„Merevaade“ alustab uut hooaega põnevate seiklustega koos kapten Tarmo Kõutsiga Soomes Turust ja Rootsist Sigtuna linnast. Läbi suve uuritakse randlaste elu Eesti saartel, käiakse veepiirialadel Narva-Jõesuus ja Peipsi järvel Piirissaarel. Samuti tutvustatakse nii suurte kruiisilaevade kui ka Eesti reisilaevade elu ja telgitaguseid. Uudiseid merelt ja sadamatest toovad vaatajateni Sander Loite ja Andres Kaju, aga uue tiimi-liikmena ka saatejuht Kaidor Kahar.
Lõviosa informatsioonist saab autojuht nägemismeele kaudu, kuid pimeda ajal on meie ees olev infoväli ahtake. Millist rolli mängivad liiklusohutuses autotuled ja jalakäija nähtavus? Saatesarjas “Punane sekund” käsitletakse traagilisi juhtumeid, mis tuletavad meelde pimeda aja ohtusid.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Köök* H2:E13
Rivaalitseva restorani peakokk sõidab autoga Šefile otsa ja peab nüüd tema pisemagi tuju peale ringi jooksma. Kokapoisid keedavad nahkrihma, mis satub kliendi lauale. Saskia üritab oma suhet Maksiga kindlamale teele juhtida ja tekitab paksu pahandust. Šeff saab aga lõpuks ise oma tujukuse eest karistada.
Köök* H3:E1
Köögis liigub tegevus kiiresti keemistemperatuurile. Maks on suhtes Saskiaga, aga saab aru, et Vika ei olegi teda petnud. Kööki tuleb külastama noor ja edukas superkokk Euroopast, tuleb välja, et tal on meie Šefiga vana arve klaarida. Kokad üritavad superkokale Šefi eest kätte maksta ja teevad sellega Šefile korraliku karuteene.
Jason ja SEAL-i meeskond asuvad asja uurima ja jõuavad lähedale avastusele, kes korraldas Echo meeskonnale varitsuse, pärast seda, kui Mandy saab vihje ootamatult allikalt.
Pärast Brandteri ja Böcki lahkumist valitseb mõrvarühmas vaikus. Komissar Marc Hoffmann harjutab rulluisutamist, et oma uut silmarõõmu Niki Herzogit paremini tundma õppida. Paarike veedab koos kuuma armuöö. Järgmisel hommikul ootab mõlemat ees suur üllatus. Esimene ühine juurdlus viib Marci ja Niki koos Rexiga jahtima armastajapaare varitsevat maskeeritud mõrvarit.
Rikas pime naine Agatha Kimball langeb santažeerimise ohvriks ning palkab Magnumi ennast päästma.
Reidi käigus tabatud uimastikaupmeeste juhiks osutub üllatuslikult Trivette vanem vend.
Koolitusprogramm “Väärikas mootorsõidukijuht“ toob kokku autojuhid, kel turjal parasjagu aastaid, aga ka kogemusi. Koolitaja ütleb, et vanus on number, mille inimene kirjutab ise. Kuid millal oleks aeg autojuhtimisest loobuda? Meie rahvastik vananeb ja kümne aasta pärast on ligi veerand kõikidest autojuhtidest vanemaealised.
Saatesari "Merevaade" pakub objektiivset pilti meie merel, sadamates ja randades toimuvast: kauba- ja reisijate veost, kalapüügist, loodus- ja merepiiri kaitsest, lõpetades mereliiklusohutusega ja vaba aja veetmisega merel, aga ka teistel veekogudel.
Nooblisse villasse sissemurdmise ajal tapetakse noor pankur. Kuna röövitud asjade hulgas näib olevat ka mõrvarelv, satub Marci, Niki ja Rexi huviorbiiti varastatud kraamiga kaubitseja. Brunneri usalduse võitmiseks tuleb Nikil kõrtsis prostituuti mängida. Gustl Brunneri osas Rexi esimest peremeest Moserit kehastanud Tobias Moretti noorem vend Gregor Bloeb.
Hawaii ühe rikkaima mehe naine, kes on igavusse suremas, palkab Magnumi, et see temaga mänge mängiks, aga ootamatult saavad mängud reaalsuseks.
C.D. uurib oma lähedase sõbra poja surma, mis väidetavalt olnud õnnetus. Walker ja Trivette jälitavad aga põgenenud vangi.
Tiim pakub tänaval vigastada saanud mehele arstiabi, kuid siis hakkab tunduma, et tegu polegi rünnakohvri, vaid narkomaaniga, kes üritas võõrasse autosse tungida.
Jasoni meeskond on lähedal kättemaksule Echo meeskonna eest, kui nad avastavad lähedal asuva moonifarmi, mis rahastas nende mõrva. Jason kohtub baasis huviäratava naisega.
Köök H3:E2
Maks ei suuda otsustada, kas ta peaks Saskiaga jätkama või tagasi Vika juurde minema. Šeff klopib vahule tõelise arusaamatuse ühe kuulsa Eesti jalgpalluriga. Kogu see pöörane särin päädib lõpuks sellega, et Maks saab mürgituse ja satub haiglasse.
Köök H3:E3
Šeff läheb koos usaldusväärsete kolleegidega sauna, Maks paraku sellesse VIP-seltskonda ei kuulu. Maks mõtleb välja kavala nipi, kuidas ennast köögi VIP-ide hulka smugeldada, see toob aga kaasa uusi kohustusi ja väljakutseid. Väljasõit sauna kujuneb kokkuvõttes siiski ülimalt meeleolukaks, mille kestel viheldakse üksteist korralike "ämbritega" minevikust.
Kassahitist põnevusfilm! Ehkki FBI agent Flynn on ekspert ohtlike situatsioonide alal, ei ole temagi valmis õuduseks, mis ootab teda ees seekordsel lennureisil. Flynn peab kohtu ette toimetama maffiaprotsessi võtmetähtsusega tunnistaja. Et seda takistada, lasevad kurjategijad lennukis valla mitusada tapvalt mürgist madu...
Calderoni avab Waltile vastuseisu. Chapo jätkab oma tunneli ehitamist. Felixi kohtumine Pachoga võtab ootamatu pöörde.
Saates räägime tõeliselt dramaatilisi lugusid sellest, millega politseinikel üle maailma tuleb igapäevaselt kokku puutuda.
Üks mees jääb rekka alla ja lõigatakse pooleks. Teine maetakse elusalt kolme tonni liiva alla. Kolmandat hammustab mürgimadu surmavalt. Üks naine kõnnib elektriseeritud lombis. Roomajate ja putukate kollektsioneerijat hammustab must lesk. Haigla remondimees kukub tööstuslikku kuivatisse. Lisaks on fookuses parameedik, kes jäi auto alla, aga ei surnud.
Üks mees lukustatakse külmhoonesse. Kolm meest surevad pärast sukeldumist eralennukiga lennates. Haitilane maetakse elusalt voodoo mürgi toime all. Üks mees langeb isetehtud sukeldumisülikonnaga kuumarabanduse ohvriks. Tutvustatakse antiikset hukkamismeetodit. Fookuses on ka Shayna Richardson, kes jäi ellu langevarjuõnnetuses.
Haiglapatsient paneb oma sidemed sigaretist põlema. Pidevate õudusunenägude all kannatav naine sureb ootamatu surma sündroomist. Surma mõistetud vang tapab end kogemata metallist tualetipotil. Seeni teinud mees satub karu küüsi. Mees sureb pärast piljardikuulu alla neelamist. Teine sureb, kuna pistis valel ajal pea aknast välja. Fookuses on ka Benjamin H. Moore, kes elas üle helikopteriõnnetuse.
Seksimaias kaunitar elab oma fantaasiad välja köögiviljade peal. Advokaat hüppab välja 40. korrusel asuva konverentsikeskuse aknast. Noorpaarika teeb viimase kähkuka heeliumit täis surmalõksus.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Kassahitist põnevusfilm! Ehkki FBI agent Flynn on ekspert ohtlike situatsioonide alal, ei ole temagi valmis õuduseks, mis ootab teda ees seekordsel lennureisil. Flynn peab kohtu ette toimetama maffiaprotsessi võtmetähtsusega tunnistaja. Et seda takistada, lasevad kurjategijad lennukis valla mitusada tapvalt mürgist madu...
Calderoni avab Waltile vastuseisu. Chapo jätkab oma tunneli ehitamist. Felixi kohtumine Pachoga võtab ootamatu pöörde.