Võmmid* H34:E16
Omanäoline tätoveering paljastab tagaotsitava kurjategija tegeliku isiku. Politsei räägib noore naisega, kes on asendanud ühe halva harjumuse teisega. Mees, kelle valduses on varastatud auto, räägib politseile oma halvast päevast.
Võmmid* H34:E17
Ühele mehele saabub üldsuse terviseohutuse tõttu suur kergendus. Politsei on skeptiline, kui kaks sõpra väidavad, et polnud teineteise tegevusest teadlikud. Politsei peatab autotäie inimesi, kes enda kohta eriti midagi ei tea.
Võmmid* H35:E1
Las Vegases viib tagaajamine purustatud rehvide ja lõhutud väravateni.
Mis on Eesti liikluses valesti? Mille üle saab uhke olla? Milliste reeglite vastu kõige enam eksitakse? Saatesari “Liikleja” võtab kord kuus luubi alla ühe liiklusohutusalase teema. “Liikleja” näitab, mis toimub Eesti liikluses, annab nõu ja jagab näpunäiteid, mis on elupäästvad ning muudavad liikluse Eestis ohutumaks. Sarja kolmandas osas on fookuses kiiruseületamised asulavälistel teedel. Miks ja kes kihutavad? Miks on kiiruse ületamine ohtlik ja selle ajavõit tühine? Mida arvab politsei tulede vilgutamisest? Lisaks teeme katse, kus näitame kiiruse kasvades peatumisteekonna muutumist. Saates saavad sõna Politsei- ja Piirivalveameti ning Transpordiameti eksperdid. Saatejuht on Jaanus Koort.
Võmmid* H35:E2
Kahtlusalune püüab rattal politsei eest põgeneda. Uurija võtab ette varastatud pesapallide juhtumi.
Krimi* H18:E41
Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.
Kuldvillak* H2023:E1
Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse-Sõõrumaa.
Robson on San Diegos ning tema suur soov on saada maailma teiseks õngitsejaks, kes on edukalt osalenud hai suure slämmi võistlusel. Selle saavutamiseks peab ta ühe päevaga kätte saama kolm eri liiki. Seda on juba mõelda kergem kui teha.
Kaks kanget, Kristjan Jõekalda ja Teet Margna, võtavad ette pöörase rongiretke läbi lõputu ja alati ootamatu Venemaa. Tallinnast algav seiklus viib semud läbi Siberi otse Jaapani mere rannikule Vladivostokki. Tänases saates avastavad reisisellid Kaasani ja sealt seigeldakse edasi Jekaterinburgi.
Elu Dubais on ootamatu ja ettearvamatu. Sel korral saame tuttavaks Dubais elavate saarlastega. Sander ja Agnes on end miljonilinnas mugavalt sisse seadnud. Lisaks läheb Leho shoppama ja uudistab Dubais asuvaid toidupoode.
Viktor ja Prikk uurivad noore investori Sten-Erik Kippasto mõrva golfiväljakul. Kahtlastel asjaoludel toimunud tapmise peamisteks kahtlusalusteks on Kippasto kihlatu ning parim sõber. Viktor Korol üritab kohaneda Eesti olustikuga - püüdes mõista pangakonto vajalikkust ning uute riiete ostmist. Kotkasele ei anna rahu Koroli minevik ning ta üritab leida rohkem infot vanadest toimikutest. Koroli tähelepanelik silm ja ebatavalised uurimismeetodid aitavad uurijatepaaril leida Kippasto tapja.
Korol ja Prikk peavad lahendama kummalist mõrvajuhtumit lennujaamas, kui leitakse pagasilindil tiirlevast üksikust kohvrist naise surnukeha. Kogu loo teeb keeruliseks tõsiasi, et surnukeha on balsameeritud ning kohver, kust naine leiti, on vahetanud mitu korda asukohta ja sisu. Ohvri abikaasa, Arvi Leete, on olnud eelnevalt kolm korda abielus ning satub seetõttu kahtlusaluste nimekirja. Samal ajal räägib asjasse segatud lennujaama töötaja, et teda on palganud hoopis salapärane kübaraga naine. Kotkas üritab Koroli minevikku ikka veel lahti harutada, kui asjasse sekkub uuriv ajakirjanik Mari Hakel, kes soovib avaldada loo Koroli kohta. Korol saab shoki osaliseks, kui tema minevik talle ootamatult järgi jõuab...
Viktor Korol saabub Tõstamaale oma juuri otsima. Ta kohtub oma ema õe Milde, selle poja Arturi ning minia Mirjamiga. Hommikuks on aga vanaproua surnud. Tema kokkusurutud pihust leiab Viktor oma nimele tehtud testamendi. Viktorile tundub vanaproua surm kahtlane. Ta kutsub Priki endale appi. Kotkas, Haller ja Mari Hakel jätkavad Koroli minevikus tuhnimist. Mari leitud juhtlõnga järgi tuleb Tõstamaale Koroli jälgi ajama ka Kotkas. Korol, Kotkas ja Prikk lahendavad kolmekesi lõpuks vanaproua surma mõistatuse. Siberist sõidab kohale Viktori järjekordne endine pruut.
Kui Casey Anthony mõrvaprotsess jätkub, on kesksel kohal kaitse. Vandekohtul kulub otsuse langetamiseks veidi alla 11 tunni.
Clintonville'is, Ohios, mõrvatakse 14-aastane Christie Mullins. Mõrv on lahendamata 40 aastat, kuni ilmub välja noor naine, kes tuvastab mõrvarina oma onu. Selgub, et mehel on ohvriga üllatav side.
Walden tunneb ennast vanana, kui arvab, et sõber Missi lööb talle külge - kuid avastab siis, et Missi püüab teda hoopis oma emaga kokku viia. Jake saab sõjaväest nädalavahetuseks koju ja armub kohe Mississe.
Alan, Lyndsey ja Walden kohtuvad väljas õhtust süües Zoey ja tema kaaslase Peteriga. Lohutuseks püüab Lyndsey viia Waldeni kokku oma sõbrannadega, kuid kõik katsed äparduvad ja Walden otsustab vallaliseks jääda.
Grand Tour saabub Nashville’i Tennessees. Clarkson, Hammond ja May tutvustavad katset päästa maailma korallriffe autokerede ja oskamatu parvesõiduga. Clarkson saab proovida uut võimsat Alfa Romeo Giulia Quadrifogliot, mille viib ameeriklane ka Ebolarajale.
Kassahitist seiklusmärul! Hellboy sünnib põrgu leekides Teise maailmasõja ajal. Nüüd toob võimuahne Rasputin ta maailma, et viia lõpule 60 aastat tagasi pooleli jäänud hävitustöö. Hellboy päästab aga professor Broom (John Hurt), kellest saab Hellboy ainus kaitsja Rasputini ja tema käsilaste vastu…
Gomorra H5:E4
Levanted ja 'O Galantommo ühendavad Genny ja Secondigliano bosside vastu jõud, kuid Gennyl on vastukäik juba valmis. Ciro annab Gennyle oma naasmisest teada.
Kolme Oscari ja kahe Kuldgloobusega pärjatud film! Esimese maailmasõja haripunktis antakse kahele noorele Briti sõdurile, Schofieldile ja Blake’ile esmapilgul võimatuna näiv ülesanne. Nad peavad kiiresti üle vaenlase territooriumi minema, et kohale viia teade, mis hoiaks ära surmava rünnaku sadadele sõduritele, kelle hulgas on ka Blake’i enda vend.
Kaks kanget, Kristjan Jõekalda ja Teet Margna, võtavad ette pöörase rongiretke läbi lõputu ja alati ootamatu Venemaa. Tallinnast algav seiklus viib semud läbi Siberi otse Jaapani mere rannikule Vladivostokki. Tänases saates avastavad reisisellid Kaasani ja sealt seigeldakse edasi Jekaterinburgi.
Kassahitist seiklusmärul! Hellboy sünnib põrgu leekides Teise maailmasõja ajal. Nüüd toob võimuahne Rasputin ta maailma, et viia lõpule 60 aastat tagasi pooleli jäänud hävitustöö. Hellboy päästab aga professor Broom (John Hurt), kellest saab Hellboy ainus kaitsja Rasputini ja tema käsilaste vastu…