Telelegendid Mart Juur ja Peeter Oja lasevad teravas huumorisaates nädalast auru välja. Koos saatekülalistega võetakse edetabeli vormis kokku lõppenud nädala põhilisemad teemad ja saadetakse väärikalt ajalukku. Saadet juhib Mart Normet.
Reporter* H2023:E127
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Köök* H8:E3
Kati on puhkuselt tagasi kutsutud, sest Sergo ja Fred, kes panid Šefi kogemata abieluettepanekut tegema, ei julge tööle tulla. Vika ja Maks lahutavad oma abielu. Šeff võtab ennast kokku ja palub päriselt Helena kätt. Köögis toimub suur pidu. Maks on äärmiselt löödud ja palju ei jää puudu, et...
Köök* H8:E4
Šeff sõlmib Juhatajaga tobeda kihlveo ja kaotab Helena kingitud "Tähtede mängu" pileti. Pilet on vaja iga hinna eest tagasi saada, et mitte Helenale vahele jääda. See saab olema kolgata tee. Eleonora arvab, et Maks käib Katiga ja on sellele kategooriliselt vastu. Kati läheb oma emaga jäädavalt tülli.
Alan satub masendusse, kui nädalavahetuseks üksinda jääb ja kasutab Charlie äraolekul juhust, et linna peal temana esineda. Charlie hiilib samal ajal Vegasesse iluoperatsiooni tegema.
Charlie käib endast neli aastat vanema naisega ja sellega on raske kohaneda - eriti siis, kui ta kohtub ka 20-aastase biseksuaalse amatöörpornotähega. Alan proovib uusi kohti, kus masturbeerida.
On jõulud ja TC lennutab jõuluvanaks riietunud Magnumi, Ricki ja Higginsi kolmele eri saarele. TC ise on sunnitud hädamaanduma saarel, mida mereväelased kasutavad laskeharjutuste läbi viimiseks.
Jororo saarte noorte pesapallimeeskond on Hawaiil, et mängida TC meeskonna vastu. Jororode 12-aastane keskväljamängija on prints Danny, keda Jorora dissidendid taga ajavad.
Walkeril ja Trivette'il tuleb tegemist äärmuslike rassistidega, kes ei peatu millegi ees.
Poliitiline valik on vaid üks veepiisake meie kirevas igapäevas. Uuringute järgi teeb inimene päevas koguni 35 000 otsust ehk valikut! Teletop võtab valikuliselt ette parimad poliit-trügijad ning annab ühiskondliku konteksti ka kõigele muule olulisele, mis toimub kohalikul ja riiklikul tasandil. Stuudios on väliseksperdid Jan Uuspõld ja Erik Moora ning siseeksperdid Mart Juur ja Peeter Oja. Saatejuht Mart Normet.
Villas toimub Suure Gatsby teemaline kostüümipidu ning Magnum peab vastutama turvalisuse eest.
Prokurör Carol Baldwin tagandati olulise kriminaalasja uurimisest ning vallandati. Ta palub Magnumi appi, et koos süüdistatava vastu asitõendeid koguda.
Walker ja Trivette asuvad lahendama 8 aasta tagust indiaanipoisi mõrva.
Samal ajal kui Jason saadab Mandyt kaastunde avaldamise visiidil langenud informaatori perekonna juurde, läheb Bravo kiireloomulisele missioonile, sest neil on käes väga ajatundlik juhtlõng terroristide liidri asukoha kohta. Davis paljastab meeskonnale, et terroristide juht, keda nad on otsinud, on seotud ülesandega Jasoni minevikust.
Charlie uus kallim Michelle ehmub, kui kuuleb Charlie't kõikjal jälitavast Rose'ist. Rose teatab, et abiellub, kuid Charlie ei usu teda ja läheb kirikusse kontrollima.
Charlie keerab kihva Jake'i kohtamise ja poiss vannub kättemaksu, soovitades korraldada Evelyni sünnipäevapeo Charlie majas. Pojad otsustavad viia Evelyni kokku Charlie narkolembese apteekriga.
Köök H8:E5
Šeff teeb Helenale üllatuse ja viib ta abielu registreerima. Selgub, et Helena endine abielu on veel lahutamata, sest eksmees keeldub seda andmast ja on pidevalt maa alla kadunud. Kati ütleb oma emast lahti. Maks hakkab Vika palvel kulinaarset mustkunsti etteastet valmistama. Hiljem selgub, et see oli korralik topelttüng ja Maks jääb väga lolli olukorda.
Köök H8:E6
Juhataja asub Eleonora südant vallutama. Eksikombel läheb asi täielikult viltu ja Šefi eksnaise armastuse võidab hoopis endise restorani Peremees. Maks mõistab, et Vika ei murdu, ja otsustab köögist mõneks ajaks ära minna. Köögis tehakse mõtlematuid tüngi, millel on karmid tagajärjed.
Wonder Womani järgmine suure ekraani seiklus viib ta 1980. aastatel vastamisi kahe uue vaenlasega – Max Lordi ja The Cheetahiga.
Magistraadi poeg Numerious tähistab oma sünnipäeva. Pidutused toimuvad Batiatuse majas ning ta otsustab Crixuse ja Spartacuse näidislahingus omavahel võitlema panna. Kuid kui Ilithyia palvel muudab ta oma otsust.
Töötaja röövib mõjuka raamatupidaja. Bryan saab ülesandeks õiglus jalule seada.
Võmmid H30:E15
Vigastatud kahtlusalune põgeneb esimesel võimalusel. Mees käsutab ohvitsere vaatamata sellele, et ta autost on leitud nii mõndagi huvitavat. Uurijad tabavad kurikaela teolt, kuid viimane pole siiski valmis oma süüd tunnistama.
Võmmid H30:E16
Politsei jookseb ajaga võidu, et tabada auto ärandanud ja relvastatud kahtlusalune. Politsei saabub kaootilisele kuriteopaigale, kuid tänu tunnistajale saadakse olukorda selgust. Jalgrattur süüdistab oma halvas käitumises animed.
"Päästjad" keskendub alkoholismi ning lahutusega toime tulla üritavale Tommy Gavinile ja teistele 62. jaoskonna tuletõrjujatele, kelle igapäevase raske töö muudab veel muserdavamaks ebameeldivate keerdkäikudega eraelu.
"Päästjad" keskendub alkoholismi ning lahutusega toime tulla üritavale Tommy Gavinile ja teistele 62. jaoskonna tuletõrjujatele, kelle igapäevase raske töö muudab veel muserdavamaks ebameeldivate keerdkäikudega eraelu.
Reporter* H2023:E128
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Töötaja röövib mõjuka raamatupidaja. Bryan saab ülesandeks õiglus jalule seada.