1000 viisi suremiseks
E-K, R öösel

Üks mees jääb rekka alla ja lõigatakse pooleks. Teine maetakse elusalt kolme tonni liiva alla. Kolmandat hammustab mürgimadu surmavalt. Üks naine kõnnib elektriseeritud lombis. Roomajate ja putukate kollektsioneerijat hammustab must lesk. Haigla remondimees kukub tööstuslikku kuivatisse. Lisaks on fookuses parameedik, kes jäi auto alla, aga ei surnud.

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2009
  • OsadesAlisdair Simpson, Ron Perlman, Khyber Zaffarkhan
H1:E1
Elu tapab Su
Üks mees jääb rekka alla ja lõigatakse pooleks. Teine maetakse elusalt kolme tonni liiva alla. Kolmandat hammustab mürgimadu surmavalt. Üks naine kõnnib elektriseeritud lombis. Roomajate ja putukate kollektsioneerijat hammustab must lesk. Haigla remondimees kukub tööstuslikku kuivatisse. Lisaks on fookuses parameedik, kes jäi auto alla, aga ei surnud.
Duo 5
H1:E2
Raske elu, kerge surm
Üks mees lukustatakse külmhoonesse. Kolm meest surevad pärast sukeldumist eralennukiga lennates. Haitilane maetakse elusalt voodoo mürgi toime all. Üks mees langeb isetehtud sukeldumisülikonnaga kuumarabanduse ohvriks. Tutvustatakse antiikset hukkamismeetodit. Fookuses on ka Shayna Richardson, kes jäi ellu langevarjuõnnetuses.
Duo 5
H1:E3
Pigem surm kui hõlpelu
Haiglapatsient paneb oma sidemed sigaretist põlema. Pidevate õudusunenägude all kannatav naine sureb ootamatu surma sündroomist. Surma mõistetud vang tapab end kogemata metallist tualetipotil. Seeni teinud mees satub karu küüsi. Mees sureb pärast piljardikuulu alla neelamist. Teine sureb, kuna pistis valel ajal pea aknast välja. Fookuses on ka Benjamin H. Moore, kes elas üle helikopteriõnnetuse.
Duo 5
H1:E4
Õnnetused
Seksimaias kaunitar elab oma fantaasiad välja köögiviljade peal. Advokaat hüppab välja 40. korrusel asuva konverentsikeskuse aknast. Noorpaarika teeb viimase kähkuka heeliumit täis surmalõksus.
Duo 5
H1:E5
Surnud ja rohkem surnud
Adrenaliinisõltlane saab kogemata surmava elektrilöögi keevitusmasinalt. Üks mees valab autosuvila tualetti valgendit ja mürgitab end sellega ära. Teine mees saab surma vana-aasta õhtul õhku lastud kuulist. Kõrioperatsiooni läbinu sureb alkoholi kätte. Jõusaalitreener kukub silmaga ora otsa. 32-aastane neitsi sureb latekskostüümist tekkinud allergilise reaktsiooni kätte.
Duo 5
H1:E6
Surmal on käed-jalad tööd täis
Vihaprobleemiga mees kukub vesinikkloriidhappesse pärast ülemuse ründamist. Buliimiahaige supermodell sureb pärast söögiorgiat. Pornosõltlane sureb kummi ülepumpamisest. Kortsude pärast muretsev naine sureb pärast Botoxi süsti. Kaks köögitöölist surevad kakaopulbri sissehingamisest. Patsient unustatakse röntgenimasinasse. Fookuses on ka võidusõitja, kes pääses surnuks põlemisest.
Duo 5
H1:E7
Surma helge pool
Farmeri tütrega maganud mees sureb sõnniku alla matmisest. Paarike sureb elusate tigude söömisest saadud parasiitide kätte. Mustkunstnikku tabab abilise lastud päris kuul. Kaks kanepisuitsetajat saavad surmava mürgituse. Kodusõja desertöör sureb infarkti pärast seda, kui laskmissalk temast mööda laseb. Diskopükstesse vorsti peitnud mees sureb vereklombi tõttu. Fookuses on ka paadiõnnetuses ellujäänu.
Duo 5
H1:E8
Head, pahad ja surnud
Tantsutüdruk lõikab endale raseerides sisse ja sureb lihasööja bakteri kätte. Ellujäämisspetsialist sureb, kui madu end ümber ta relva keerutab. Ärajooksnud vang sureb jões olevate täide tõttu. Murdvaras satub prügiauto purusti hammaste vahele. Kala tapab naise. Pärakusse pipragaasi paigutanud mees sureb. Fookuses on ka mereväelane, kes pääses lennukimootorisse sattumisest eluga.
Duo 5
H1:E9
Ega surm loll pole
Mootorrattur sureb bensiini joomisest. Allasurutud jaapanlaste paar sureb esimest korda armatsedes. Narkolepsia haige jääb tööstuslikus ahjus magama. Paelussiga dieeti pidanud naine sureb. Kurgus plahvatanud paintballi pall tapab noore kuti. Elektrijuhtmega kalastanud elektrik saab elektrilöögi. Fookuses on ka ellujääja kaaperdatud Etioopia lennukilt.
Duo 5
H1:E10
Lahendusi tavalisele surmale
Mees tulistab end kogemata 4. juulil isetehtud ilutulestikust näkku. Teine mees sureb pärast liiga paljude metallesemete söömist. Kaks rokkarit kukub Hiinas rokkides aknast alla. Naine maalib end helendava raadiumvärviga ning sureb vähki. Kaks Ozzy Osborne’i fänni sureb sipelgaid sisse hingates. Keegi avab kogemata dekompressioonikambri ja tapab süvameresukelduja. Fookuses on ka langevarjuga hüppaja, kes elas üle kokkupõrke teise langevarjuhüppajaga.
Duo 5
H1:E11
Surma käsiraamat
Mees sureb tüdruksõbra löögist kõhtu. Harrastuskulturist tarbib steroide ja saab sellest infarkti. Telefonis oleva naise ajab alla mees, kellega ta sõnumeid vahetas. Golfar sureb rotihammustusse. Autovaras sureb infarkti. Purjus kloun sureb suure õhupalli plahvatusest oma autos. Fookuses on ka suur mootorrattaavarii Mexico Citys.
Duo 5
H1:E12
Ma näen surnuid (ja nad ajavad mind naerma)
Sukelduja rebestab oma jämesoole. Mees naerab 36 tundi ja sureb infarkti. Jaapanlane saab teist meest lüües aneurüsmi. Surmamõistetud vang elab üle mürgisüsti, kuid sureb peagi pärast kanderaamilt vabanemist. Alkohoolik lämbub hotdogi kätte. Lehmasüdant seksleluna kasutanud mees sureb. Fookuses on ka mees, kes elas üle kobrahammustuse.
Duo 5
H2:E1
Surm saabudes
Uute rinnaimplantaatidega naise rinnad plahvatavad lennukis. End kaablisse mässinud mees lõigatakse kogemata pooleks. Tuul puhub telkiva naise üle kaljuserva. Terrorist hukkub, kuna unustas, et kella keerati. Viiking sureb laibalt saadud nakkusesse. Naine lämbub söödava aluspesu kätte. Meteoriit tapab mehe.
Duo 5
H2:E2
Surm hammustab
Paksude armastaja leiab tõeliselt suure kallima. Korporant sureb vürtsika puuksu peale. Viiuldaja mängib vale noodi. Endine vang leiab oma otsa. Prantslannast majapidajanna langeb bossi ohvriks. Röövlid kaotavad oma näo ja lonkajate armastajat tabab valus kukkumine.
Duo 5
H2:E3
Surma poole
Taaselustatakse seitse seksiõnnetust. Näeme purunenud päid, läbitorgatud silmi, nekrofiiliat ja zoofiiliat ja klassikalist hokiuisuga läbistatud arterit.
Duo 5
H2:E4
Õnnelik surm
Selles episoodis taaslavastatakse seitse sürreaalset surmalugu, kus näeb nii lõhkevaid päid kui suvikõrvitsa kätte lämbumist.
Duo 5
H2:E5
Surnute kutsumine
Purjus juhile kukub ta pea otse sülle. Kõhutantsija keerab kõhu taeva poole. Transvestiit pööratakse ümber. Puskariajaja puskar saab aetud. Kuum neiu ajab oma poiss-sõbra õhtusöögi hukka. Hulaarmastaja läheb põlema ning pätt leiab võrdsed vastased.
Duo 5
H2:E6
Tänulikult surnud
Anaalsest ahvatlusest saab tõeline jälkus. Kotivaras saab oma palga. Tõstja käed annavad alla. Gooti noorest aetakse kurja vaimu välja. Suitsetaja muutub suitsuks. Kaks narkomaani lähevad liiale. Lehmaarmastaja tõmmatakse haneks.
Duo 5
H2:E7
Tule siia, surmake
Väike inimene neelab alla harfi. Rahuotsija ei leia otsitut. Õel abikaasa läheb üle piiri. Kitarristil tõmmatakse juhe seinast. Kullakaevaja kaevab endale haua. Rumal varas murrab oma kolju. Maha jäetud armastaja on tühjaks pigistatud.
Duo 5
H2:E8
Surmavalve
Kuumad kisakooritüdrukud muutuvad ülemeelikuteks. B-52 lennuk läheb põlema ja kukub alla. Kiirusehull kiirustab liiga palju. Kassivihkaja leiab oma otsa. Tervisehull reedetakse ja golfarite paari eelmäng lõpeb kurvalt.
Duo 5
H2:E9
Surnute elluäratamine
Näägutav koduperenaine tõmbab iseenda süütenöörist. Ehitaja pissipaus osutub surmavaks. Argpüksi kannikad jäätuvad. Petturile tehakse kambakas ja nõelravipatsient torkab valesse kohta.
Duo 5
H2:E10
Sa oled surnud!
Sigaretid tapavad tobu. Purilennuk ründab oma omanikku. Mahajäetud poiss-sõber jätab maha ka oma elu. Koerahoidja leiab oma otsa. Mootorrattur tekitab mässu ja Samuraide Selts kaotab liikme.
Duo 5
H2:E11
Päriselt surnud
Sekretär ei täida ootuseid. Mullivanni kuumus osutub paarikesele ületamatuks raskuseks. Vihaprobleemiga võitleja kaotab kontrolli. Värvinuusutaja leiab oma otsa. Vana tujurikkuja teeb oma viimase märkuse. Mõõgavõitlus kisub inetuks.
Duo 5
H2:E12
Surm ja veel kord surm
Maapoiss läheb valesse kohta. Narkomuuladest saab kannibalide õhtusöök. Viiuldaja kavaldab terroristi üle. Boavalvaja läheb turistile kallale. Õllepidu väljub kontrolli alt.
Duo 5