Üheksakümnendaid tabanud tantsumuusika tsunami heidab lavalaudadele mitmed bändid, kelle kehaliigutamise oskus paljudele silmad ette teeb. Nii sünnib pahade poiste bänd Must Q, kelle "lembelaulud" manavad silme ette lõputud peod ja kokaiinitolmu. Kuid leidub ka karme tüdrukuid - pärnakatest Click OK oma seksapiili vaka all ei hoia. Henrik Raave otsustab Up’n Downist 6-Pack’i "kolida" ja Ivar Must toob peale Tiiu Tulbi "Nukukese" lavalaudadele sensatsioonilise ilubändi Miss II Miss.
Võtame hooaja lõbusalt kokku! Parimad palad koos lisadega!
Reporter* H2023:E100
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Köök* H1:E5
Kokapoiss Maks jageleb baarmän Kaspari ja ettekandja Nataliga arusaamatusest tekkinud armukolmnurgas, võistleb toidutegemises kolleeg Frediga, teeb salaja koostööd hasartmängurist peakokaga ja saab lõpuks võimaluse ise külastajatele toitu valmistada - see võimalus on aga tunduvalt suurem, kui talle kulpi mahub.
Köök* H1:E6
Maks ja Kaspar satuvad paksu supi sisse, sest kaotasid peakoka hinnalised trühvlid. Segadust aitab klattida kodutu, kes nõuab vastutasuks õhtusöömaaega luksrestoranis. Samal ajal külastab aga restorani ülikarm sanitaarkontrolli inspektor, kes lubab restorani sulgeda. Kõik tegelased peavad nüüd hetkeks omavahelised jagelemised unustama, et restoran päästa.
Kui Walden kurdab psühholoogile nii Kate'i kui Viviani kaotamist, soovitatakse tal asjast ülesaamiseks mõnda juhusuhet proovida. Alan üritab jälle kiropraktikuna tegutsema hakata.
Gretchen kohtub viimaks Waldeni juures kõigiga ja nõuab, et Alan tema vennale oma tõelise mina paljastaks. Lyndsey on aga kaks nädalat enne pulmi väga selle vastu, sest kardab, et Larry jätab ta maha.
Marinella väikelinnas tapetakse tshelloõpetaja Elisa Donati. Tema sõbranna Gisela pole keegi muu kui komissar Fabbri ema, kes nõuab, et tema poeg leiaks Elisa mõrvari. Esialgu langeb kahtlus Elisa koju tunginud murdvargale ja koeravihkajast naabrile. Lõpuks aga selgub, et Elisa Donati surma põhjust tuleb otsida tema eraelust.
Kaks jaapanlast, kes interneeriti 1942. aasta jaanuaris Sand Islandil, näevad pealt, kuidas kaks sõdurit peksavad üht nende saatusekaaslast. Selle juhtumi tagajärjed ulatuvad tänapäeva.
Walker ja tema vana sõber viivad koos korravalvuritega spordikeskuse korvpalliplatsil kokku kaks rivaalitsevat tänavajõuku, et vihavaenus noori omavahel lepitada.
Loomad elutoas on eilne päev. Elerin Innose tasakaalus närvikavaga poni naudib autosõitu. Lisaks läheme külla tõelisele vibukütile. Jah, vibuga jaht on tõeliselt vinge ja vaikne.
90ndad said suureks väljakutseks neile artistidele, kes olid harjunud idapiiri taga superstaari elu nautima. Üheks nendest oli Marju Länik, kes kolis Venemaa suurtelt rokilavadelt Eesti kitsamatele disokoplatsidele üle. Uuteks konkurentideks said noored bändid, kes olid kogu oma teadliku elu ainult lääne poole vaadanud. Lääneliku muusika nimel on Sven ja Sulev Lõhmus valmis peedipõllul töötama, et korralikus Rootsi stuudios oma "Lõvisüda" linti laulda. Mr. Happyman leiab aga peagi tee Margus Turu juurde ning nii sünnibki igihaljas "Black Velvet“.
Fotosessiooni ajal vajub surnult kokku modell Rosario. Surma põhjuseks on mürgitamine. Et komissar Fabbri on murdnud jalaluu, hakkavad tema asemel modelli mürgitamisjuhtumit uurima Morini ja Rex. Selgub, et tapetu võttis osa ohtlikust mängust Internetis. Morini jõuab häkker Gianni jälile ja Fabbri püüab internetimängu kaudu ühendust võtta Rosario mängupartneriga...
Magnumi elupäästjast sõbra surnukeha leitakse rannalt. TM on veendunud, et ta ei uppunud.
Walker peab koos korravalvuritega peatama kurjategijate jõugu, kes sunnib kohaliku Dallase klubi omanikku rahapesus osalema.
Võmmid* H33:E31
Kodust põgenenud teismeline üritab politseinike eest põgeneda. Mees plaanib tulevikus oma elus teha kannapöörde, kuid politseinikud paluvad tal sellega kohe algust teha. Mees, kelle juurest leiti sadu päikeseprille, väidab, et ta kavatses need ära anda.
Võmmid* H33:E32
Politsei kasutab teesiile, et lõpetada varastatud auto ohtlik jälitamine. Mehaanik väidab, et tal on luba sadulveokiga sõita, omanik väidab vastupidist. Paar peatab naise, kes nende autoga minema sõita üritab.
Gretchen võtab Alani abieluettepaneku vastu, Larry jätab aga Lyndsey maha, kui kuuleb, et Alan on Jeff Strongmani mänginud. Lyndsey on aga endast täitsa väljas, kui avastab, et mõlemad mehed tema elus jätavad ta maha.
Pärast tervisehädasid halloweeni ajal otsustab Walden, et teeb oma eluga uued plaanid, ja tahab lapse saada. Ta läheb koos Alaniga lapsendamisagentuuri, kuid selgub, et üksikutel meestel on last väga raske adopteerida.
Köök H1:E7
Võrust tulnud Maks on pealinnas hädas öömajaga ja Kaspar lubab teda aidata, see tekitab aga totaalse segaduste jada. Pöörane Peakokk kaotab aga kogemata äädikat juues oma maitsemeeled ja restorani edasine eksistents satub jällegi ohtu. Lisaks selgub, et kõik alluvad on Peakokale oma naha hoidmiseks pidevalt valetanud ja mett mokale määrinud - nüüdsest nõuab Peakokk kristalset ausust, kuid avastab peagi, et tõde võib olla veel kibedam kui äädikas.
Köök H1:E8
Tulise loomuga peakokk Viktor osaleb TV-kulinaariasaates ja sõlmib otse-eetris rivaalitseva restorani naisterahvast peakokaga kihlveo, et viimane prooviks kuidagimoodi üks päevgi nende köögis vastu pidada ning hakkama saada. Naispeakokk mõjub aga meie läbi vispeldatud köögirahvale ootamatult sooja ja veetlevana ning pöörasel peakokal Viktoril tekib hirm oma meeskonna pärast. Maks ja Vika peavad aga hoidma silma peal restorani omaniku sülekoeral ning satuvad paksu pudru sisse.
Maffia, pokker, must raha – kõik see iseloomustab intrigeerivat põnevikku, mis põhineb ameerika kirjaniku George V. Higginsi bestsellerist krimiromaanil. Paradoksaalne, aga majanduskriis mõjus kõige rängemalt gängsteritele, röövides neilt nende ebaausalt teenitud raha. Ebaseaduslikud mängud on ainukesed järelejäänud kasumiallikad selles varimajanduses. Kui aga maffia kontrollitud pokkerimängus toimub röövimine, saadavad maffiabossid olukorda lahendama oma jokkeri – armutu "musta pesu pesija" Cogani.
Laskur H3:E11
Harrise abiga õnnestub Bob Leel viimaks Earli surma eest kätte maksta. Nadine ja Isaac püüavad Atlase vange enda heaks tegutsema meelitada. Julie proovib, milline on elu ilma Bob Leeta.
Võmmid H33:E33
Kui käerauad nähtavale ilmuvad, paneb emotsionaalne rattur politseinikud liikvele. Poiss-sõbra ausus päästab tema tüdruku sünnipäeval vanglasse minekust. Politsei uurib võimalikku relvaga seotud liiklusraevu juhtumit.
Võmmid H34:E1
Põgenenud jalgrattur otsib varju majast, et hinge tõmmata. Abišerif otsustab rikkuja tegudesse leebelt suhtuda. Tühja maja omanikud kuulevad toas liikumist ja helistavad politseisse.
Mees sureb tüdruksõbra löögist kõhtu. Harrastuskulturist tarbib steroide ja saab sellest infarkti. Telefonis oleva naise ajab alla mees, kellega ta sõnumeid vahetas. Golfar sureb rotihammustusse. Autovaras sureb infarkti. Purjus kloun sureb suure õhupalli plahvatusest oma autos. Fookuses on ka suur mootorrattaavarii Mexico Citys.
Sukelduja rebestab oma jämesoole. Mees naerab 36 tundi ja sureb infarkti. Jaapanlane saab teist meest lüües aneurüsmi. Surmamõistetud vang elab üle mürgisüsti, kuid sureb peagi pärast kanderaamilt vabanemist. Alkohoolik lämbub hotdogi kätte. Lehmasüdant seksleluna kasutanud mees sureb. Fookuses on ka mees, kes elas üle kobrahammustuse.
Uute rinnaimplantaatidega naise rinnad plahvatavad lennukis. End kaablisse mässinud mees lõigatakse kogemata pooleks. Tuul puhub telkiva naise üle kaljuserva. Terrorist hukkub, kuna unustas, et kella keerati. Viiking sureb laibalt saadud nakkusesse. Naine lämbub söödava aluspesu kätte. Meteoriit tapab mehe.
Reporter* H2023:E101
Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad ja põnevamad uudised kodumaalt ja mujalt maailmast vaatajateni Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid on alati soliidsed Olaf Suuder, Jaanus Koort, Simon Suviste ja Tõnis Sarap.
Maffia, pokker, must raha – kõik see iseloomustab intrigeerivat põnevikku, mis põhineb ameerika kirjaniku George V. Higginsi bestsellerist krimiromaanil. Paradoksaalne, aga majanduskriis mõjus kõige rängemalt gängsteritele, röövides neilt nende ebaausalt teenitud raha. Ebaseaduslikud mängud on ainukesed järelejäänud kasumiallikad selles varimajanduses. Kui aga maffia kontrollitud pokkerimängus toimub röövimine, saadavad maffiabossid olukorda lahendama oma jokkeri – armutu "musta pesu pesija" Cogani.
Laskur* H3:E11
Harrise abiga õnnestub Bob Leel viimaks Earli surma eest kätte maksta. Nadine ja Isaac püüavad Atlase vange enda heaks tegutsema meelitada. Julie proovib, milline on elu ilma Bob Leeta.
Itaalia salateenistus on ärevil, sest rahvusvaheline maamiinide vastane konverents saab pommiähvarduse, Kui leitakse surnult pommimeister Rocchi, ühineb komissar Fabbri meeskonnaga agent Gloria Savino. Pommimeister ei töötanud siiski üksi ja peagi satub ohtu Fabbri ise. Rexi abiga õnnestub viimasel hetkel hukatust vältida, kuid süüdlase tabamine ei osutu kergeks.
Rikkast perest pärit Tony Miani pussitatakse surnuks oma sünnipäeval. Tekkinud segaduses läheb kaduma tapetu noorem vend. Komissar Lorenzo Fabbril ja Rexile osutavad juurdluses abi Tony sõbrad Davide ja Michela. Kui ühest koopast leitakse mõrvas kahtlustatava Massimo laip, jõuab Fabbri viimaks õigetele jälgedele.