Fowler teeb Dawkinsile abieluettepaneku, et seeläbi kiiremini karjääri teha, aga ettepanek kukub välja nii tundetult, et nad lähevad hoopis lahku. Fowler asub uue naise otsingutele, kuid tundub, et Dawkinsil on juba keegi.
Jälg* H3:E6
Ajame jälgi seal, kus kohtuvad vanad küsimused ja uued lahendused. Heidi käib uurimas, kui palju sooja annab igapäevane andmete liigutamine. Marko on aga taas mere ääres ja paneb käed külge ühe Eesti väikesadama ehitusele. Märksa suuremas sadamas saab aga aimu sellest, kuidas töötab mereprügipüüdur.
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.
Krimi* H17:E44
Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.
Köök* H6:E9
Kupido on uimastatud ja nooled lendavad igas suunas ning tekivad väga eriskummalised suhteliinid. Šeff püüab varjata oma öist randevuud uue praktikandiga, aga see ei taha õnnestuda. Herman on hädas Koristajamutiga, kes saab kõigest valesti aru. Mehis üritab Katile iga hinna eest muljet avaldada, aga satub hoopis sekeldustesse politseiga ning keerab kõik kihva.
Köök* H6:E10
Kati on hädas Mehise liigse tähelepanuga ja palub Šefil mitte anda nõusolekut nende suhteks. Peremees peab juhtima õhtut, aga tal on näos kohutav allergia. Peremees maskeerib ennast krahv Draculaks, kuid jääb kirstu kinni ning tema elu on tõsises ohus. Šeff räägib Kati sisse ja murrab Mehise südame. Herman astub jõulisi samme Vika südame võitmiseks. Šeff saab elumuutva uudise.
Jake on joonistanud koolis suurte rindadega koolikaaslast ja Alan kutsutakse välja. Charlie on senikaua nõus Alani töö juures kõnedele vastama ja palkab tööle "massööri".
Charlie avastab üllatusega, et Alan ja Judith on hakanud kohtamas käima. Ta teeb kõik, mis tema võimuses, et eksitada Alanit ilusate naistega ja teda Judithist eemale meelitada.
Higginsi sõber korraldab Hawaiil karnevali ja Magnumil tuleb leida trapetsiakrobaadi mõrvar.
Robin Mastersi vennapoeg "RJ" on saadetud mõisa, et Higgins saaks noormeest harida ja talle distsipliini õpetada.
Walker ja Trivette saavad ülesandeks transportida ohtlikku kurjategijat.
Jälg H3:E7
Oleks ju tore, kui kõik elupaigad meie väikesel sinisel planeedil oleks selle elanikele ühtviisi mõnusad, kuid nii ei kipu see sugugi olema. Heidi uurib lähemalt metsa, mille elukeskkond juba on eriti väärtuslik. Kuid ka merevett, mille elurikkust hävitavad suitsukonid. Mereveest toob Marko lähemaks uurimiseks kaasa ka mõned vetikad.
Tänane saade tuleb täis põnevust ja romantikat. Esmalt sukeldume pöörasesse rulluisumaailma, kus rulluisutaja Tõnis näitab kuidas 60km/h selg ees saab vingelt rullitada. Lisaks tutvume moodsa aja luuletaja ehk insta-poetessi Nete ja tema imelise elulooga.
Robin Masters on Higginsi vallandanud ja Magnum ootab tema asendaja saabumist.
Magnum, TC ja Rick on kruiisilaeval ning valvavad seal Robin Mastersile kuuluvat puidust Hawaii perekonna jumalakuju.
Walkeri hea sõbra kadumine viib korravalvurid röövlitejõugu jälgedele.
SEAL-i meeskond peab tegema koostööd Jasoni kauaaegse rivaali Beau Fulleri ja tema meeskonnaga, et kavandada ja täiustada rünnakut kõrgeima sõjaväelase valvsa pilgu all. Clay peab edastama tõsiseid uudiseid meeskonnakaaslase lähedastele.
Alan pahandab Charliet, kui lubab Bertal paariks päevaks sisse kolida. Alan otsustab, et ainus võimalus on koos Jake'iga välja kolida ning suundub emaga korterit otsima. Kuid Bertal on oma salaplaanid...
Charliel tekib ootamatu probleem impotentsusega. Jake küsib Alanilt nõu tüdruku osas, kellele ta koolis meeldib.
Köök H6:E11
Herman jätkab Vika südame võitmist ning teeb edusamme. Šeff saab kinnitust, et saab jälle varsti isaks ning on totaalses hädas. Kati ei suuda uskuda, et saab varsti õe või venna. Mehis ja Kati saavad kinnituse, et on saatuse poolt kokku määratud. Šeff paljastab kohutava vale.
Köök H6:E12
Mehis ei saa Katist absoluutselt aru, kord tahab, kord ei taha. Juhuse tahtel avastatakse Hermani kiivalt varjatud saladus, mis võib saada talle saatuslikuks. Mehis otsustab hakata alfaisaseks ja tuua kastanid tulest välja, kuid see ülesanne ei ole kergete killast. Herman võitleb viimse veretilgani, et oma mainet päästa, aga mis hilja, see hilja.
Märulipõnevik kunagisest eliitsõdurist, kelle väikese sugulase röövivad terroristid. Ta peab asuma hädaohtlikku ühemehesõtta, et päästa tüdruk ja ära hoidma massimõrva.
Frank peab kütusefirmast eemale peletama vargad ning samal ajal toimetama Pariisi autonäitusele uue mootori prototüübi. Tema ja ta kaasreisija Trina õnnetuseks on mootoril peal jälgimisseade, mida ei saa välja lülitada. Nad peavad leidma teistsuguseid mooduseid Le Loupi eest peitumiseks, kuna ta tahab Franki tappa.
Võmmid H31:E18
Maskis kahtlusalune lööb verest välja, kui ametnikud avastavad tema vaistamismääruse. Ekstsentriline naine sooritab teel küünesalongi liikluskuriteo. Füüsiline kaklus lõpetab pingelise suhte.
Võmmid H31:E19
Politsei lahendab väga riskantse situatsiooni ning muudab selle väärtuslikuks õppetunniks. Kahtlusalune üritab teenida veidi raha kahte uurijat tüssates. Suutmatus lahendada lihtsat matemaatikaülesannet saadab naise kuuma vette.
Keskaegne sakslane tapetakse kividega. Poissmees viskab sussid püsti. Petturi päevad saavad loetud. Koeravihakaja saab oma tasu. Noor pätt leiab oma otsa. Autovaras hukkub avariis. Neiu läheb vahatamisega liiale.
Neonats saab vastu näppe. Epilepsiahaigele stripparile on tuled liig. Narkomuulad jäävad vahele. Piilurile antakse õppetund. Jälitaja saab õiglase karistuse. Trikitaja läheb liiale.
Petjast mehest saab karu õhtueine. Vana pervert leiab väärilise otsa. Pruut kooleb altari ees. Pakivarast tabab ebameeldiv üllatus. Unetu põhjustab õnnetuse ja põgeneb. Purjus töölise püksid plahvatavad.
Suvereporter* H2023:E30
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
Märulipõnevik kunagisest eliitsõdurist, kelle väikese sugulase röövivad terroristid. Ta peab asuma hädaohtlikku ühemehesõtta, et päästa tüdruk ja ära hoidma massimõrva.
Frank peab kütusefirmast eemale peletama vargad ning samal ajal toimetama Pariisi autonäitusele uue mootori prototüübi. Tema ja ta kaasreisija Trina õnnetuseks on mootoril peal jälgimisseade, mida ei saa välja lülitada. Nad peavad leidma teistsuguseid mooduseid Le Loupi eest peitumiseks, kuna ta tahab Franki tappa.