Häirekeskus saab ühel hilisõhtul katkendliku kõne, kus esmalt on kuulda vaid inimese oigeid. Helistajaks on Toila pankrannikul 31 meetri kõrguselt alla kukkunud naine. Rängalt vigastatud kannatanu ei tea oma täpset asukohta, kuid tema elu ripub juuksekarva otsas. Käivitub tunde kestev mastaapne operatsioon, mis jääb päästjatele igaveseks meelde ning muudab hädasolija saatust igaveseks. Saatejuht Kärt Anvelt, toimetaja Imre Kaas.
100 erilist eestlast pöörab sel hooajal tähelepanu ka noortele talentidele. Üks talentidest on noor ja andekas muusik Jaagup Tuisk. Milline on Jaagupi igapäevaelu, kuidas sai alguse tema põnev teekond jpm, selle kõik uurib välja saatejuht Leho Lehis.
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
Köök* H2:E5
Restorani kohale kerkivad mustad pilved, kui Šeff ja abišeff tülli pööravad ning kokapoiss Maks ülendatakse kiusu pärast uueks abišefiks. Maks ja Vika kemplevad samas ühise elukoha pärast ning Kaspar ja Natali avastavad armurõõme. Intriigid podisevad täie auruga nii köögis, elutoas kui magamistoas!
Köök* H2:E6
Restorani sajab sisse tuletõrjeinspektsioon ja köögis läheb korraga väga kuumaks. Selgub, et restorani peale kaevati rivaalitsevast kõrvalrestoranist ja Šeff otsustab rivaalidele õppetunni anda, kuid tõmbab sellega restoranile kaela hoopis üliranged maksuameti kontrollid ja siis tõuseb temperatuur juba ohtlikult keemispunkti lähedale.
Walden ja Alan asuvad Louisi veenma, et jõuluvana on päriselt olemas, ja palkavad selleks jõuluvana, kelle Evelyn aga kohe rajalt maha võtab. Rose ilmub taas välja ja pakub jõulude korraldamisel abi.
Walden avastab, kui raske on naistega intiimsuhet alustada, kui tema kasupoeg Louis majas on. Herb küsib Alanilt, kas tohib Lyndseyga kohtama minna.
Töötu Marco Pagani lastakse tänaval maha. Jäljed viivad ehitusplatsini, mille töödejuhataja püüdis varjata leitud iidset matmispaika ning kutsus appi muinasesemetega musta äri ajava Pagani. Rex leiab hauast kommipaberi tundmatute sõrmejälgedega...
Higginsi poolvend, kes on Põhja-Iirimaal katoliku preester, saabub Hawaiile, et nõuda briti sõdurilt tagasi artefakt, mis tema kirikus varastati.
Vahistatud maffiapealiku poeg maksab kätte isa tabamisele kaasa aidanud inimestele. Walker kohtub Dallases kickbox'i maailmameistrivõistlustel oma vanade sõpradega.
Sel korral sõidab Leho Lehis külla Saue hobyzone’i, kus kohtub Rando ja tema pojaga, kes tegelevad üheskoos raadioteel juhitavate krossibagide võidusõiduga. Saate teises pooles sukeldume pea ees põnevasse ja palju meediakära tekitanud 5G maailma.
Ühel külmal sügispäeval helistab Häirekeskusesse nuttev, paanikas koolipoiss. Peagi selgub, et poisi koduga kokkuehitatud katlamajas on toimunud plahvatus. Väike poiss on aga kodus üksinda ja nüüd sõltub kõik vaid tema, häirekeskuse ja päästjate kiirest koostööst. Vapra poisi lugu püsib kõigil asjaosalistel meeles tänaseni.
Viinis algavad jalgpalli Euroopa meistrivõistlused. Samal ajal toimuvad jalgpallimaailmas mõrvad, mille uurimiseks saabuvad Roomast Austria kolleegidele appi komissar Lorenzo Fabbri ja Rex. Jalgpall paelub ka ajakirjanik Lisat, kes haistab head lugu. Uurimine viib Fabbri ja Rexi üha sügavamale jalgpallimaailma telgitagustesse...
On 4. juuli ja Magnum on rannikul veesuusatamas. Temast möödub kiirkaater, mis paiskab TMi vette ning suusad hulbivad kaugustesse.
Gage ja Sydney kehastavad ennast ümber mootorratturiteks, et tabada narkootikumidega kauplevat tsiklijõuku.
Võmmid* H34:E8
Eakas autojuht ohverdab põgenemiskatse käigus oma kaubiku. Auto kinnipidamine paljastab oodatust rohkem. Mitu autos olijat veenduvad, et kõige parem on kohe tõtt rääkida.
Võmmid* H34:E9
Politsei uurib auto kohta, mis võib olla varastatud. Naine palub politsei abi halbade harjumuste seljatamisel. Vallaline naine planeerib kohtingut netist leitud kallimaga, kuid õhtu kisub õige kiirelt rappa.
Alan otsustab Waldenit aidata, et Louis temaga jääks, kui sotsiaaltöötaja avastab, et nad pole tegelikult geipaar. Selleks pole vaja teha muud, kui sotsiaaltöötajaga voodisse minna.
Walden liitub lapsendajatest isade tugirühmaga ja avastab, et see on Alanile hea vaheldus. Alan magab jälle sotsiaaltöötajaga, mis pahandab Waldenit, sest Louisi lapsendamisotsus on veel tegemata.
Köök H2:E7
Maks mõistab, et elu on üsna keeruline, kui su kallim ei saa su sõpradega läbi ja peagi muutub kõik veel keerulisemaks, kui ta üritab seda olukorda vägisi parandada. Šeff peab uue hooajaroa välja mõtlema ja köögis hakkab sõna otseses mõttes verd lendama.
Köök H2:E8
Restorani kimbutab rivaalitseva restorani tegevuse tõttu kliendipõud, kassa on kokku kuivanud ja võetakse kasutusele äärmuslikud kokkuhoiumeetmed. Samal ajal üritab Maks baarmen Kaspari abiga restoranis ebaseaduslikku tulu teenida. Olukord ületab keemispunkti, kui nii mõnedki teenelised kokad sule sappa saavad.
Ciro on kurikuulus Napoli gängster, kelle tee viib Lätti illegaalset äri üles ehitama. Pärast kohtumist oma endise mentoriga peab ta valmis olema täiemahuliseks gängidevaheliseks sõjaks. Ciro on aga näinud elu kõige karmimaid palgeid, nii et tal ei ole midagi karta ega kaotada.
Bryan saab esimese lahingukogemuse, kuid missioon avastatakse ning see lõpeb ühele meeskonnakaaslasele surmavalt.
Võmmid H34:E10
Perekonda tabab ehmatus, kui põgenev kahtlusalune nende majja siseneb. Politsei lahendab kahe lapsepõlvesõbra vahelist kaootilist vaidlust. Kahtlust äratavas sõidukis naisel on rääkida tõest oma versioon.
Võmmid H34:E11
Varastatud veoki omanik märkab oma sõidukit lähedal asuvas kõrvaltänavas ja teavitab politseid. Põgeneva autojuhi tagaajamine viib ülel suletud silla. Politsei leiab alkoholipoes võltsitud 100-dollarilisega maksnud kahtlusaluse.
Isetehtud rasvaimu läheb untsu. Ujuja päästab oma peenise, aga kaotab oma elu. Pärasoolearsti eluküünal kustub. Vene gängsterid lähevad liiale. Viikingipealik läheb kallale oma vennale. Vormikas peoline plahvatab. Loodusearmastaja püüab teel surnud looma elustada.
Narkoärikas kaotab näo. Nudist peab elajalikku dieeti. Naiskorporant neelab üle oma võimete. Ellujäämisspetsialisti tabab üllatus. Ämblik üllatab enesekindlat täkku. Poolpaljas jalgpallifänn saab teenitud tasu. Kaks adrenaliiniotsijat kaotavad pea.
Kaks usuhullu peidavad end silotornis. Nad tõmbavad valguse saamiseks tikku, kuid põhjustavad sellega tohutu plahvatuse.
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
Ciro on kurikuulus Napoli gängster, kelle tee viib Lätti illegaalset äri üles ehitama. Pärast kohtumist oma endise mentoriga peab ta valmis olema täiemahuliseks gängidevaheliseks sõjaks. Ciro on aga näinud elu kõige karmimaid palgeid, nii et tal ei ole midagi karta ega kaotada.
Bryan saab esimese lahingukogemuse, kuid missioon avastatakse ning see lõpeb ühele meeskonnakaaslasele surmavalt.