Merevaade uurib Merepäevi külastanud uhkete aluste omanikelt, et kui nende laev oleks laul, siis milline.
Mõned aastad tagasi toimus ränk õnnetus, kus pööret sooritava veoki alla jäi teed ületav koolipoiss. Igal aastal jääb inimesi ka tagurdavate sõidukite alla. "Punane sekund" küsib, miks autojuhid jalakäijaid ei märka? Kas üksteise kavatsusi ei osata ette näha?
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Natali lõhub Šefi auto küljepeegli ära ja käivitab sündmuste ahela, mis ajab Šefi särinal tülli rivaalitseva restorani peakoka Helenaga. Vika jääb hommikul Maksi tõttu lennukist maha ja jätab Milanosse toidumessile sõitmata, see seab aga tema töökoha ohtu - kooselu Maksiga valmistab järjest rohkem segadust.
Kokapoiss Maks peab koos Šefiga väljaspool restorani tähtsa banketi korraldama. Aga Šeff otsustab enne napsuga liialdada. Nüüd on restorani maine tõsises ohus ja Maks peab kõvasti pingutama, et neil kõigil oleks võimalus ka edaspidi oma kokanduslikke unistusi ellu viia – kuid Šeff ei näi olukorra tõsidusest aru saavat. Kas Maksil õnnestub kõige kiuste kastanid tulest tuua?
Jason ja SEAL-i meeskond peavad päästma Vene teadlase ja tema naise ning viima nad üle Afganistani piiri ohutusse kohta, samal ajal kui neid üritavad takistada nii Hiina kui Venemaa eriväed. Clayl on esimene päev Jasoni üksuses.
Kui Brandtneri meeskond hakkab uurima põlema süüdatud laiba juhtumit, teatatakse kolme lapse kadumisest. Esialgu ei näi asjadel olevat seost, kuid peagi ilmneb, et tulekahjust teatasid samad noored. Kui selgub, et psühhopaadist mõrtsukas on ühe lapse kinni võtnud, läheb tüdruku päästmiseks vaja nutika Rexi abi.
Mees, kes on esitatud USA ülemkohtuniku ametisse, palub Magnumil leida naise, keda ta viimati nägi 6. detsembril 1941.
Kui Walkeri hea sõbra, kohaliku keskkooli direktori saladuslik surm enesetapuks kuulutatakse, näeb Walker juhtunus mõrva ning selle taga koolis vohama hakanud uimastiäri.
Seekordsed juhtumid näitavad, kui kurva õnnetuseni võib viia auto halb tehnoseisukord. Saatejuht Madis Kimmel veedab päeva garaažis, kus keeratakse lahti katseauto polte ja mutreid, et ta saaks omal nahal tunda, kas on hea ja turvaline sõita, kui kaovad pidamine ja pidurid.
Eesti suurim sadam - Tallinna Uussadam, ehk Muuga sadam saab tänavu 30 aastaseks. Merevaade uurib, mis on sel läbi aegade riiklikult tähtsal transpordisõlmel kolme aastakümne jooksul muutunud, mis aga samaks jäänud.
Erootiliste romaanide autorit kimbutab tülikas austaja, kes ihkab raamatufantaasiaid teoks teha. Mees ei kohku naist jälitades tagasi isegi mõrva ees, kuid tapab kogemata vale naisterahva. Mõrvaloo uurimisel võtavad Alex ja Rex kaitse alla kirjaniku, Böcki ja Kunzi ülesandeks jääb aga romaanist mõrvari tegutsemise kohta vihjeid otsida.
Tähtsal võidusõidul langeb sabotaaži ohvriks tšerokii hõimu kuuluva sõitja auto. Samal ajal jälitavad Trent ja Carlos noort tüdrukut ekspluateerinud pornotöösturit.
Reageerijad saabuvad kiirteele, et karjatada valla pääsenud lehm tagasi koplisse.
Jason ja SEAL-i meeskond sisenevad Jeemenis majja, et leida terroristide võrgustikuga seotud mobiiltelefon ja kuulata üle perekond ning leiavad sealt tulistamises kogemata pihta saanud kriitilises seisundis peretütre.
Restorani kohale kerkivad mustad pilved, kui Šeff ja abišeff tülli pööravad ning kokapoiss Maks ülendatakse kiusu pärast uueks abišefiks. Maks ja Vika kemplevad samas ühise elukoha pärast ning Kaspar ja Natali avastavad armurõõme. Intriigid podisevad täie auruga nii köögis, elutoas kui magamistoas!
Restorani sajab sisse tuletõrjeinspektsioon ja köögis läheb korraga väga kuumaks. Selgub, et restorani peale kaevati rivaalitsevast kõrvalrestoranist ja Šeff otsustab rivaalidele õppetunni anda, kuid tõmbab sellega restoranile kaela hoopis üliranged maksuameti kontrollid ja siis tõuseb temperatuur juba ohtlikult keemispunkti lähedale.
Põnevik kosmosemeeskonnast, kellel õlule langeb kogu maailma hävingust päästmine. Maale läheneb Texase suurune asteroid ning 18 päeva pärast on oodata kokkupõrget, mis hävitab kogu elu meie planeedil. Kiiruga koostatakse plaan: NASA juht, Dan Truman, palkab maailma parima naftapuurimise eksperdi koos tema meeskonnaga, et need kahes süstikus kosmosesse lendaksid ja seal asteroidi hävitaksid. Ilma mingi kosmoselennu kogemuseta meeskonda ootab ees pingeline ja ettearvamatu teekond.
Felix tähistab oma 40. sünnipäeva, aga muretseb samal ajal alluvate lojaalsuse pärast. Ta võtab ette Pacho küsitlemise. Walt hakkab kättemaksuks inimesi röövima.
Häirekeskusesse teeb väljakutse mees, kelle auto paiskus vastu seina ja seejärel plahvatas.
Beck H6:E4
Uurija Martin Beck ja tema ekstsentriline partner Gunvald Larsson uurivad Stockholmis toimunud mõrvu.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Felix tähistab oma 40. sünnipäeva, aga muretseb samal ajal alluvate lojaalsuse pärast. Ta võtab ette Pacho küsitlemise. Walt hakkab kättemaksuks inimesi röövima.