Võmmid* H34:E12
Peatselt isaks saav kodanik algatab tühisel põhjusel ohtliku tagaajamise. Puhumiskontrolli vältinud auto äratab korrakaitsjate tähelepanu. Politsei vastab väljakutsele seoses ühe kohaliku mehe kaootilisele käitumisele.
Võmmid* H34:E13
Politsei peatab lõbusõitu nautiva teismeliste seltskonna. Kontrollpunktis saab alguse ühe väga kahetseva olekuga kahtlusaluse teekond paranemise suunas. Kahtlusalune väidab, et ta auto ei ole varastatud, sest ta on netis asja uurinud.
Võmmid* H34:E14
Varastatud sõiduki leidmisel avastatakse tulirelv ja pikk kuritegelik minevik. Uurijate teele satub autoröövi käigus ärandatud auto. Politseinikud räägivad mehega, kellel on relvaohutusest oma arusaamine.
Võmmid* H34:E15
Politsei peatab mehe ja naise, kes on teel kommi ostma. Väike liiklusrikkumine käivitab mitme politseiautoga tagaajamise. Politseile teatatakse varastatud autost ja nad avastavad juhi valdusest ühe huvitava riistapuu.
Suvereporter* H2024:E15
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
Grand Touri telk jõuab Stuttgarti, Porsche ja Mercedes-Benzi kodulinna. May viib Honda NXSi Ebolarajale, et panna proovile tipptasemel hübriidtehnoloogia ning Clarkson paneb mitmest sõidukist kokku „õige“ sportauto. Saatejuhid katsetavad uudseid laadimisviise, mis lõpeb Clarksonile täbaralt. Hammond ehitab maailmalõpuks valmistujatele masina.
Robson seikleb üksikul saarel Aafrika lääneranniku lähedal. Selleks, et tal Guinea Bissau võistlusel üldse mingisugust šanssi oleks peab ta toime tulema kohalike äärmustega ja kasutama neid enda kasuks.
Kaks kanget, Kristjan Jõekalda ja Teet Margna, võtavad ette pöörase rongiretke läbi lõputu ja alati ootamatu Venemaa. Tallinnast algav seiklus viib semud läbi Siberi otse Jaapani mere rannikule Vladivostokki. Tänases saates avastavad reisisellid Nizhni Novgorodi ja jõutakse Kaasani.
Ehitusjärelvalveametnik Hillar vastutab Dubais selle eest, et kõrghooned saaksid õigel ajal valmis, objektidel oleks piisvalt tööjõudu ja kõik sujuks. Hillar võtab meid ühele ehitusobjektile kaasa.
Sebastian Linden on teatriuuendaja, skandaalne uue laine mees, kelle lavastused on tuntud väga ehedalt mõjuvate vägivallamängudega, millest saavad osa võtta ka vabatahtlikud publiku hulgast. Tema seekordses lavastuses "Kuritöö ja karistus" aetakse üks inimene mõõga otsa. Paul on toonud Kassandra sellele etendusele. Ja just seekord saab teatraalsest silmamoondusest päris roim. Õunake ja Prikk asuvad juhtumit lahendama. Kohale saabuvad - küll hoopis teistel põhjustel - ka detektiivid Mikk Kotkas ja Berni Haller. Loo lahenduseni jõutakse väikese poisi Luukas Markna abiga.
Kodumaise detektiivisarja esimeses osas liitub „Viimasest võmmist“ tuttava seltskonnaga Viktor Korol (Veikko Täär) – Siberist esivanemate kodumaale Eestisse koliv uurija. Tema uude keskkonda sulandumine osutub aga parajaks pähkliks, seda enam, et mehega käib kaasas mingi ärevakstegev saladus. Jätkuvalt on mängus ka kõik vanad tegelased – Mikk Kotkas (Üllar Saaremäe), Anders Prikk (Robert Annus) jpt.
Miljonärist lesk Bob Rogers leiab viimaks oma hooldaja Sharonis inimese, keda ta võib täielikult usaldada. Tema kasupoeg Don on kindel, et Sharonil on omakasupüüdlikud plaanid. Keerulised asjaolud viivad välja mõrvani.
Casey Anthony väidab, et lapsehoidja röövis tema 2-aastase tütre Caylee, ent siis avastatakse, et Caylee kadunud juba on 31 päeva.
Casey Anthony kohtuprotsessi alguses teeb kaitsja šokeerivaid avaldusi ja süüdistaja paljastab oma teooria Caylee surma kohta.
Kõik peale Zoey on haiglast koju naasnud Alani vastu lausa uskumatult head. Kui kardioloog Alani täiesti terveks tunnistab, peab ta aga valetama, et vajab südame siirdamist, sest muidu ei kestaks erikohtlemine kaua.
Jake ja Eldridge lõpetavad keskkooli. Alan püüab poistele Waldeni kaudu tööd otsida, poisid ise aga otsustavad sõjaväkke minna.
Walden palkab Michael Boltoni, et Zoeyle tema sünnipäeval abieluettepanek teha, kuid saab ootamatult korvi. Kurvastusest kaalub ta, mida oma eluga peale hakata.
Walden on pärast Zoeyst lahkuminekut kergesti ärrituv ning võtab Alani, Robini ja äripartner Billy kallal. Siis aga haub ta juba Zoeyle kättemaksuplaani suure koera näol.
Alan ja Lyndsey otsustavad proovida kolmekat - esimene kord Waldeniga ja teine kord Alani valitud naisega. Walden on valmis osalema, kuid Lyndsey pöörab voodis talle liigselt tähelepanu.
Pingeline põnevusfilm edukast juristist, kes otsustab proovida kätt narkoäris, andmata endale aru tagajärgedest, mida selline valik kaasa toob.
Gomorra H5:E3
Ruggieri jätkub Genny tegevuse uurimist, samas kaotavad Levanted Secindiglianos populaarsust. Genny püüab oma võimu uuesti kehtestada, selleks on tal aga vaja kokaiinilaadungit.
Närvesööv põnevusmärul noorest naisest, kes pääseb kohutavast liikluskatastroofist napilt eluga ja päästab ka mõned teised inimesed kindlast surmast. Sellega tõeline õudus aga alles algab, sest õnnetuses ellujäänud hakkavad üksteise järel kummalistel põhjustel surema. Kimberly mõistab, et järgmine ohver võib olla tema ise ja ta otsustab üles otsida neiu, kes oli täpselt aasta varem sarnastel asjaoludel lennukatastroofist pääsenud... Film ei sobi alaealistele.
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.
Kaks kanget, Kristjan Jõekalda ja Teet Margna, võtavad ette pöörase rongiretke läbi lõputu ja alati ootamatu Venemaa. Tallinnast algav seiklus viib semud läbi Siberi otse Jaapani mere rannikule Vladivostokki. Tänases saates avastavad reisisellid Nizhni Novgorodi ja jõutakse Kaasani.
Pingeline põnevusfilm edukast juristist, kes otsustab proovida kätt narkoäris, andmata endale aru tagajärgedest, mida selline valik kaasa toob.