestisi õudsest ulgumisest, mida olevat valla päästnud juba 200 aastat Missouri metsades ringi luusiv salapärane röövloom. Uued kogutud tõendid ja pealtnägijate ütlused viivad meeskonna šokeeriva paljastuseni legendaarse olendi kohta.
Duo 5
Duo 5