Võmmid* H30:E18
Politsei tabab tuttava näo. Emotsioonid on laes, kui mehe armuke asub tüli kiskuma seadusliku abikaasaga. Politseinikud ei suuda kahtlaselt paarilt selgeid vastuseid saada.
Võmmid* H30:E19
Tagaotsitav mees püüab põgeneda, kuid politsei on tal tihedalt kannult. Politseid ootab taas tagaajamine, kui autojuhi hirmud saavad kainest mõistusest jagu. Liikluskontrolli käigus avastatakse terve autotäis saladusi varjavaid inimesi.
Võmmid* H30:E20
Politsei on sunnitud kandma kaitseriietus, et läheneda tujukale nahahaigusega kahtlusele. Peagi isaks saav mees mõistab, et põgenedes teeb ta asju ainult hullemaks. Noor räppar kostitab pärast kinni võtmist politseid omaloominguga.
Poodium on nädalat kokkuvõttev spordisaade, kus lahatakse möödunud nädala säravamaid spordisündmusi ja visatakse pilk sel nädalal toimuvatele põrutavatele sündmustele.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Semud on jõudnud oma seiklustega Boliiviasse! Kristjan külastab kuulsat Iwanaku püramiidi ja sõidab mägedes kogu maailmas tuntud surmamaanteel. Kuid Teedu bussisõit saab eriti ootamatu lõpu...
Times Square’ilt leitakse tundmatu alasti naine, kelle keha on täis kummalisi tätoveeringuid. Tema seljal on teiste seas ka FBI uurija Kurt Welleri nimi, kes asub oma meeskonnaga juhtumit uurima. Juurdlus viib nad saladuslikku allilma, kus uurija Weller peab ära hoidma terrorirünnaku. Samal ajal püüab tundmatu naine teada saada, kes ta on ja kuidas ta oma mälu kaotas.
Meeskond avastab, et üks tätoveering viitab major Arthur Gibsonile lennuväest, kellel on valus minevik ja kohutavad plaanid. Jane püüab endiselt teada saada, kes ta on. Mäluvälgatused sunnivad teda oma minevikus kahtlema. Weller usub, et on teada saanud Jane’i õige nime.
Mereväe eriüksuslase tätoveering seob Jane’i kriminaaliga, kes võib teada tema minevikust. Täpselt samasuguse tätoveeringuga mees püütakse kinni juveelivarguse käigus. Kas ta teab, kes Jane on? Jane’i külastab ka mees tema esimesest mälukillust, kes hoiatab teda. Weller ja Mayfair üritavad Jane’i kohta meeskonnas välja nuputada.
Saates räägime tõeliselt dramaatilisi lugusid sellest, millega politseinikel üle maailma tuleb igapäevaselt kokku puutuda.
Saates räägime tõeliselt dramaatilisi lugusid sellest, millega politseinikel üle maailma tuleb igapäevaselt kokku puutuda.
Newbury lähedal asuval kõrvalisel mäetipul rünnatakse politseikonstaabel Lucie Grayd ja seersant John O'Donovanipärast, kuhu nad on sõitnud väljakutsele joobes juhtimise pärast. Hyde'is hammustab põgenev kahtlusalune politseikoera ja ründab koerajuhti.
Karikafinaalid toimuvad traditsiooniliselt meestele ja naistele samal päeval. Sel sügisel alustast naiste karikavõistlustel 9 võistkonda, tiitlikaitsjana TÜ/Bigbank naiskond. Poolfinaalideni jõudsid neist neli, finalistid selgusid paaridest TalTech/Tradehouse ja Audentese SG/Noortekoondis ning teises paaris Rae Spordikool/VIASTON ja Viljandi Metall.
Lustakas erisaade heidab pilgu maailma kõige veidramatele ja ebatavalisematele võistlustele, milles nii inimesed kui ka loomad erinevates maailma riikides üksteisega mõõtu võtavad. Vaatame, kuidas kulgevad Venemaal lehmakookide loopimise võistlus, Suurbritannias lihakastmemaadlus ja USAs Californias koerte surfivõistlus. Lisaks saame muu hulgas teada, kes paneb kinni õnneliku mehe jooksu Jaapanis, kaamelite iludusvõistluse Saudi Araabias ning õhukitarri mängimise meistrivõistlused Soomes. Milline neist mõõduvõttudest on kõige jaburam?
Aadu Luukase karikavõistlustel alustas 10 meeskonda, tiitlikaitsjana Tartu Bigbank võistkond. Finaali jõudsid meeskonnad, kes panid enda paremuse maksma poolfinaalides, kus omavahel kohtusid Selver/TalTech Pärnu Võrkpalliklubiga ja Tartu Bigbank Võru VK/Barrus võistkonnaga.
Tulevikus elavad inimesed oma elu turvaliselt kodus istudes, läbi oma robot-surrogaatide, mis on nende seksikad ja füüsiliselt ideaalsed mehaanilised koopiad. See on ideaalne maailm, kus pole kuritegevust, valu, hirmu ega tagajärgi.
Hamilton sõidab sõjaväeluure töö raames Palestiinasse missioonile. Kohtumine läheb kiiresti käest ära, kui võõrustajad saavad teada, et Hamilton oli Rashida tapmise taga. Selgub, et Rashida oli Stockholmis terroristide peatamiseks, mitte nende aitamiseks. Kristin ja Birger kahtlustavad, et Hamilton ise on rünnakutega seotud. DGd informeeritakse mõrvast Venemaal, mis on seotud Rootsi sündmustega.
Menufilmi järjeloos tuleb Sherlock Holmes'il rinda pista uue geeniusest kurikaelaga – professor Moriarty'ga. Kui Austria kroonprints leitakse surnuna, on Sherlock veendunud, et tegemist on mõrvaga ja mitte enesetapuga. Asja edasi uurides selgub, et see mõrv on vaid pisike killuke professor Moriarty kavandatud hiiglaslikust salaplaanist, mis õnnestumise korral muudaks ajaloo kulgu. Juurdlus võtab veelgi ohtlikuma pöörde, kui Sherlockil, Watsonil ja mustlannast ennustajal Simil tuleb ette võtta reis Inglismaalt Prantsusmaale ning Saksamaale. Kurikaval Moriarty on neist aga alati sammukese võrra ees, punudes surma ja hävingu võrku…
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel.
Semud on jõudnud oma seiklustega Boliiviasse! Kristjan külastab kuulsat Iwanaku püramiidi ja sõidab mägedes kogu maailmas tuntud surmamaanteel. Kuid Teedu bussisõit saab eriti ootamatu lõpu...
Tulevikus elavad inimesed oma elu turvaliselt kodus istudes, läbi oma robot-surrogaatide, mis on nende seksikad ja füüsiliselt ideaalsed mehaanilised koopiad. See on ideaalne maailm, kus pole kuritegevust, valu, hirmu ega tagajärgi.