Täistund
· Kordus L 10:05, P 08:05

Ajakirjanduslikus telemagasinis asuvad kõike seda, mis siin maailmas on intrigeerivat, ärevat, huvitavat, segadusttekitavat ja ootamatut, uurima laia spektriga teletegijad. Erinevaid teemasid lahkavad Kuku raadio peatoimetaja Madis Kimmel, kosmopoliit Neeme Raud, ajakirjanikud Eeva Esse-Sõõrumaa, Elo Mõttus-Leppik, Sander Punamäe ja Raul Ranne.

  • PäritolumaaEesti
  • Valmimisaasta2023
Saade on järelvaadatav
H3:E5
Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud telemagasin toob taas meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad ja persoonilood. Tänases saates viib Madis Kimmel meid ESTPOL8 üksusega Läti-Valgevene piirile ning uurib, kui hästi oleme valmis tõrjuma Valgevenest tulevat hübriidrünnakut. Eesti treener Vjatšeslav Zahovaiko tuli Aafrika väikeriigis Gambias riigi meistriks. Raul Ranne küsib kuidas sattus Zahovaiko maailma ühte vaesemasse riiki ning mida aasta jalgpallipõrgus endaga kaasa tõi. Mis ühendab Ameerika vanglaid ja Eesti Kunstiakadeemiat ning kas meie elus võib olla liiga palju disaini? Teemat avab Neeme Raud
Duo 5
Kanal 2
Duo 5
Kanal 2
H3:E6
Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud telemagasin toob meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad ja persoonilood. Erinevaid teemasid lahkavad ajakirjanikud Neeme Raud, Elo Mõttus-Leppik, Eeva Esse-Sõõrumaa, Madis Kimmel, Raul Ranne ja Sander Punamäe.
Kanal 2
Kanal 2
Kanal 2
Duo 5
Kanal 2
Duo 5