Kahe lõbusas tujus noormehe hommikune paadisõit Viljandimaal, maalilisel Õisu järvel võtab eluohtliku pöörde, kui paat keset järve ümber läheb, jättes mehed järjest valjeneva tuule ning külmade lainete armule. Olukord on lootusetu, sest tundub, et keegi nende appikarjeid ei kuule. Õnneks leidub teisel kaldal siiski kaitseingel, kes juhtunust kiirelt Häirekeskust teavitab.
Jälg* H2:E1
Marko Matvere juhtimisel jätkame uue hooga keskkonnateemade avastamist. Seekord vaatame, kas Marko geenid on ikka kõige paremas korras. Putukate söömine on meie tulevik. Kuidas putukad maitsevad ja mida kõike neist teha saab? Lisaks läheme seenehooaja haripunktis koos mükoloogiga otsima metsast seda kõige vingemat söögiseent.
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.
Krimi* H17:E41
Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.
Köök* H4:E6
Maksil tekib tüli prominentse restoranikülalisega ja asi viib lausa tõsise kokkupõrkeni. Šeff peab põiklema kahe naise tule all – tütar ja kallim, mõlemad nõuavad oma tähelepanu. Maks peab oma tervise ohtu seadma, et restorani mainet kaitsta.
Köök* H4:E7
Peremees saab lahutuspaberid kätte ja maksab kõigile preemiat. Vika saab teada, et tal tasuks kiiremas korras laste saamisele mõelda, kuni veel hilja ei ole. Šeff muutub korraga väga ebausklikuks.
Jake'is saab muusik, kes kitarril süngeid meloodiaid tinistab. Kõik püüavad teda vahelduva eduga rõõmustada, kuid vilja see ei kanna.
Alan viib Charlie kohtuma oma seksika lahutusadvokaadiga, sest Judith pelgab, et Charlie mõjub Jake'ile halvasti. Charlie ja Laura vahel tekib kohe suhe ja tingimused sobivad Charliele.
Selgeltnägija palkab Magnumi uurima enda mõrva.
Magnum on rusutud oma naise Michelle’i, isa Mac McReynoldsi ja nüüd Diane Duprese kaotamisest. Honolulul ringi sõites leiab ta mehe, kes näeb välja täpselt nagu Mac McReynolds.
Walker peab paljastama kriminaalhooldusametniku, kes sunnib tingimisi vabastatuid omakasu eesmärgil kuritegusid sooritama.
Jälg H2:E2
Tänases saates saab saatejuht Marko Matvere käe valgeks raiespordis. Saame teada, mida tehakse haiglas tekkivate nakkusohtlike jäätmetega ja lõpetuseks uurime Eesti kõige tuntumalt sünoptikult, kui täpsed on ilmaprognoosid.
Kooliekskursioonist Kihnu saarele saab õudusunenägu, kui 15-aastane Tallinna tüdruk rattaga metsateel sõites õnnetu kukkumise järel näkku suure ja ohtliku haava saab. Traumaga kaasneb suur verejooks, mis kodust kaugel viibiva tüdruku veelgi keerulisemasse situatsiooni paneb. Kuna kohalikul meedikutebrigaadil puudub vajalik varustus, otsustab Häirekeskus alarmeerida kopteribrigaadi.
TC on naasmas Molokailt, kuid teda tabab mootoriprobleem ning ta lennuk kukub just enne maandumist vette.
Ringkonnaprokuröri abi Carol Baldwin palkab Magnumi, et too uuriks meest, keda süüdistatakse oma naise tapmises.
Walker ja Trivette peavad kohtusse saatma tunnistaja, keda jälitavad palgamõrvarid.
Võmmid* H30:E19
Tagaotsitav mees püüab põgeneda, kuid politsei on tal tihedalt kannult. Politseid ootab taas tagaajamine, kui autojuhi hirmud saavad kainest mõistusest jagu. Liikluskontrolli käigus avastatakse terve autotäis saladusi varjavaid inimesi.
Võmmid* H30:E20
Politsei on sunnitud kandma kaitseriietus, et läheneda tujukale nahahaigusega kahtlusele. Peagi isaks saav mees mõistab, et põgenedes teeb ta asju ainult hullemaks. Noor räppar kostitab pärast kinni võtmist politseid omaloominguga.
Alan nõustub Judithiga nõudmisega Jake igal nädalal psühholoogi juurde viia "nagu kõik vanemad seda teevad". Seal selgub aga, et temalgi on probleeme unes kõndimisega.
Kui Jake hakkab Judithi sõbrannade kuuldes pilduma Charlie seksistlikke märkusi, otsustavad naised, et poisil pole seal hea elada. Charlie peab vaeva nägema, et oma vennapoeg tagasi saada.
Köök H4:E8
Vika hakkab semmima restorani omanikuga ja Maksil on põhjust armukadedaks muutuda. Maks ei mõista, kas Vika on nüüd raha peal väljas või maksab ta selle käiguga ainult Maksile kätte? Sergo on hädas abišefiga, kes tema toiduainete vargused luubi alla võtab ja Šeff lubab ilma Kati abita molekulaartoidu banketi korraldada, kuid see osutub keerulisemaks, kui ta arvas.
Köök H4:E9
Maks ei saa kuidagi Vikast üle ja see viib paratamatu kokkupõrkeni restorani omanikuga, härra Kollomanniga, kes nüüd ise Vikaga plaani peab. Lisaks peab restoran eksituse tõttu korraldama kaks üritust korraga – rõõmsa juubeli ja kurvad matused – ja sellest kujuneb üks suur segadus.
Pingeline põnevusfilm edukast juristist, kes otsustab proovida kätt narkoäris, andmata endale aru tagajärgedest, mida selline valik kaasa toob.
Töötaja röövib mõjuka raamatupidaja. Bryan saab ülesandeks õiglus jalule seada.
Võmmid H30:E21
Politsei võtab kinni mehe, kes on veendunud, et teda ajab taga metsloom. Sünnipäevapidu muutub vägivaldseks, kui välja tõmmatakse relvad. Uurijad lahutavad ägeda kodutüli.
Võmmid H30:E22
Rahulikust naabruskonnast saab järsku mitme autoga tagaajamise tulipunkt. Oma õnne kaotanud mees püüab varjata oma süüd riiete minema viskamisega. Poepidaja läheb kätega kallale end petnud sulile.
Hiina räpparile pannakse puid alla. Minigolfar viskab sussid püsti. Lotovõitja hullub. Joogaõpetaja plahvatab. Hipster leiab oma valusa otsa. Häkker langeb iseenda lõksu. Vangivalvur ei saa vangist jagu.
Putukakartja langeb putukate ohvriks. Põhimõttelage skeemitaja neelab alla kaks tugevat magnetit. Kontvõõras pulmaline ei hoia end tagasi. Tänavakaupleja leiab oma otsa. Kaaperdaja ei saa hakkama. Varas saab kere peale. Kummitusejahtija ehmatatakse ära.
Jalgrattavihkaja leiab oma otsa. Tobuke püüab siga lüpsta. Diiva ei saa hingata. Raipesööja läheb hulluks. Bürootöötaja lõhub koopiamasina. Motelli inspektor leitakse surnult.
Suvereporter* H2023:E16
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
Pingeline põnevusfilm edukast juristist, kes otsustab proovida kätt narkoäris, andmata endale aru tagajärgedest, mida selline valik kaasa toob.
Töötaja röövib mõjuka raamatupidaja. Bryan saab ülesandeks õiglus jalule seada.