Ajakirjanduslik telemagasin toob ekraanile kõige kuumemad teemad ja põnevamad inimesed.
Kiired ja ilusad on õnnelikult Gruusiasse jõudnud ning peadpööritav seiklus võib alata. Sepo Seeman ja Ago Anderson eelistaksid küll end pikemalt basseinis leotada, ent Tanel Padar ja Ott Sepp innustavad kõiki jalgrattasadulasse hüppama ja Kaukasuse lumiseid mäetippe valllutama sõtkuma. Kas üliraskest katsumusest tulevad võitjana välja Kiired või Ilusad ning kuidas maitseb võidupärg, selgub juba saates.
Eesti film elab oma parimaid aegu ning just sel aastal on töös rekordiline arv uhiuusi kodumaiseid linateoseid. Filmivõtted toimuvad ühtaegu nii Põlvamaal Karilatsi külas, Tallinnas Stroomi rannas kui Läti piiri ääres Mõniste vallas. Selle nädala jooksul nuusutab Roald Johannson maagilise filmimaailma kulissidetagust ning avastab, kuidas küpsevad Eesti kino kõige värskemad tähtteosed.
Arheoloog Osvald Saadre leidis Otepää linnamäel 1955. aastal kaevamiste käigus pronkseseme tükke, mis aastakümneid hiljem identifitseeriti Eesti vanimaks tulirelvaks. Arheoloog Jaak Mäll otsustab rekonstrueerida selle 14. sajandist pärit tulirelva, kasutades keskaegset valmistamistehnoloogiat. Ka katselaskmistel kasutatud püssirohi segatakse kokku keskaegsete retseptiraamatute järgi.
Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu. Saatejuhid on Robert Rooli kõrval jätkuvalt ka Kairi Rondo ja Raivo Rimm.
Meelelahutuslik saade, milles erinevad esinejad võistlevad miljoni dollari suurusele auhinnale.
Filmitähelik playboy-mafiooso Bugsy Siegel oli kõigi naiste lemmik, kuid välimuse varjus oli jõhker ja lausa psühhopaatlikult verejanuline gangster. Bugsy oli alfaisane, keda ajendasid võim, raha, staatus ja seks. Tema legend Las Vegase loojana elab aga igavesti edasi.
Okinawa saar oma kindluste, punkrite, tunnelite ja suurtükkidega pidi olema see koht, kuhu ameeriklaste pealetung Jaapanis toppama jääb. Äärepealt olekski see nii läinud, sest Okinawa vallutamine osutus USA armee jaoks rängaks katsumuseks, mille käigus hukkus kümneid tuhandeid sõdureid.
Maailma kõrgeimate hoonete katustelt avanevad hunnitud vaated, ent need on tavaliselt külastajatele suletud. Urbexi-profid Vadim ja Vitali ei lase end sellest häirida. Nad lendavad Mumbaisse, et ronida valvureid ja turvasüsteeme eirates linna uusima pilvelõhkuja tippu.
Pete ja tema abilised kasutavad droone ning jälitustehnikat, et jälgida ja filmida kurikuulsa Costa Rica kalalaeva kaptenit, kelle illegaalne tegevus riigi rannikuvetes on juba aastaid kohalikke kalavarusid hävitanud.
Seekord on prožektorite säras erilised Hiina tantsurobotid, Ameerikast pärit räppiv vanaema, Venemaal elav inim-nukk ning Nigeeria enesekaitseeksperdid, kelle meetodid võtavad nii publiku kui ka kohtunikud tummaks.
Kuna tehnikal on kombeks inimesi mugavaks ja laisaks muuta, on seekord vaatluse all imevidinad, miks peaksid vähemalt teoreetiliselt aitama teil kaalu langetada ning veidi tervislikumalt elada.
Kanal 2 menusaadete ja saatejuhtide rõõmsad äpardused lõppevast teleaastast!
Politseisaade.
"Galileo" vaimus hoogne autosaade kõigile, kellele lähevad korda kiired autod. Ladusalt tehtud telemagasinis võrreldakse autosid, vaadatakse tagasi neljarattaliste põnevale ajaloole ja uuritakse viimase aja autotrende. Lisaks tutvustatakse uusi mudeleid, paljastatakse raudratsude üllatavaid taustalugusid, tehakse erinevaid kiiruskatseid jms.
Menufilmi järjeloos tuleb Sherlock Holmes'il (Robert Downey Jr.) rinda pista uue geeniusest kurikaelaga – professor Moriarty`ga (Jared Harris). Kui Austria kroonprints leitakse surnuna, on Sherlock veendunud, et tegemist on mõrvaga ja mitte enesetapuga. Asja edasi uurides selgub, et see mõrv on vaid pisike killuke professor Moriarty kavandatud hiiglaslikust salaplaanist, mis õnnestumise korral muudaks ajaloo kulgu. Juurdlus võtab veelgi ohtlikuma pöörde, kui Sherlockil, Watsonil (Jude Law) ja mustlannast ennustajal Simil (Noomi Rapace) tuleb ette võtta reis Inglismaalt Prantsusmaale ning Saksamaale. Kurikaval Moriarty on neist aga alati sammukese võrra ees, punudes surma ja hävingu võrku…
Saate autorid Mihhail Vladislavlev ja Aleksandr Zukerman.