Dawkins leiab tõendeid koduvägivallast. Linnapea teavitab Fowleri, et linnakesse on saabunud illegaalne immigrant.
Jälg* H3:E1
Keskkonnateemaline saade eesotsas saatejuht Marko Matverega. Pöörased katsed, osaluseksperimendid, jahmatavad avastused. "Jälg" jätkab maailmas kõige üllatavamatel radadel sammumist. Esimeses saates uudistab saatejuht Marko Matvere ringi Lätis Pāvilosta sadamas. Samas hüppab Heidi Hanso Eesti rannikuvees suitsukonidest SUP-lauale. Kui tekib aga küsimus, mida teha suure hunniku haavapuiduga, siis sellele leiame samuti vastuse siitsamast kodumaalt, Kundast.
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt.
Krimi* H17:E43
Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.
Köök* H5:E12
Vika nõuab, et Maks mees oleks ja talle tite teeks. See tore ülesanne võib aga ka väsitama hakata ja Maks üritab oma kohustustest kõrvale hiilida. Helena restoranis toimuvad huvitavad muutused ja seal tavakokana töötav Šeff saab endale üllatava ülemuse.
Köök* H5:E13
Šeff on nüüd oma endise abikoka Leino alluv ja see tekitab parajat segadust ja seda eriti siis, kui Leinos hakkab tärkama jonnakas ja isepäine juht. Samal ajal õnnestub aga Maksil saada enda restorani peakokaks ja see esialgu õnnistavana tundunud ülesanne muudab olemise kiiresti põrgulikuks.
Judith sõidab puhkama ning jätab Jake'i Alani juurde. Kuid Alan avastab siis, et talle korraldatakse maksukontroll ja ta on sunnitud poisi Charlie'le usaldama, lootuses, et too poisi kooli viib.
Charlie vigastab naisega ebakindlas asendis tegutsedes selga, aga ei luba kiropraktik Alanil end aidata. Haiglas avastab Charlie, et tema arst on nelja aasta eest surnud ja tema asemel on kaunis naine.
Magnum ja Higgins on teel Londonisse, et esindada Robin Mastersit kiirel ärikohtumisel ning avastavad, et nad avavad mitmed unustusse vajunud teemad.
TC sõber tapetakse poeröövi käigus ning Magnum ja TC asuvad mõrvareid otsima.
Walker ja Trivette eiravad seadusi ning lähevad Mehhikosse, et aidata Walkeri endisel partneril maffia küüsist põgeneda.
Jälg H3:E2
Retk lõunanaabrite sadamates jätkub Ventspilsis, mis on küll juba sajandeid sadamalinnana tuntud, kuid endiselt võimsalt uuenev. Samas jõuab Heidi Hanso Eesti klaasipealinna Järvakandisse ja saab tõeliselt tunda, kui kuum teema on klaaspakendite tootmine. Metsa näeme aga hoopis põneva nurga alt, nii lähedalt kui veel lähemalt.
Fowler saab BBC-lt kirja sooviga vändata Gasforthi politseist dokumentaalfilm. Grim paneb kõik uskuma, et neist saavad rahvusvahelised telestaarid, ja ta laseb jaoskonna üles vuntsida.
Magnum kohtub kunagise keskkooli aegse sõbraga ja nad püüavad koos röövitud delfiini kätte saada.
Magnum päästab enesetappu üritanud naise ning püüab teda seejärel abikaasa eest kaitsta.
Walker päästab kena ja kuulsa lauljatari, kelle elu ohustab vägivaldne eksabikaasa.
Mereväe eliitüksuse SEAL liikmed peavad vangerdama oma töö ja isikliku elu vahel, treenides, planeerides ja ellu viies kõige ohtlikumaid ja kõrgeima panusega missioone, mida riik võib neilt nõuda.
Charlie mängib homoseksuaali, et reklaamiagentuuri geist omanik talle rohkem tööd annaks. Alan mängib kodusel koosviibimisel tema elukaaslast, aga Charlie on seal sisse võetud kaunist külalisest Pamelast, kes küll ei taha uskuda, et Charlie polegi gei.
Kohvikus kohtuvad vennad Charlie kunagise sekspartneri Sherriga. Alanile hakkab Sherri meeldima, ja Charlie üritab nad kokku viia. Kuid mõte Charlie ja Sherri kunagisest suhtest jääb Alanit segama.
Köök H6:E1
Vika ja Maks lähevad tülli, kuna Maks ei veeda Vikaga piisavalt aega ja mängib liiga palju Playstationit. Maks näppab leppimiseks ja romantiliseks õhtusöögiks kogemata ülikalli veini, mida on järgmine päev restoranis vaja. Šeff on hädas, kuna tema tähtis sõber tahab tulla restorani sööma, aga Šeff häbeneb, et pole peakokk. Šeff üritab iga hinna eest organiseerida nii, et jääks mulje, et tema on peakokk, aga kukub haledalt vahele.
Köök H6:E2
Peremees valetab, et Šeff on neil endiselt peakokk, et saada rikkad kliendid enda restorani. Herman pole olukorraga rahul ja haub kättemaksu, et Šefi maine igaveseks kahjustada. Algab salakaval võitlus, kus vahendeid ei valita. Kokad on pidevalt kahe tule vahel, kas reeta vana sõber või taluda Hermani karistust.
Film täis märulit, suitsevaid relvi ning omavahel kaklevaid korrumpeerunud poliitikuid. Vargajõuk, keda juhib Jack, tungib Põhja-Mehhiko kõrgeima turvalisusega vanglasse, kavatsusega varastada kohalikult Kapteni-nimeliselt narkoparunilt 20 miljonit dollarit. Nende plaan on hea, kuni kartell saab teada, et nad on vanglas ja saadab oma sõdurid neile järele.
Ohltike relvadega äritseja seab New Yorgis sisse oma lao. Bryan ühendab FBIga jõud, et takistada teda rahvusvahelistesse vetesse jõudmast.
Võmmid H31:E8
Köögis süttinud tulekahju levib kiiresti üle kogu maja ja jätab ühe mehe ülemisele korrusele lõksu. Üllatavalt rahulik põgenenud autojuht ajab ametnikud segadusse, sest ta väidab, et tema tegudes on süüdi närvid. Kahtlusalune palub politseil endaga rahulikult käituda.
Võmmid H31:E9
Korduvaid katseid põgenevat sõidukit peatada saadab lõpuks edu. Juht muutub silmanähtavalt närviliseks, kui politseinikud hakkavad jõudma tema saladuse paljastamiseni. Politseinikud peavad hargnema, kui noor jalgrattur üritab kiiresti põgeneda.
Jaapani rokkar sureb laval. Vangi põgenemiskatse läheb luhta. Seksimaias toakaaslast tabab kättemaks. Tühine tantsija peab nii mõndagi alla neelama. Terroristid löövad araks. Mormooni mütsi tabab tagasilöök. Pikk mees leiab oma õnnetu otsa keskaegsel Inglismaal.
Paarikest tabab safaril ärevus. Noor amiš õpib pidutsema. Rekkamehe uus masin pöörab ta vastu. Surfar jääb lainetele alla. Malemeister kohtab väärilist vastast. Varastatud autode töökoja õudusjutud. Kuiva seaduse austajad langevad puskariküüsi.
Kübarsepp annab otsad. Tehnoloogiataip kustutatakse programmist. Isehakanud hiphopi kuninganna vilistatakse välja. Autovarast tõmmatakse ninapidi. Teesklejale näidatakse koht kätte. Petiskunstniku plaanid lähevad luhta. Põllumehest isa ignoreeritakse.
Suvereporter* H2023:E25
Sadagu vihma või siragu päike! Suvereporter toob televaatajani kõige olulisemad uudised ja mahlakamad palad Eestimaa erinevaist paigust, nii maalt kui merelt, festivalidelt ja sündmustelt, aga ka Tartu mnt Meediamaja rõdult ning Fahle troopiliselt tänavagaleriilt. Saadet juhivad Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap. 
Film täis märulit, suitsevaid relvi ning omavahel kaklevaid korrumpeerunud poliitikuid. Vargajõuk, keda juhib Jack, tungib Põhja-Mehhiko kõrgeima turvalisusega vanglasse, kavatsusega varastada kohalikult Kapteni-nimeliselt narkoparunilt 20 miljonit dollarit. Nende plaan on hea, kuni kartell saab teada, et nad on vanglas ja saadab oma sõdurid neile järele.
Ohltike relvadega äritseja seab New Yorgis sisse oma lao. Bryan ühendab FBIga jõud, et takistada teda rahvusvahelistesse vetesse jõudmast.