Valemäng*
E1
Selles auhinnatud filmis heidetakse paljastav pilk olümpiamängude ja spordi varjuküljele.
Valemäng*
E2
Selles auhinnatud filmis heidetakse paljastav pilk olümpiamängude ja spordi varjuküljele.
Breiktants sai alguse 1970. aastatel New Yorgis. 2004. aastal alguse saanud ja hip-hopi rikkalikust ajaloost inspireeritud Red Bull BC One kerkis kiiresti kõikide breiktantsuvõistluste tippsündmuseks. Selles saates tutvustataksegi selle võistluse ajalugu.
RS:X klassi medalisõit. RSX olümpiaklass on rajasõidu klass ja see on eriline, kuna see on väga füüsiline, strateegiline, taktikaline ja tehniline purjetamine. RSX purjelaud on one-design klass, mis tähendab, et kõigil on identne varustus. Täna on kavas medalisõit, milles osalevad viimase võistluspäeva seisuga esikümme purjelaudurid. Medalisõitu kommenteerivad Kalev Vapper ja Aivar Kajakas.
Batuudihüpped, meeste individuaalvõistluse finaal. Batuudihüpetes hinnatakse tehnilist sooritust, elementide raskust, lennuaega ja horisontaalset asetsemist võrgul. Maailma- ja Euroopa maailmameistrivõistlustel jagatakse nii meeste kui naiste seas välja seitse medalikomplekti, olümpial aga võisteldakse vaid individuaalhüpetes. Ülekannet kommenteerib Viktor Saaron.
Haaravate rekonstruktsioonide ja animatsioonide abil taasluuakse kõige legendaarsemad olümpiarekordid.
Meeste individuaalvõistluse finaal. Meeste individuaalvõistlust alustas 64 sportlast. Otsustavate kohtumisteni on neist jõudnud neli. Viis aastat tagasi Rio mängudel alistas kulladuellis lõunakorealane Ku Bon-chan prantslase Jean-Charles Valladont’. Pronksiduellis võitis ameeriklane Brady Ellison hollandlast Sjef van den Bergi. Vibuvõistlust kommenteerivad Märt Oona ja Pearu Jakob Ojamäe.
Austraalia meeskond, eelmise olümpia neljas ja 2019 maailmameistrivõistluste neljas. Saksamaa osales viimati olümpiamängudel Pekingis 2008, kus nende laeks jäi kümnes koht. Tokyosse pääsemiseks pidi Saksamaa alles vahetult enne olümpiat toimunud OM kvalifikatsiooniturniiri finaalis alistama Brasiilia koondise. A-alagrupi kohtumist Asutraalia – Saksamaa kommenteerivad Ivar Jurtšenko ja Gert Kullamäe
USA korvpallikoondis koosneb NBA tähtmängijatest. Ameeriklased on osalenud üheksateist korda olümpiamängude korvpalliturniiril, neist viieteistkümnel korral on võidetud kuldmedalid. 1972 aastal kaotati erakordselt dramaatilises finaalis NSVL meeskonnale ja saadi hõbemedalid. Ning kahel korral on tulnud leppida pronksmedalitega. Tšehhi korvpallikoondis on oma ajaloo esimestel olümpiamängudel. 2019 maailmameistrivõistlustel saavutasid tšehhid kuuenda koha. Ülekannet kommenteerivad Ivar Jurtšenko ja Gert Kullamäe.
Neljandas saates võtab Guy käsile tööstusrevolutsioonile aluse pannud esimese kolvimootori, mille abil söekaevandustesse vett pumbati. Kui mootori ja seda ümbritseva müüri parandus õnnestub, saab Guy koos oma tüdruksõbra Stephiga ka ise söe kaevandamist proovida.
Appi, tuleb Hensugusta
H1:E1
Alustab uus, hoogne ja lõbus tõsielusari! Hensugusta tõttab appi neile, kellel töökätest parasjagu puudus on. Esimeses saates võtab Hensugusta suuna Kaberneeme sadamakohvikusse, et seal peakoka amet üle võtta. Paraku ei lähe kõik plaanipäraselt ja noormees saab valusa õppetunni.
Alo
H1:E7
Viljol tuleb geniaalne idee, et esinduse sünnipäeva võiks nad sel aastal ise korraldada. Loositakse ülesanded ja rollid, mida enamus peab tüütuks lisakohustuseks. Järsku muutub päev tõsiselt ohtlikuks ja toimub pantvangikriis. Kes päästab päeva?
Põnevusfilm endisest CIA agendist Samist, kes palgatakse koos teiste värvika taustaga proffidega röövima väärtuslikku ja eriti hoolikalt valvatud saadetist. Lisaks Samile kuuluvad rühma inglasest relvaspetsialist Spence, venelasest elektroonik Gregor, prantslane Vincent ja iirlanna Deirdre, kes on nende ainsaks kontaktiks salapärase tööandjaga. Ülesande muudab eriti ohtlikuks tõsiasi, et keegi nende seast näib mängivat korraga mõlemal väljakupoolel...
Brooklyni maffiamees ja tegus palgamõrvar Jimmy Conlon, keda tunti kunagi Hauakaevajana, on näinud paremaid aegu. Kui sihikule võetakse Jimmy võõrdunud poeg Mike, peab Jimmy otsustama, kas hoida enda valitud maffiapere või kaua aega tagasi hüljatud tõelise pere poole. Mike on jooksus ja Jimmy ainus võimalus mineviku patte lunastada on hoida oma poega saatusest, mis teda ennast kahtlemata ootab, milleks on kohtumine relvatoruga. Jimmy elu on ohus ning ta peab üheainsa öö jooksul otsustama, kellele truuks jääda ja kuidas oma vanu eksimusi heastada. Film ei sobi alaealistele.
Metsarahvamängud
H1:E4
Metsarahvas koguneb taas, et pidada maha vihane võistlus, kus eesmärgiks pole niivõrd võit, vaid ohtlikust labürindist eluga pääsemine. Võistlejaid lahutab finishist takistusrada, kus neil tuleb silmitsi seista nii teravate ogade, sügava vee kui ka valusate elektrikarjustega.
Olümpiamängude viimane ujumispäev. Jagatakse viimased medalikomplektid. Meeste 50m vabalt – olümpiarekord aastast 2008 tulemusega 21.30 brasiillase Cesar Cielo nimel. Naiste 50m vabaltujumise olümpiarekord 24.05 on hollandlanna Ranomi Kromowidjojo nimel. Meeste 1500m vabaltujumise olümpiarekord ning maailmarekord 14.31.02 on hiinlase Sun Yangi nimel 2012 Londoni mängudest alates. Võistlused lõpetavad nii naiste kui meeste 4x100m kombineeritud teateujumised. Ujumist kommenteerib Riho Järvelainen.