Ühel hetkel saab kõik läbi. Nii juhtus ka 90ndatega. Ja seda juba üheksakümnendatel, kui klubidest kadusid äkki inimesed, kontserdid tootsid kahjumit ning paljud bändid pidid päevapealt laiali minema. Kuid ega Eesti ilma muusikata jää. A-Rühm tuleb ja pöörab kriitikanoole hoopis popmuusika enda vastu ning Saller koos Smilers’ga saabub Soomest, et näidata, milline üks tegelik hitt olema peab. Siiski jäävad 90ndad eestlase südamesse igaveseks.
Kuidas lennata ilma, et peaks lennujuhtimistornilt luba küsima? Vastust teab joogalendur Karina Nõgisto-Hirvoja. Saates teises pooles uudistame üht väga väärtusliku ja rariteetset kellakogu.
Reporter+* H2023:E42
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Krimi* H17:E38
Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.
Köök* H2:E3
Natali lõhub Šefi auto küljepeegli ära ja käivitab sündmuste ahela, mis ajab Šefi särinal tülli rivaalitseva restorani peakoka Helenaga. Vika jääb hommikul Maksi tõttu lennukist maha ja jätab Milanosse toidumessile sõitmata, see seab aga tema töökoha ohtu - kooselu Maksiga valmistab järjest rohkem segadust.
Köök* H2:E4
Kokapoiss Maks peab koos Šefiga väljaspool restorani tähtsa banketi korraldama. Aga Šeff otsustab enne napsuga liialdada. Nüüd on restorani maine tõsises ohus ja Maks peab kõvasti pingutama, et neil kõigil oleks võimalus ka edaspidi oma kokanduslikke unistusi ellu viia – kuid Šeff ei näi olukorra tõsidusest aru saavat. Kas Maksil õnnestub kõige kiuste kastanid tulest tuua?
Kui Alan mõistab, et Louis peab teda lahedaks, hakkab ta Waldeni reegleid rikkuma, et see maine talle külge jääks. Pidevalt kasuperede vahel seigelnud Louis oskab aga osavalt nii Alanit kui Waldenit ümber sõrme keerata.
Alan ja Walden tutvuvad lastega mängides kolme emaga ja Waldenil tekib ühe vastu tõmme. Alan läheb aga koos emadega tüdrukute õhtut veetma. Walden istub samal ajal haige Louisiga kodus, kuid tema õhtu tuleb seda põnevamgi.
Lastepsühholoogia keskuse direktor Migliavacca kägistab oma alluva, psühholoog Marta tolle korteris. Mõrvar püüab varju heita oma assistendile ja püüab peita Marta autistliku poja joonistused, mis talle varju võiksid heita. Kuid Migliavacca ei oska arvestada politseikoer Rexi hea ninaga...
Robin Mastersi pööripäevapeo ööl tabab Hawaiid laastav orkaan.
Walker ja korravalvurid jälitavad Texasesse saabuvad osavaid murdvargaid, kes päeval röövivad kallist kunsti ja kalliskive ning õhtuti esinevad kohalikus keskaegses restoranis.
100 erilist eestlast pöörab sel hooajal tähelepanu ka noortele talentidele. Üks talentidest on noor ja andekas muusik Jaagup Tuisk. Milline on Jaagupi igapäevaelu, kuidas sai alguse tema põnev teekond jpm, selle kõik uurib välja saatejuht Leho Lehis.
Häirekeskus saab ühel hilisõhtul katkendliku kõne, kus esmalt on kuulda vaid inimese oigeid. Helistajaks on Toila pankrannikul 31 meetri kõrguselt alla kukkunud naine. Rängalt vigastatud kannatanu ei tea oma täpset asukohta, kuid tema elu ripub juuksekarva otsas. Käivitub tunde kestev mastaapne operatsioon, mis jääb päästjatele igaveseks meelde ning muudab hädasolija saatust igaveseks. Saatejuht Kärt Anvelt, toimetaja Imre Kaas.
Töötu Marco Pagani lastakse tänaval maha. Jäljed viivad ehitusplatsini, mille töödejuhataja püüdis varjata leitud iidset matmispaika ning kutsus appi muinasesemetega musta äri ajava Pagani. Rex leiab hauast kommipaberi tundmatute sõrmejälgedega...
Higginsi poolvend, kes on Põhja-Iirimaal katoliku preester, saabub Hawaiile, et nõuda briti sõdurilt tagasi artefakt, mis tema kirikus varastati.
Vahistatud maffiapealiku poeg maksab kätte isa tabamisele kaasa aidanud inimestele. Walker kohtub Dallases kickbox'i maailmameistrivõistlustel oma vanade sõpradega.
Võmmid* H34:E6
Koostööaldis autovaras räägib politseile sellest, kuidas õnn talle naeratanud on. Äriasjade üle puhkenud tüli tagajärjel jääb üks mees verise suuga maha lebama. Veokikasutajad on hämmingus selle üle, mille politsei tagaistmelt leiab.
Võmmid* H34:E7
Jalgrattur peab politseinikku ekslikult vargaks ja püüab põgeneda põõsaste varju. Politsei halastab pereisale ja tolle auto jäetakse teisaldamata. Kaks õde jäävad liikluskeerises tülitsedes politseile silma.
Walden ja Alan asuvad Louisi veenma, et jõuluvana on päriselt olemas, ja palkavad selleks jõuluvana, kelle Evelyn aga kohe rajalt maha võtab. Rose ilmub taas välja ja pakub jõulude korraldamisel abi.
Walden avastab, kui raske on naistega intiimsuhet alustada, kui tema kasupoeg Louis majas on. Herb küsib Alanilt, kas tohib Lyndseyga kohtama minna.
Köök H2:E5
Restorani kohale kerkivad mustad pilved, kui Šeff ja abišeff tülli pööravad ning kokapoiss Maks ülendatakse kiusu pärast uueks abišefiks. Maks ja Vika kemplevad samas ühise elukoha pärast ning Kaspar ja Natali avastavad armurõõme. Intriigid podisevad täie auruga nii köögis, elutoas kui magamistoas!
Köök H2:E6
Restorani sajab sisse tuletõrjeinspektsioon ja köögis läheb korraga väga kuumaks. Selgub, et restorani peale kaevati rivaalitsevast kõrvalrestoranist ja Šeff otsustab rivaalidele õppetunni anda, kuid tõmbab sellega restoranile kaela hoopis üliranged maksuameti kontrollid ja siis tõuseb temperatuur juba ohtlikult keemispunkti lähedale.
Liigutav tõsielul põhinev lugu Harvardis juurat õppinud Bryan Stevensonist, kes läheb Alabamasse, et kaitsa hääleõiguse kaotanuid ja alusetult süüdimõistetuid. Tema esindatavate seas on ka Walter McMillian, kes on mõistetud surma vaatamata sellele, et asitõendid viitavad ta süütusele. Bryan võitleb kogu hingega kaikaid kodaratesse loopiva süsteemi vastu.
Õe mõrv viib Bryan Millsi ohtlikule missioonile kartellijuhi Carlos Mejia vastu. Christina Harti juhitud varjatud luureasutus kasutab Bryanit söödana ning lõpuks palkab ta nende meeskonda.
Võmmid H34:E8
Eakas autojuht ohverdab põgenemiskatse käigus oma kaubiku. Auto kinnipidamine paljastab oodatust rohkem. Mitu autos olijat veenduvad, et kõige parem on kohe tõtt rääkida.
Võmmid H34:E9
Politsei uurib auto kohta, mis võib olla varastatud. Naine palub politsei abi halbade harjumuste seljatamisel. Vallaline naine planeerib kohtingut netist leitud kallimaga, kuid õhtu kisub õige kiirelt rappa.
Sekretär ei täida ootuseid. Mullivanni kuumus osutub paarikesele ületamatuks raskuseks. Vihaprobleemiga võitleja kaotab kontrolli. Värvinuusutaja leiab oma otsa. Vana tujurikkuja teeb oma viimase märkuse. Mõõgavõitlus kisub inetuks.
Maapoiss läheb valesse kohta. Narkomuuladest saab kannibalide õhtusöök. Viiuldaja kavaldab terroristi üle. Boavalvaja läheb turistile kallale. Õllepidu väljub kontrolli alt.
Piilur läheb vanni. Võõrastes basseinides ujuja viskab sussid püsti. Vallaline neiu ampsab liiga suure tüki. Munk asub eesli kallale. Gigolo annab otsad. Poistebänd jõuab madalseisu.
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
Liigutav tõsielul põhinev lugu Harvardis juurat õppinud Bryan Stevensonist, kes läheb Alabamasse, et kaitsa hääleõiguse kaotanuid ja alusetult süüdimõistetuid. Tema esindatavate seas on ka Walter McMillian, kes on mõistetud surma vaatamata sellele, et asitõendid viitavad ta süütusele. Bryan võitleb kogu hingega kaikaid kodaratesse loopiva süsteemi vastu.
Õe mõrv viib Bryan Millsi ohtlikule missioonile kartellijuhi Carlos Mejia vastu. Christina Harti juhitud varjatud luureasutus kasutab Bryanit söödana ning lõpuks palkab ta nende meeskonda.