Eesti rahva hullumeelne iha tantsumuusika järgi toob Eestisse klubid, millesarnast enne nähtud pole. Lauri Laubre rajatud Africa ja Dekoltee ning vendade Rebaste Hollywood koos paljude teiste ööelu pärlitega saavad peagi kohtadeks, kus kõik vaprad ja ilusad koos käivad. Laulukaar, kus siiani isamaaliselt lauldud, saab näha vabaduse uut taset, kui Michael Jackson ja Rolling Stones vastset vabariiki väisavad. Meelelahutusmaailmal on aga oma varjukülg ning nii mõnigi kord tuleb kurjategijatega karmilt maid jagada.
Tuli, nägi ja pani põlema! Tuleartist Margarita Kristall on oma lemmik-elemendist teinud vinge elatusallika. Korvpall ja maratonijooks on eestlaste rahvus spordialad. Marti Medar on aga astunud sammukese edasi. Tema pani kossupalli ja jooksutossu blenderisse ning püstitas korralikud rekordid!
Reporter* H2023:E102
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Köök* H1:E9
Peakoka väike tütar on restoranis külas ja keerab kogu köögi pea peale. Selgub, et väikese tütre iseloom on veel okkalisem kui tema pöörasel isal. Maks määratakse prantslasest kondiitrile appi uhket juubelitorti valmistama ja loomulikult läheb kõik nässu. Maks saab aru, et kondiitri elu pole mingi meelakkumine ega tuhksuhkrunuusutamine vaid karm ja mehine töö.
Köök* H1:E10
Peakokk üritab kavala riukaga teenida tagasi eelmisel õhtul hasartmängus kaotatud raha, aga see plaan hakkab kiiresti üle keema. Vika valetab Maksile, et ootab temalt last ja see vallandab Maksi hinges korraga kõik soola ning pipratoosid. Maks saab aga teada, et tegu on vimkaga ja siis on Vika kord ennast poti põhjast välja keerutama hakata.
Kui Walden palub Alanil varalahususe lepingu sõlmida, on Alan nii solvunud, et kahtleb, kas tahab ikka abielluda. Waldeni ja Alani emad on teatest vapustatud, kuid Waldenil on pulmadega tõsi taga.
Alan ja Walden kohtuvad sotsiaaltöötajaga, et lapsendamist arutada ja veenvat paarikest mängida. Lyndsey on tagasi pärast 60 päeva võõrutusel ja tahab jälle Alaniga koos olla. Mõistagi saabub ta külla just sotsiaaltöötaja külaskäigu ajal.
Pärast võiduajamisi leitakse hobuselatrist tapetud dzhoki Marussi laip. Esialgu langeb kahtlus tuntud hasartmängurile Vallile, kes Marussi hobuse võidule suure summa peale kihla vedas. Peagi selgub, et Valli ja Marussi varastasid jõuka arhitekti hinnalised maalid ja tegid raha pooleks. Fabbri küll arreteerib Valli, kelle relva kaliiber klapib dzhoki vigastustega, kuid dzhoki surma põhjuse selgudes tuleb tapjat mujalt otsida.
Californiast Hawaiile teel olnud väikelennuk kukub meeste veekogusse.
Walker ja korravalvurid hakkavad otsima politseid kohtuga ähvardanud juristi mõrvarit, et politsei mõrvakahtlustest vabastada.
Tutvume Nõmme noormeestega, kes on koondunud ühise nime “Keerdtrepp” taha. Kuidas on noormehed suutnud enda hobi suutnud pöörata elatusallikaks ja mida põnevat veel tehakse, selgub juba uue hooaja avasaatest.
Kohe kui Eesti vabadusepäike oma vallatu kiirega rahva unist silma kõditas, tõusis esile pärnakas Margus Turu – mees, kellest peagi sai eesti meelelahutusäri kuningas ja legend juba oma eluajal. Tema poolt Maarjamaale toodud Rootsi pikajuukselised Charizma-poisid ja Kuldse Trio hullutavad tuurid ei jäänud ainsateks musklinäitamisteks. Tänu Turule tekivad lavadele mitu eredat staari nagu näitekes Must Q, Click OK, Black Velvet ja teised. Aega polnud talle aga palju antud.
Komissar Fabbri ülemuse Gori armuke Donatella mõrvatakse. Kuna majahoidja jutt heidab kahtlust Gorile, peatatakse tolle töösuhe. Fabbri ei usu ülemuse süüd ja palub prokurörilt 24 tundi aega enne Gori vahistamist. Fabbri hakkab koos Goriga juhtunut uurima ning esialgu viivad jäljed endisesse Jugoslaaviasse, kuid peagi selgub, et mõrvarit tuleb otsida kodule lähemalt.
Magnum kohtub vana mereväeakadeemia sõbraga ning veab lõpuks marihuaanat.
Kurjategija ähvardab röövitud miljonäri tütre tappa ja mõrva Interneti otseülekandes näidata, kui tema nõudmisi ei täideta. Walkeril ja korravalvuritel on tüdruku leidmiseks kõigest mõned tunnid.
Võmmid* H34:E2
Seadusesilma eest põgenev kahtlusaluste paar teeskleb uinaku tegemist. Mees sirutab käe millegi järele taskusse, aga väidab, et ei tea, mis seal on. Pere teatab politseisse relvaga vehkivast korteri
Võmmid* H34:E3
Abišerif suhtub mõistvalt mehesse, kelle suhteprobleemid on kontrolli alt väljunud. Teismeline saab õppetunni alaealisena alkoholipruukimise kohta. Pruutpaar on sunnitud oma tähtpäeva edasi lükkama.
Walden ja Alan kohtuvad sünnitajast ema Kathyga, rasestunud üliõpilasega, kes kaalub oma lapse neile andmist. Kathy nõustub, et on leidnud oma lapsele parimad vanemad, ja suundub haiglasse sünnitama.
Walden otsustab hakata 6-aastase poisi kasuisaks, aga kahtleb oma otsuses, kui tal ei teki poisiga kohe oodatud lähedust. Appi tuleb Berta, kes on samuti kasulaps olnud.
Köök H2:E1
Restorani tuleb toidukriitik, aga keegi ei tea, kuidas ta välja näeb. Algab meeleheitlik ja samavõrra koomiline kassi- ja hiiremäng kõige "kahtlasemate" restoranikülalistega. Hea kriitika on kasvanud konkurentsiolukorras eluliselt oluline. Samal ajal satub aga Kaspar Natali ees häbisse ja üritab oma au taastada, kuid see keerab asja totaalselt pea peale. Kuidas mõjutab see kõik toidukriitiku hinnangut restoranile?
Köök H2:E2
Restoranis toimuvad häirivad uuendused, köögipoolt näidatakse nüüd läbi ekraani söögisaalis istuvatele külalistele. See võib olla huvitav turundustrikk, kuid ajab Šefil harja punaseks - ta ei ole treenitud ahv, keda saab toidumugimise kõrvale vahtida. Kaspar korraldab Nataliga suheldes korraliku pudru ja kapsad ning Maks ja Vika leiavad ennast peagi samaväärse arusaamatu supi seest.
Haarav põnevusfilm noorest advokaadist Kevinist, kes satub üliohtlikku olukorda. Saavutanud õigeksmõistva kohtuotsuse kliendile, keda süüdistati seksuaalkuriteos, saab Kevin üliahvatleva pakkumise New Yorgi advokaadibüroolt. Firma omanik John Milton usub, et Kevin võib jõuda kuitahes kaugele, kui pühendab tööle "kogu oma hinge". Kuid Kevin ei tea, et saatanlik Milton mõtleb seda otsesõnu…
Laskur H3:E12
Bob Lee on lõhestunud ja ei tea, kas teha niii, nagu on õige või maksta kätte oma isa eest. Atlasel on uus strateegia. Isaac ja Nadine uurivad ühte kahe silma vahele jäänud niidiotsa. Harrisel on uus ja mõjuvõimas liitlane.
Võmmid H34:E4
Liiklusseisakus paneb juht kaassõitja maha, et siis minema kihutada. Politseinikud on hämmingus, kui mees esitab neile dokumendi, mille pilt temaga üldse ei sarnane. Politseinikud uurivad liiklusraevu juhtumit, millega on seotud ka tulirelv.
Võmmid H34:E5
Mitme rikkumisega seoses tagaotsitav mees saab enne vanglasse siirdumist veel hetkeks vabadust maitsta. Kiiruseületaja vahistatakse samal põhjusel nagu ka juba päev varem. Põgenev kahtlusalune jätab endast jälje maha.
Purjus juhile kukub ta pea otse sülle. Kõhutantsija keerab kõhu taeva poole. Transvestiit pööratakse ümber. Puskariajaja puskar saab aetud. Kuum neiu ajab oma poiss-sõbra õhtusöögi hukka. Hulaarmastaja läheb põlema ning pätt leiab võrdsed vastased.
Anaalsest ahvatlusest saab tõeline jälkus. Kotivaras saab oma palga. Tõstja käed annavad alla. Gooti noorest aetakse kurja vaimu välja. Suitsetaja muutub suitsuks. Kaks narkomaani lähevad liiale. Lehmaarmastaja tõmmatakse haneks.
Väike inimene neelab alla harfi. Rahuotsija ei leia otsitut. Õel abikaasa läheb üle piiri. Kitarristil tõmmatakse juhe seinast. Kullakaevaja kaevab endale haua. Rumal varas murrab oma kolju. Maha jäetud armastaja on tühjaks pigistatud.
Reporter* H2023:E103
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Haarav põnevusfilm noorest advokaadist Kevinist, kes satub üliohtlikku olukorda. Saavutanud õigeksmõistva kohtuotsuse kliendile, keda süüdistati seksuaalkuriteos, saab Kevin üliahvatleva pakkumise New Yorgi advokaadibüroolt. Firma omanik John Milton usub, et Kevin võib jõuda kuitahes kaugele, kui pühendab tööle "kogu oma hinge". Kuid Kevin ei tea, et saatanlik Milton mõtleb seda otsesõnu…