Nädal enne suvepealinna välja kuulutamist saame teada, millised viis olulist legendi tegid Pärnust Pärnu linna. Saatejuhid Kadi Jaanisoo ja Lii Soots.
Kui kokku põrkavad rong ja sõiduauto, on autosviibijate võimalused ellu jääda väga väikesed. Aga miks sellised õnnetused juhtuvad? Kuidas on võimalik mitte märgata lähenevat rongi? Ometi juhtus nii vanema prouaga ning kahe noore inimesega, kellega juhtunut esimene saade analüüsib. Liiklusohutuse eksperdid ja saatejuht Madis Kimmel tuletavad meelde, miks raudteeületamisel tasub olla eriliselt ettevaatlik!
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Köök* H1:E3
Maks töötab juba nädala pealinna parimas restoranis ja õpib tasapisi oma uusi pööraseid kolleege tundma. Teda ootavad uued vastutusrikkad ja ootamatud väljakutsed - tappa hani ja päästa enda nahk Vika endise peigmehe käest. Restoran peab korraldama tähtsa külalise sünnipäeva ja loomulikult läheb nässu kõik, mis võib nässu minna.
Köök* H1:E4
Maks võitleb tööl unega pärast meeletut ööd pealinna diskosaalides ja mässib ennast kogemata armukolmnurka, mis tekitab suhtepudru baarmän Kaspariga. Pöörane peakokk kasutab valedetektorit, et saada teada, kes tema reetlikest alluvatest tahab rivaalitsevasse restorani tööle minna.
Süürias tõendite kogumise missioonil olles leiavad Jason ja SEAL-i meeskond hädasti päästmist vajavad süütud tsiviilisikud, just hetkel, kui vaenlase väed neile lähenevad.
Rahvusraamatukogus hakkavad toimuma salapärased mõrvad, kui seal pannakse välja ühe maailmaränduri ja botaaniku pärand. Et mees olevat oma Tiibeti reisidelt kaasa toonud igavese nooruse retsepti, asuvad asjahuvilised iga hinna eest retsepti jahtima. Kui Brandtner ja Rex saladusele jälile jõuavad, satub Rexi elu ohtu.
Magnum palgatakse kaitsma hinnalist portselanist vaasi, kuniks see omanikule transporditakse.
Plaanitud matk Utah' mägedes lõkkeõhtute ja rännakutega muutub üleöö halvaks unenäoks - vennad Trammelid röövivad Alexi.
Otsasõidud jalakäijatele ei toimu ainult linnas vaid ka maanteedel. Kuid maanteel on tagajärjed suurema kiiruse tõttu tihti palju raskemad. Läbi tõestisündinud traagiliste juhtumite tuletab see saade meelde, et maanteel liiguvad inimesed, sealhulgas koolilapsed, kes tulevad maha bussist või kiirustavad bussile. Autojuhid ei oska kahjuks selliste ohtudega piisavalt arvestada.
Merevaade peab Toila sanatooriumi territoriaalvetes maha ennenägematult dramaatilise võistluse. Tuntud kajakimees Andres Kaju veab Merevaate reporteri Kadi Jaanisooga kihla, et jõuab enne üle silmapiiri sõuda, kui Kadi kõrge sanatooriumimaja kõigist ruumidest läbi jookseb. Kihlveo kaotaja peab Toila merepäevadel koorisolistina esitama merelaulu. Reporter Sander Loite uurib, miks rootsi teadlased just Eesti laevameistritelt oma uue ja uhke uurimislaeva tellisid.
Kui hinnaline ratsahobune keelatud meetoditega treeningul jala murrab, otsustab alatu treener hobuse tappa ja korraldada suure kindlustuspettuse. Mees tapab ka juhtunut pealt näinud tallipoisi ja väidab, et kallis ratsu on röövitud. Peagi kinnitab mehe sõnu lunarahanõue. Kurja plaani nurjab koos peremehega talliõuele saabunud Rex, kes hobuste vastu erilist huvi ilmutab.
Viis väikest koolitüdrukut Vermontist paluvad Magnumil üles leida nende kadunud õpetaja.
Kui IRA radikaalne tiib plaanib Belfasti rahukõnelused lõpedada, astub vahele Adam McGuire. Ameerikas aga ootavad meest ees vaenuliku grupeeringu liikmed, kes röövivad tema tütre.
Narkopolitsei peab sõda Kansas Cityt laastava metamfetamiini vastu. Kas uurijatel õnnestub tabada kohalik narkoparun, kasutades narkoärikate üksteise vastu pööramise taktikat?
Jason ja SEAL-i meeskond peavad päästma rühma uurijaid, keda Lõuna-Hiina merel laeval pantvangis hoitakse. Olles oma klassi "alumises viies", seab Clay ohtu oma tuleviku SEAL-is.
Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeria esimene mäng. Selver/TalTech lõpetas Meeste Balti liiga põhiturniiri 2. asetusega, Barrus Võru VK 3. asetusega. Finaali jõudmiseks on vaja kolme võitu. Seeria teine mäng pühapäeval Võrus, kolmas järgmise nädala neljapäeval taas Tallinnas.
Tõsielul põhinev lugu pensioneerunud kurikaeltest, kes otsustavad Londoni juveeliärides toime panna veel ühe viimase röövi. Asjaosaliste ahnuse tõttu lõpeb suure hurraaga alanud projekt veresaunaga.
Poodium H3:E7
Sporditeemaline telemäng POODIUM pakub tempokat meelelahutust ja ajuragistamist nii kogenud mälumänguhuntidele kui ka niisama spordisõpradele! Omavahel lähevad vastakuti punane ja sinine tiim, kapteniteks motospordiguru Margus Kiiver ning vutiekspert Kasper Elissaar, kelle kõrval iga nädal uued põnevad külalised. Saadet ohjab spordientusiast Lauri Pedaja.
Vaikset Kansase naabruskonda raputab kohalikus kohvikus aset leidnud topeltmõrv. Mis peitub näiliselt arulagedate mõrvade taga ja kas mõrvar pannakse ka vastust andma?
Beck H5:E5
Uurija Martin Beck ja tema ekstsentriline partner Gunvald Larsson uurivad Stockholmis toimunud mõrvu.
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Tõsielul põhinev lugu pensioneerunud kurikaeltest, kes otsustavad Londoni juveeliärides toime panna veel ühe viimase röövi. Asjaosaliste ahnuse tõttu lõpeb suure hurraaga alanud projekt veresaunaga.