90ndad said suureks väljakutseks neile artistidele, kes olid harjunud idapiiri taga superstaari elu nautima. Üheks nendest oli Marju Länik, kes kolis Venemaa suurtelt rokilavadelt Eesti kitsamatele disokoplatsidele üle. Uuteks konkurentideks said noored bändid, kes olid kogu oma teadliku elu ainult lääne poole vaadanud. Lääneliku muusika nimel on Sven ja Sulev Lõhmus valmis peedipõllul töötama, et korralikus Rootsi stuudios oma "Lõvisüda" linti laulda. Mr. Happyman leiab aga peagi tee Margus Turu juurde ning nii sünnibki igihaljas "Black Velvet“.
Loomad elutoas on eilne päev. Elerin Innose tasakaalus närvikavaga poni naudib autosõitu. Lisaks läheme külla tõelisele vibukütile. Jah, vibuga jaht on tõeliselt vinge ja vaikne.
Reporter* H2023:E101
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Köök* H1:E7
Võrust tulnud Maks on pealinnas hädas öömajaga ja Kaspar lubab teda aidata, see tekitab aga totaalse segaduste jada. Pöörane Peakokk kaotab aga kogemata äädikat juues oma maitsemeeled ja restorani edasine eksistents satub jällegi ohtu. Lisaks selgub, et kõik alluvad on Peakokale oma naha hoidmiseks pidevalt valetanud ja mett mokale määrinud - nüüdsest nõuab Peakokk kristalset ausust, kuid avastab peagi, et tõde võib olla veel kibedam kui äädikas.
Köök* H1:E8
Tulise loomuga peakokk Viktor osaleb TV-kulinaariasaates ja sõlmib otse-eetris rivaalitseva restorani naisterahvast peakokaga kihlveo, et viimane prooviks kuidagimoodi üks päevgi nende köögis vastu pidada ning hakkama saada. Naispeakokk mõjub aga meie läbi vispeldatud köögirahvale ootamatult sooja ja veetlevana ning pöörasel peakokal Viktoril tekib hirm oma meeskonna pärast. Maks ja Vika peavad aga hoidma silma peal restorani omaniku sülekoeral ning satuvad paksu pudru sisse.
Gretchen võtab Alani abieluettepaneku vastu, Larry jätab aga Lyndsey maha, kui kuuleb, et Alan on Jeff Strongmani mänginud. Lyndsey on aga endast täitsa väljas, kui avastab, et mõlemad mehed tema elus jätavad ta maha.
Pärast tervisehädasid halloweeni ajal otsustab Walden, et teeb oma eluga uued plaanid, ja tahab lapse saada. Ta läheb koos Alaniga lapsendamisagentuuri, kuid selgub, et üksikutel meestel on last väga raske adopteerida.
Fotosessiooni ajal vajub surnult kokku modell Rosario. Surma põhjuseks on mürgitamine. Et komissar Fabbri on murdnud jalaluu, hakkavad tema asemel modelli mürgitamisjuhtumit uurima Morini ja Rex. Selgub, et tapetu võttis osa ohtlikust mängust Internetis. Morini jõuab häkker Gianni jälile ja Fabbri püüab internetimängu kaudu ühendust võtta Rosario mängupartneriga...
Magnumi elupäästjast sõbra surnukeha leitakse rannalt. TM on veendunud, et ta ei uppunud.
Walker peab koos korravalvuritega peatama kurjategijate jõugu, kes sunnib kohaliku Dallase klubi omanikku rahapesus osalema.
Tuli, nägi ja pani põlema! Tuleartist Margarita Kristall on oma lemmik-elemendist teinud vinge elatusallika. Korvpall ja maratonijooks on eestlaste rahvus spordialad. Marti Medar on aga astunud sammukese edasi. Tema pani kossupalli ja jooksutossu blenderisse ning püstitas korralikud rekordid!
Eesti rahva hullumeelne iha tantsumuusika järgi toob Eestisse klubid, millesarnast enne nähtud pole. Lauri Laubre rajatud Africa ja Dekoltee ning vendade Rebaste Hollywood koos paljude teiste ööelu pärlitega saavad peagi kohtadeks, kus kõik vaprad ja ilusad koos käivad. Laulukaar, kus siiani isamaaliselt lauldud, saab näha vabaduse uut taset, kui Michael Jackson ja Rolling Stones vastset vabariiki väisavad. Meelelahutusmaailmal on aga oma varjukülg ning nii mõnigi kord tuleb kurjategijatega karmilt maid jagada.
Pärast võiduajamisi leitakse hobuselatrist tapetud dzhoki Marussi laip. Esialgu langeb kahtlus tuntud hasartmängurile Vallile, kes Marussi hobuse võidule suure summa peale kihla vedas. Peagi selgub, et Valli ja Marussi varastasid jõuka arhitekti hinnalised maalid ja tegid raha pooleks. Fabbri küll arreteerib Valli, kelle relva kaliiber klapib dzhoki vigastustega, kuid dzhoki surma põhjuse selgudes tuleb tapjat mujalt otsida.
Californiast Hawaiile teel olnud väikelennuk kukub meeste veekogusse.
Walker ja korravalvurid hakkavad otsima politseid kohtuga ähvardanud juristi mõrvarit, et politsei mõrvakahtlustest vabastada.
Võmmid* H33:E33
Kui käerauad nähtavale ilmuvad, paneb emotsionaalne rattur politseinikud liikvele. Poiss-sõbra ausus päästab tema tüdruku sünnipäeval vanglasse minekust. Politsei uurib võimalikku relvaga seotud liiklusraevu juhtumit.
Võmmid* H34:E1
Põgenenud jalgrattur otsib varju majast, et hinge tõmmata. Abišerif otsustab rikkuja tegudesse leebelt suhtuda. Tühja maja omanikud kuulevad toas liikumist ja helistavad politseisse.
Kui Walden palub Alanil varalahususe lepingu sõlmida, on Alan nii solvunud, et kahtleb, kas tahab ikka abielluda. Waldeni ja Alani emad on teatest vapustatud, kuid Waldenil on pulmadega tõsi taga.
Alan ja Walden kohtuvad sotsiaaltöötajaga, et lapsendamist arutada ja veenvat paarikest mängida. Lyndsey on tagasi pärast 60 päeva võõrutusel ja tahab jälle Alaniga koos olla. Mõistagi saabub ta külla just sotsiaaltöötaja külaskäigu ajal.
Köök H1:E9
Peakoka väike tütar on restoranis külas ja keerab kogu köögi pea peale. Selgub, et väikese tütre iseloom on veel okkalisem kui tema pöörasel isal. Maks määratakse prantslasest kondiitrile appi uhket juubelitorti valmistama ja loomulikult läheb kõik nässu. Maks saab aru, et kondiitri elu pole mingi meelakkumine ega tuhksuhkrunuusutamine vaid karm ja mehine töö.
Köök H1:E10
Peakokk üritab kavala riukaga teenida tagasi eelmisel õhtul hasartmängus kaotatud raha, aga see plaan hakkab kiiresti üle keema. Vika valetab Maksile, et ootab temalt last ja see vallandab Maksi hinges korraga kõik soola ning pipratoosid. Maks saab aga teada, et tegu on vimkaga ja siis on Vika kord ennast poti põhjast välja keerutama hakata.
Arthur Dentil on väga halb päev: tema maja on määratud lammutamisele, ta saab teada, et ta parim sõber on tulnukas ning selgub, et planeet Maa hävitatakse, kuna see jääb ette tulevasele kosmilisele kiirteele.
Poodium H3:E18
Sporditeemaline telemäng POODIUM pakub tempokat meelelahutust ja ajuragistamist nii kogenud mälumänguhuntidele kui ka niisama spordisõpradele! Omavahel lähevad vastakuti punane ja sinine tiim, kapteniteks motospordiguru Margus Kiiver ning vutiekspert Kasper Elissaar, kelle kõrval iga nädal uued põnevad külalised. Saadet ohjab spordientusiast Lauri Pedaja.
Võmmid H34:E2
Seadusesilma eest põgenev kahtlusaluste paar teeskleb uinaku tegemist. Mees sirutab käe millegi järele taskusse, aga väidab, et ei tea, mis seal on. Pere teatab politseisse relvaga vehkivast korteri
Võmmid H34:E3
Abišerif suhtub mõistvalt mehesse, kelle suhteprobleemid on kontrolli alt väljunud. Teismeline saab õppetunni alaealisena alkoholipruukimise kohta. Pruutpaar on sunnitud oma tähtpäeva edasi lükkama.
Paksude armastaja leiab tõeliselt suure kallima. Korporant sureb vürtsika puuksu peale. Viiuldaja mängib vale noodi. Endine vang leiab oma otsa. Prantslannast majapidajanna langeb bossi ohvriks. Röövlid kaotavad oma näo ja lonkajate armastajat tabab valus kukkumine.
Taaselustatakse seitse seksiõnnetust. Näeme purunenud päid, läbitorgatud silmi, nekrofiiliat ja zoofiiliat ja klassikalist hokiuisuga läbistatud arterit.
Selles episoodis taaslavastatakse seitse sürreaalset surmalugu, kus näeb nii lõhkevaid päid kui suvikõrvitsa kätte lämbumist.
Reporter* H2023:E102
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Arthur Dentil on väga halb päev: tema maja on määratud lammutamisele, ta saab teada, et ta parim sõber on tulnukas ning selgub, et planeet Maa hävitatakse, kuna see jääb ette tulevasele kosmilisele kiirteele.
Poodium* H3:E18
Sporditeemaline telemäng POODIUM pakub tempokat meelelahutust ja ajuragistamist nii kogenud mälumänguhuntidele kui ka niisama spordisõpradele! Omavahel lähevad vastakuti punane ja sinine tiim, kapteniteks motospordiguru Margus Kiiver ning vutiekspert Kasper Elissaar, kelle kõrval iga nädal uued põnevad külalised. Saadet ohjab spordientusiast Lauri Pedaja.
Krahvinna Clotilde Sanfelice kukub aknast alla surnuks ja kahtlustatakse mõrva. Kuriteo toimepanijaks peetakse tunnistajate silme all majast põgenenud kodutut naist. Naine osutub krahvinna vaimsete häiretega kaksikõeks Svevaks. Komissar Fabbri ei usu Sveva süüd ja õdede mineviku uurimine juhib komissari õigetele jälgedele. Rex sooritab hiilgavalt politseikoera eksami.