1996. aastal Atlantas osalesid olümpial esmakordselt iluvõimlemise rühmad. Kaheksa naiskonda võistleb finaalis kahe kavaga, esimene on pallikava ning teine kolme kurika ja kahe rõngaga kava. Rio mängudel olid pallikava asemel lindikava ning siis tuli võitjaks Venemaa koondis, Hispaania ja Bulgaaria ees. Ülekannet kommenteerivad Natalja Inno ja Evelin Daniel.
Naiste sprindi medalisõidud. Selgitatakse pronks- ja kuldmedalite saatus. Tänapäeva olümpiatreki ringi pikkus on 250 meetrit ja laius 7 meetrit. Sirge kalle on 12 kraadi, kurvides 40-42 kraadi. Näeme ka meeste Keirin finaali. Jaapanist pärinev sprindidistsipliin, mida alustas eelsõitudes 30 sportlast 18. riigist. Tiitlikaitsja on kuuekordne olümpiavõitja Jason Kenny Suurbritanniast. Kommentaator on Kristo Enn Vaga
Kuldvillak*
H2020:E249
Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.
Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.
Naiste käsipalliturniiri kullamäng. Olümpiamängudel enim kordi naiste käsipalliturniiril osalenud riik on Lõuna-Korea. Lisaks on nende käes enim võite (35) omava naiskonna tiitel. Kõige rohkem väravaid ehk 45 väravat ühes mängus on visanud Austria naiskond. Rio de Janeiro 2016 medalikolmik naiste käsipallis oli Venemaa, Prantsusmaa ja Norra. Kommentaatorid on Janar Mägi ja Tarmo Ulla.
Gazil on teade, mis raputab tervet rannamaja. Nanny Jenny elab üle trefunksi Jamesi ja Pearliga ja kohale saabub uus pidutseja.
Pear ja Victoria võitlevad jätkuvalt Jamesi pärast. Nanna Rita flirdib Dustiniga massaaži kohtumisel ja rannamajast peab lahkuma algusest peale seal viibinud pidutseja.
Uurimise alla tulevad olümpiamängude ajaloo kõige kummalisemad hetked, mis pakuvad uutmoodi pilku viie ringi loo taha.
Animatsiooni ja multimeedia abil on taaselustatud olümpiate kuulsaimad sangarid.
Mitte just kõige kaugemas tulevikus on maailma räsimas tohutu ülerahvastatus ning näljahädad, mistõttu on pea kõik valitsused võtnud kasutusele karmi "üks laps pere kohta" poliitika. Kuid ühte perre sünnivad identsed seitsmikud, mis sunnib nende vanaisa mängima ohtlikku peitusemängu spetsiaalse Lastejaotusbürooga, mille eesotsas langetab otsuseid karm ja konkreetne Nicolette Cayman. Seitse õde on saanud endale nimed erinevate nädalapäevade järgi, kuid avalikkuses on kõikidel õdedel üks ühine identiteet: Karen Settman.
Hank Cormac on jurist, kelle juhtimisel sõdib rühm isehakanud kohtumõistjaid linnas kombitsaid laiali ajava kuritegevuse vastu. Kui ülikooliprofessor Nolan Cooray naine ja tütar hukkuvad risttules jõukude vahelise konflikti käigus ja süsteem ei suuda õiglust jalule seada, liitub Nolan Hanki ja tema rühmaga, et oma pere eest kätte maksta.
Politseisaade.
Robert ja Kristjan saavad seekordses saates käe valgeks üherattalise mootorrattaga sõitmisel. Valgast leitakse aga üles Eesti võimsaim Žiguli, millega tuleb maha pidada üks korralik kiirendusvõistlus. Saatejuhid Robert Rool ja Kristjan Ojang.
Need mängud, mis algselt pidid toimuma 2020 aasta suvel, on jõudnud lõppvaatuseni 2021. aasta suvel. See on esimest korda ajaloos, kui olümpiamängud edasi lükati. Kavas oli 33 spordiala, esmakordselt neist rulasõit, sportronimine, karate ja lainelaud. Osavõtvaid riike 206 ning sportlasi üle 12 000. Lõputseremoonial antakse olümpialipp Pariisi linna esindajale, kus toimuvad järgmised suveolümpiamängud aastal 2024. Lõputseremooniat kommenteerivad Margus Uba ja Timo Tarve.
Uurimise alla tulevad olümpiamängude ajaloo kõige kummalisemad hetked, mis pakuvad uutmoodi pilku viie ringi loo taha.
Ulmefilm. Pärast seda, kui suurem osa Los Angelese elanikkonnast maavälise jõu poolt kosmosesse kistakse, tungib karastunud uurija Mark Corley tulnukate laevale, et tuua selle abil tagasi oma poeg. Ent kõik ei suju plaanipäraselt. Pärast hädamaandumist Kagu-Aasias peab Frank ühendama jõud sealsete ellujääjatega, et leida võti oma poja ja ühtlasi kogu planeedi päästmiseks.
Naiste kullamäng. Alates 1976. aasta olümpiamängudest Montréalis on naiste korvpalliturniir olümpiamängude lahutamatu osa. Esimese olümpiakulla Montrealis võitis NSVL, kes alistas hõbemedalid saanud USA koguni 35 punktiga. Alates 1996 Atlanta mängudest on USA naiste korvpallikoondis olnud olümpiaturniiril alistamatu.