Reporter Sander teeb kaasa kalaretke rannakalur Veikoga. Kalasaagi viime Kaberneeme restorani OKO peakokk Joonasele, kes sellest roa valmistab. Reporter Andres Kaju läheb uudistama miks on Tallinna Sadama ala üles kaevatud ja milliseks kujuneb Tallinna Vanasadama ala lähi tulevikus.
Kutselised juhid on suure ajasurve all ja seetõttu tehakse mõnikord mööndusi turvalisuses või sõidustiilis. Kui mitu tonni kaaluv koorem lahti pääseb, on õnnetuse tagajärjed rasked. Autojuhid kiruvad tihti rekkajuhtide sõidustiili, aga millised on viimaste soovitused autojuhtidele?
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Restorani tuleb toidukriitik, aga keegi ei tea, kuidas ta välja näeb. Algab meeleheitlik ja samavõrra koomiline kassi- ja hiiremäng kõige "kahtlasemate" restoranikülalistega. Hea kriitika on kasvanud konkurentsiolukorras eluliselt oluline. Samal ajal satub aga Kaspar Natali ees häbisse ja üritab oma au taastada, kuid see keerab asja totaalselt pea peale. Kuidas mõjutab see kõik toidukriitiku hinnangut restoranile?
Restoranis toimuvad häirivad uuendused, köögipoolt näidatakse nüüd läbi ekraani söögisaalis istuvatele külalistele. See võib olla huvitav turundustrikk, kuid ajab Šefil harja punaseks - ta ei ole treenitud ahv, keda saab toidumugimise kõrvale vahtida. Kaspar korraldab Nataliga suheldes korraliku pudru ja kapsad ning Maks ja Vika leiavad ennast peagi samaväärse arusaamatu supi seest.
Jasonil ja SEAL-i meeskonnal on vastakad tunded, kui neile antakse ülesandeks tuua koju pärast deserteerumist vangistatud Ameerika sõdur, vahetusena Gitmos kinnipeetavatele.
Rex ja Alex asuvad uurima pangaröövi, mille asjaolud tekitavad kahtlust. Pärast röövimist saavad mitmed pangatöötajad õnnetult surma, kuid kõige tähtsamat laipa ei õnnestu leida. Rex peab läbi tegema meeletu kihutamise bussi katusel, enne kui uurimine lahenduse leiab.
Uus laulja klubist palkab Magnumi, et ta otsiks üles tema abikaasa, kes jäi Vietnami sõja ajal kadunuks.
Trent Malloy pääseb üle noatera, kui talle tehakse atentaat. Kuid ohtu satub ka kuriteo pealtnägija.
Mõned aastad tagasi toimus ränk õnnetus, kus pööret sooritava veoki alla jäi teed ületav koolipoiss. Igal aastal jääb inimesi ka tagurdavate sõidukite alla. "Punane sekund" küsib, miks autojuhid jalakäijaid ei märka? Kas üksteise kavatsusi ei osata ette näha?
Merevaade uurib Merepäevi külastanud uhkete aluste omanikelt, et kui nende laev oleks laul, siis milline.
Kui Brandtneri meeskond hakkab uurima põlema süüdatud laiba juhtumit, teatatakse kolme lapse kadumisest. Esialgu ei näi asjadel olevat seost, kuid peagi ilmneb, et tulekahjust teatasid samad noored. Kui selgub, et psühhopaadist mõrtsukas on ühe lapse kinni võtnud, läheb tüdruku päästmiseks vaja nutika Rexi abi.
Mees, kes on esitatud USA ülemkohtuniku ametisse, palub Magnumil leida naise, keda ta viimati nägi 6. detsembril 1941.
Kui Walkeri hea sõbra, kohaliku keskkooli direktori saladuslik surm enesetapuks kuulutatakse, näeb Walker juhtunus mõrva ning selle taga koolis vohama hakanud uimastiäri.
Ärandatud auto paiskub hoonesse, mille tagajärjel puruneb gaasitoru.
Jason ja SEAL-i meeskond peavad päästma Vene teadlase ja tema naise ning viima nad üle Afganistani piiri ohutusse kohta, samal ajal kui neid üritavad takistada nii Hiina kui Venemaa eriväed. Clayl on esimene päev Jasoni üksuses.
Natali lõhub Šefi auto küljepeegli ära ja käivitab sündmuste ahela, mis ajab Šefi särinal tülli rivaalitseva restorani peakoka Helenaga. Vika jääb hommikul Maksi tõttu lennukist maha ja jätab Milanosse toidumessile sõitmata, see seab aga tema töökoha ohtu - kooselu Maksiga valmistab järjest rohkem segadust.
Kokapoiss Maks peab koos Šefiga väljaspool restorani tähtsa banketi korraldama. Aga Šeff otsustab enne napsuga liialdada. Nüüd on restorani maine tõsises ohus ja Maks peab kõvasti pingutama, et neil kõigil oleks võimalus ka edaspidi oma kokanduslikke unistusi ellu viia – kuid Šeff ei näi olukorra tõsidusest aru saavat. Kas Maksil õnnestub kõige kiuste kastanid tulest tuua?
Põnevusfilm mehest, kes kavandab oma abikaasa mõrva. Avalikkuse silmis elab suurtööstur Steven Taylor täiuslikku elu. Kuid miski pole nii, nagu esialgu näib - Taylori kaunis naine Emily murrab talle truudust. Kui mees naise kõrvalehüppest aimu saab, algab kassi-hiiremäng, mille finaaliks on planeeritud täiuslik mõrv.
Pinge kasvades naaseb Félix Sinaloasse. Raevunud Jaime ja Mika otsivad õiglust ja vastuseid.
Reageerijad saabuvad kiirteele, et karjatada valla pääsenud lehm tagasi koplisse.
Beck H6:E3
Uurija Martin Beck ja tema ekstsentriline partner Gunvald Larsson uurivad Stockholmis toimunud mõrvu.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Pinge kasvades naaseb Félix Sinaloasse. Raevunud Jaime ja Mika otsivad õiglust ja vastuseid.