Koge taas ajaloo kõige erakordsemaid olümpiakulla heitlusi.
Robson ja Jim on Šotimaal, kus nad esimesena proovivad oma kalastamisõnne Deveroni jõel ja seejärel kõige kuulsamal Spey jõel.
Eesti filmi- ja teleauhindadel parima päevakajasaate tiitli pälvinud telemagasin toob meieni laiemat avalikkust kõnetavad teemad. Eeva Esse-Sõõrumaa tutvustab Viljandi Jaani kiriku suurejoonelist hiigelpilli, hõbehäälset ja raskeimat häälestatud löökpilli, mida kutsutakse kariljoniks. Raul Ranne uurib fluoriga suusamäärete keelu mõju spordimaailmale. Neeme Raud püüab sõnastada sõnastamatut – milline on ja kus end peidab eestlase hing. Eestlaste olemust aitab omapoolsete tõdemustega lahti mõtestada lavastaja Lembit Peterson ja teadjanaine Mai-Agate Väljataga.
Mis on Eesti liikluses valesti? Mille üle saab uhke olla? Milliste reeglite vastu kõige enam eksitakse? Saatesari “Liikleja” võtab kord kuus luubi alla ühe liiklusohutusalase teema. “Liikleja” näitab, mis toimub Eesti liikluses, annab nõu ja jagab näpunäiteid, mis on elupäästvad ning muudavad liikluse Eestis ohutumaks. Mis on must jää ja kuidas ning kus see tekib? Kas bussidel peavad ka talverehvid olema? Kuidas sõita nii, et auto ei kaotaks talvistes oludes juhitavust? Jõulukuu "Liikleja" saates uuritakse, kuidas talvistes teeoludes liigelda ja milliseid ettevalmistusi teha, et tervena punktist „A” punkti „B” jõuda. Saates saavad sõna Transpordiameti eksperdid, sünoptik ja sõidukoolitaja. Saatejuht on Jaanus Koort.
Krimi* H18:E16
Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.
Reporter+* H2023:E75
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Kuldvillak* H2023:E30
Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.
Robson Green on otsustanud ette võtta kalastusmaailma suurvõistluste seeria. Ta alustab oma väljakutset entusiastlikult Miamis, kuid kas ilmaolud võivad talle saatuslikuks saada?
Kassarekordeid purustanud ja Oscaritega pärjatud ulmemärul. Häkker Neo avastab, et tegelikult elame me 200 aasta taguses tulevikus. Meid ümbritsev maailm osutub kübervalitsejate loodud illusiooniks, mille abil nad orjastatud inimkonda kontrolli all hoiavad. Neo liitub mässajate Morpheuse ja Trinityga ning asub võitlusse maailma vabaduse eest. Film ei sobi alaealistele.
Võimas järg auhinnatud ulmesaagale, milles viimased vabad inimesed võitlevad arvutite vastu, et päästa maakera. Thomas Andersonil ehk Neol tuleb nüüd kasutada oma võimeid rohkem kui kunagi varem, sest viimane vabade inimeste kants Zion on ohus ning on aega vaid mõni tund, enne kui maakera sisemuses peituvasse varjupaika jõuavad 250 000 tapamasinat, mille ainsaks eesmärgiks on inimsoo hävitamine. Neol tuleb koos oma mõttekaaslaste Morpheuse ja Trinityga asuda kibekiiresti tegutsema... Film ei sobi alaealistele.
Haarav põnevusfilm, mis lõpetab fantastilise ulmetriloogia viimaste vabade inimeste võitlusest arvutite vastu. Neo, Morpheus, Trinity ja Niobe valmistuvad viimseks võitluseks, et päästa Siion ja selle elanikud tapvate masinate käest. Kogu kaose keskel ootab oma võimalust agent Smith, kelle põhieesmärgiks on endiselt Neo hävitamine. Film ei sobi alaealistele.
Konservatiivse poliitiku vabameelne tütar toob jõululaupäeva õhtusöögile oma väikekodanliku pere meeleolu tõstmiseks kanepiga segatud salatikastme. Kaos puhkeb, kui kõik jäävad enda teadmata pilve, paljastuma hakkavad perekonna sügavaimad saladused.
Gomorra H5:E3
Ruggieri jätkub Genny tegevuse uurimist, samas kaotavad Levanted Secindiglianos populaarsust. Genny püüab oma võimu uuesti kehtestada, selleks on tal aga vaja kokaiinilaadungit.
Lucas on vaid 14-aastane poisike, kelle elu on juba vedanud Washington D.C gängide maailma. Ta tahab anda endast kõik, et tema 10-aastane väikevend ei peaks elus sama teed valima. Kui naabruskonda kolib Afganistani sõja veteran, avaneb poistele päästev võimalus.
Konservatiivse poliitiku vabameelne tütar toob jõululaupäeva õhtusöögile oma väikekodanliku pere meeleolu tõstmiseks kanepiga segatud salatikastme. Kaos puhkeb, kui kõik jäävad enda teadmata pilve, paljastuma hakkavad perekonna sügavaimad saladused.
Pöörane spioonikomöödia Dick Steele'ist, kes kaotab oma armastatud naise ja on nüüd iga ohu ees kartmatu. Pärast 15 aastast teenistusest eemal olekut naaseb superspioon tööle, kuna tema endine vaenlane kindral Rancor tahab maailmavalitsejaks saada ning on röövinud geniaalse teadlase, kes teda selles abistama peaks.
Jälg H3:E1
Keskkonnateemaline saade eesotsas saatejuht Marko Matverega. Pöörased katsed, osaluseksperimendid, jahmatavad avastused. "Jälg" jätkab maailmas kõige üllatavamatel radadel sammumist. Esimeses saates uudistab saatejuht Marko Matvere ringi Lätis Pāvilosta sadamas. Samas hüppab Heidi Hanso Eesti rannikuvees suitsukonidest SUP-lauale. Kui tekib aga küsimus, mida teha suure hunniku haavapuiduga, siis sellele leiame samuti vastuse siitsamast kodumaalt, Kundast.